• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler ve küçük sürprizler nelerdir?

sevgilime nasıl bir hediye alsam karar veremedim bir tişört bir saat vs dışında ufak birsürpriz,hediye tavsiyeniz var mı?aklıma da benim şöyle bir şey geldi cüzdan hediye etsem cüzdanın içinede küçük notlar yazsam sizce nasıl bu fikir?

Güncellemeler:
ya daha çok cevap istiyorum fikirlerinize ihtiyacım var yardım lütfeeen :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sevgiline ni için hediye aldığına bağlı doğum günüyse eğer iyi bir şarap al ve başbaşa kalacağınız bir ortam yarat en güzel hedie bu olur bence öylesine bir hediye almak istiyorsan nelerden hoşlanıyosa ilgi alanınla alakalı birşey al bence mesele ben fotboldan hoşlanıyorum sevgilim forma almıştı bana arkasına seni seviyorum yazdırmış bunun gibi farlı şeyler olabilir

• evet olabilir aslında teşekkürler.benim fikrim çok mu saçma peki sizce?

• Öncekileri Göster
    • eee karar verdinmi ne alacağına ve ne için alıyosun yani doğum günü içinmi yoksa öylesinemi

• karar vermedim henüz öylesine alıyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• parfüm ve tişört almada ne alırsan al

• öyle de erkeğe alınabilecek hediyeler çok kısıtlı:)

• Saat alabilirsin

• alıp nabcan nasıl ols ayrılcaksın. hediyeni geri isticeksin. küfredip aglıcaksın. yeni birini bulcaksın aynı hikayeyei tekrar tekrar yasıcaksın. bence gerek yok

• hiç bir ilişki bitsin diye başlamıyo ki.ben şuan aşkı en güzel ve romantik şekilde yaşamak istiyorum.sevdiğim insanı mutlu etmek istiyorum.bitebilir kaderdir olur..

• ayrılacaksın nasıl olsa. geri isteyecegin fotograflar çektirmenin.. yakacagın yırtacagın t shirtler yaptırmanın mantıgı ne . en güzeli gidin bir yerde yemek yiyin. sen öde hesabı

• içimi kararttın yaa :D

• erkekler o son bahsettiğin cüzdan tarzı anlamlı hediyeler yerine, maddi değeri olan ve her zaman kullanabileceği hediyelerden daha çok hoşlanıyorlar bence.

• çok pahalı hediyeler alacak maddi durumum yok ne yazık ki.çalışmıyorum,öğrenciyim ve ailemin parasıyla bir şeyler yapmak istemiyorum.

• Öncekileri Göster
    • tabii ki. erkekler de tahmin edemeyeceğiniz kadar duygusaldır, böyle bir jestin anlamı çok büyük olur buna emin olabilirsin :-) ilk attığım yorumda anlatmaya çalıştığım şey, ona bir saat ya da bir tişört ya da ne bileyim ayakkabı da alsan, sürekli kullanabileceği birşey olduğu için yine çok mutlu olur :-D yani en azından ben hep böyle gördüm.

• bakalım düşünyorum bir şeyler :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...