Hiçbir şey düşünmek istemiyorum, nasıl kafamı dağıtabilirim?

sevgilimle aram bozuk şuan eski kız arkadaşı ortalığa sıçradı buda yetmezmiş gibi şuan sevgilimle beraber zaman geçiriyorlar ve ben bunları düşünmek istemiyorum işim dolayısıyla düşünmeye vaktim çok oluyor kendimi oyalamak için elimden gelen gayreti gösteriorum fakat halan aklımda ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• müzik dinle hayatı oluruna bırak hiçbişey takma zaten tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır

• amin :)

• amiiiiiiinn:) hatim indircem yakında

• inşallan canım

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• eski kız arkadaş sevgilisi mi oluyor

• sende arkadaslarınla vakıt gecrımeye bak gitsin dunyanın sonu degıl ya salla gitsin herseye ragmen yasıyoruz hayat devam ediyor eğleneceğin seyler yapmaya bak sen...mesela gidip yeni arkadaslıklar kurabılırsın cevrenı degıstır bu sayede basarabılırsın ancak...

• hemen düzeleceğini zannetme acı cekeceksin mecbursun buna ama alısacaksın merak etme...

• bu dediğini deniyorum sanırım

• yuhh eski sevgilisiyle zaman mı geçiriyor :) unut bence ohoooo . .):

• unuturumda nasıl?

• keSin unut keSin :(

• :( ama başta demişti başka sebepleri var düşünüldüğü gibi değil fakat nihayetinde yanında ve eski sevgilisi

• Düşünmek ve kadın? Komik şey.

• Limonata yada meyve suyuna votkayi karistir caktirmadan hafiiften icmeye basla kafan rahatlar

• fabrikadayım votkayı nerden bulcam beyaa...:)

• 3 aylarda alkol alınmaz günah sadece yüksek sesle müzik dinle falan yapıcak bieşyin yok unutamıyacağından eminmde yinede bi nevi çözüm

• işyerindeysen eğer kendini şe vermekten başka çaren yok saten buyuk ihtimal hep aklında olucak aslında unutman en iyisi eski sevgilisn yanındaysa unutman gerek saten zorlamanın manası yok :(

• işyerinde olmasam bu dediğini yapardım.

• eski kız arkadaşıyla vakit geçiriyorsa yol ver gelmesin geri

• geçerli sebepleri var ben sadece bekliyorum fakat bekleme esnasında hiçbirşey düşünmek istemiyorum

• zalimn zulmu varsa papazında şarabı var

• :):) ADAŞIM YA ADAŞIM BENİM YAA:)

• evet ah bu elifler yokmu :)

• hatırasıı var diosunn ahh biz elifler yokmuyuz:) ama ismim die demiorum güzeldir:):) bencilmi oldum ne sanki:p

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kapıyı göster eski sevgili ile vakit geçirmek ne ya...

• aslında doğru..

• işin zor ben nasıl dayanırdım bilemiyorum:(((

• :) evet ben olmasam oyuncular ne işe yarar:)

• kendini üzme o halde birisi demişti banada burdan senden dha önmlisiyoktur diye dogru yok:)

• :( olay çok uzun sadece tek istediğim bir an önce bu zamanın geçmesi dayanmaya gelince ben sedef hastasıyım 4 günde üzüntüden saçımı tamamen sardı..

Yükleniyor...