• Sor
  • Bence

Asktan umudumu kestim.. Hayat nasıl geçer böyle?

Kendimi çok yalnız hissediyorum. Bi boşluktayım gibi çaresiz hissediyorum kendimi. Etrafıma bakıyorum arkadaşlarım çok mutlu sevgilileri var hayatı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• O olmazsa yaşayamamO olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.Demeyeceksin işte.Yaşarsın çünkü.Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.Çok sevmeyeceksin mesela.O daha az severse kırılırsın.Ve zaten genellikle O daha az sever seni,Senin O'nu sevdiğinden.Çok sevmezsen, çok acımazsın.Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini...Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.Senin değillermiş gibi davranacaksın.Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.Çok eşyan olmayacak mesela evinde.Paldır küldür yürüyebileceksin.İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.Gökyüzünü sahipleneceksin,Güneşi, ayı, yıldızları...Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak."O benim." diyeceksin.Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir Şeylerin...Mesela gökkuşağı senin olacak.İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.Mesela turuncuya, yada pembeye.Ya da cennete ait olacaksın.Çok sahiplenmeden,Çok ait olmadan yaşayacaksın.Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.İlişik yaşayacaksın.Ucundan tutarak...Can YÜCEL

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen böyle sızlandıkca hiç bir şey yoluna girmeyecek biliyorsun değil mi ? Kabullen, böyle de mutlu olabileceğine , kimseye ihtiyacın olmadığına kendini, inandır.. Bak o zaman nasıl teklifler geliyor .. Yani özetle, bir şeyi istiyorsan, aramayacaksın

• Mutlu olmak icin gerekli olan tesbitlerinin hepsi dogru ve en onemlisi eski ile hesaplari cok iyi durum tesbitleri ile kapatmisin Eskiyi bitirdik gelelim bugune Ona inat mutlu olmamalisin o artik bitti sadece hakketigin icin mutlu olmalisin.Bir tek seni seven ve sevdigin kisiyi bulmak kaliyor yasadiklarin ve hayat tecruben bunu kolaylikla bulabilecegini gosteriyor bir tek sabirli olmana bagli hersey.Babanin yaninda olmamasinda kastin hayatta degil diye anliyorum,senin hayatinda tabiiki cokonemi var.Burada senin icin kritik bir uyari partnerin icin baba karakterini dusunme bu senin partnerini secerken cok buyuk hata yapmana neden olur,tek dusundugun seni gercekten seven ve sevebilecegin kisi olmasi.Ne yapicam ,yalnizim,caresizim modundan cik lutfen bu senin gostermen gereken sabri gosterememene ve hata yapmana neden olur.Saygilarimla.

• Sirf sevgili yapmak için birileriyle çikilmaz tabi gerçek aşki ariyosan

• bu düşünceyle sevgili yapma hayal kırıklıgı olur sana. bekle biraz kendini topla .

• Once bı eskı sevgılını dusunmekten vazgeç. Baska bı caren yok. Sonra olumlu bak herseye kımse onun gıbı olamaz kımse onun yerını tutamaz deme. bu dunyada kac mılyar ınsan var onun gıbı olamaz degıl ondan daha ıyı bıle olur. Ve unutma dogru zaman ılerıde sadece braz sabret ve bekle. Dene senı sevenlere sans ver ama yok ben senı sevemem ben onu sevıyorum dıyede dusunme o zaman olmaz tabı. Sakın arayıslarda aldanıpta bı hata da yapma. Sadece bekle ve kendınede bı sans ver onda kıtlenıp kalma. O senı coktan unuttu sende onu unutabılırsın. Onu dusunmekten vazgecerek buna basla dusundukce tabı unutamazsın aklına geldıgınde kafanı dagıtıcak seylerle ugras. Ve sunuda asla unutma kımse unutulmaz degıldır yeter kı sen ıste hersey sende bıter.

• unuttum zaten eskisi kadar aklima gelmiyo ama bilmiyorum onu sevmistim simdi kimseyi sevemiyorum. aslinda beni seveni sevemiyorum beni sevmeyeni seviyorum cok karmasik haldeyim yani

• Her neyse ben o kadarını bılmem ama cık bı dısarıya kendı dunyanda kıtlenıp kalma bı gez dolas ınsan ıcıne karıs etrafa bak emın ol baskasını bulucaksın hatta onu ondan daha cok sevıceksın ve o o zaman aklına hıc gelmıcek bıle

• haklisin bu depresif halden kurtulmam gerek bir an once belki dedigin gibi gercekten ondan daha cok sevecegim biri cikicak karsima ama benim de biseyler yapmam gerekiyo

• önce eski sevgilini kafandan atman lazım. kendi hayatını onunkiyle kıyaslayarak bi yere varamazsın.

• ona sevgilim askim bitanem demeyi ozluyormusun

• hayir

• zamanla gecer o zaman

• Çapkınlık yap. Asistler benden.

• mutluluğu karşı cinsin üzerine kuran her birey , mutsuz ve umutsuz olmaya mahkumdur.Benim cebimde harçlığım olduğu sürece,etrafımda bana dost olan iki üç kişi olduğu sürece mutluyum.Öylede kalacağım.

• Olur ölee .s

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...