Düz lise çıkışlı olup da Tıbbi Dokümantasyon ve sekreterlik bölümünü tercih edecek olan arkadaşlar bakar mısınız? :)

Mervem22
evet arkadaşlar bu bölümü düz lise mezunu olupta isteyen tercihlerine yazacak olan veya düz lise çıkışlı olup bu bölümü okuyanlar var mı biliyorsunuz sağlıkçılardan bizm yerleşme olasılığımz düşük siz nasıl bir yol izleyeceksiniz yorumlarınızı bekliorum.
Düz lise çıkışlı olup da Tıbbi Dokümantasyon ve sekreterlik bölümünü tercih edecek olan arkadaşlar bakar mısınız? :)