Düz lise çıkışlı olup da Tıbbi Dokümantasyon ve sekreterlik bölümünü tercih edecek olan arkadaşlar bakar mısınız? :)

evet arkadaşlar bu bölümü düz lise mezunu olupta isteyen tercihlerine yazacak olan veya düz lise çıkışlı olup bu bölümü okuyanlar var mı biliyorsunuz sağlıkçılardan bizm yerleşme olasılığımz düşük siz nasıl bir yol izleyeceksiniz yorumlarınızı bekliorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kız kardeşim de düz lise çıkışlı ve bu bölümü istiyor. Görünen şu ki zamanında düz lise çıkışları DA giriyormuş ama sanırım yeni sistemle Sağlık Meslek çıkışlılar kontejyanın %90 ını alacaklarmış. Evet şansınız ama yok değil bence sadece meslekler gidecek diye birşey yok. Sonuçta puanın var kapı gibi. Devlet ben düz lise çıkışlı istemiyorum demez. Ben bunu kız kardeşime de söyledim ama kabul ettiremedim. O şimdi aşçılık düşünüyor.. :-)

• kardeşiniz acaba kaç puan aldı ki bence vazgecmesn ben ikinci ögretimi yazmayı ve yeni acılan ünv. yazmayı düşünüyorm birazda sansmız yüksek

• Onun puanı iyi değil ya 290 larda birşey o da Kocaeli falan düşünüyordu. Yeni açılan hangi üniversiteler var bu bölümü içinde barındıran...

• bende istiyorum bu bölümü arkadaşlar yeni acılan ve ikinci ögretimlere yerleşirsenz sansınız cok yüksek allah yardımcımız olsun dogru tercih tablo 1 a dan bakabilirsn arkadaşım kardeşin sakın vazgecmesn

Erkekler Ne Diyor 2

• wala işin gerçekten zor :D

• 6gün

ya arkadaşlar bu bölümde erkeklerin oranı nedir yoksa hepsi kızlardan mı oluşuyor :D?

Kızlar Ne Diyor 1

• turızm otelcılık mezunuyum ve su an tıbbı sekreterlık okuyorum ben okuyabılıyorsam sen haylı haylı okursun:)

• kaç puanla okuyorsun arkadaşım ? 350 den aşagısı zordiyorlar.

Yükleniyor...