Fotoğraf çekmek mi yoksa fotoğraf çekilmek mi?

Fotoğraf çekmek mi yoksa fotoğraf çekilmek mi? Bence fotoğraf çekmek ee tabi kendi mesleğim ;))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Fotoğraf çekmek bence daha eğlenceli ve güzel.İnsan hayata daha farklı bakıyor.

• güzel bir duygu:)

• Hımm değişik bir bakış hoş olsa gerek resim çizmek gibi bir kabiliyetim yok bak şimdi merak ettim :))

• :) inşallah aslında bakarsan bazen çektiğim fotoğrafları çiziyorum bu da hoş oluyor.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• her ikiside çekmeyede çekilmeyede bayılırım hep bi saklabanlık hep bi eğlence vardır fotolarım çekilirken yada çekerken

• fotoğraf çekilmek

• çektirmek ben pek anlamam güzel kareler yakalıyacağımı düşünmem,mesleğe saygımızdan,işi bilene bırakmalı

• :))

• Fotoğraf çekmek

• Kesinlikle çekilmek.Bir fotoğraf çekiminde neredeyse hiç sıkılmadan bütün gün boyunca poz verebilirim.Gerçi çok fazla fotoğraf çekimine katılmadım ama bunu meslek olarak yapmayı çok isterdim.Şunu da eklemek gerek ki, öyle kolay bir olay değil.İnsanın canı çıkıyor.Ama çekimin sonunda elde ettiğin fotoğrafları görünce insan yumuşayıveriyor :)

• aynen katılıyorum ama elde ettiğin sonuçları görünce tüm yorgunluğun gidiyor ;)

• çekmek tabiki... yaptığın iş çok güzel bence... fotoğraf çekmek çok başka geliyo bana: sanki baktığımız yerde gördüklerimizden çok göremediklermz var gibi. işte fotoğraf çekmek onları gösteriyo gibi. o küçücük aletten öyle mükemmel şeyler çekmek, göremediğimizi göstrebilmek zor iş gerçekten... emek ister mesleğin... fotoğraf makinası = en büyük tutkum desem anlatabilirm heralde...:)

• teşekkürler :)

• öncelikle ne tarz fotoğrafçılık yapacağına karar vermen lazım.sonra gerisi gelir bir makinayla başlarsın çektikçe yanlışlarını görüp düzeltirsin kendini geliştirirsin.sonra gerisi gelir zaten ;)

• çok istiyorum ama nasıl başlarım ne yaparım bilmiyorum :(

• Öncekileri Göster
  • ikisi de...güzel fotomodellik yapıyorsann çekilmek çok zevkli ama güzel bi fotomodeli çekmek daha da zevkli:))

• Aynen öyle ;)

• ;) evet yaşamak zatn ayrı bi gzllik...ayrı bi zevk ve hobiii:)))

• Aynen bunu yaşayan biri olarak ;)

• Çekmesını bılıyorsan çekmek :p :p cekilmek kolay cekmek zor...

• katılıyorm sana..:)

• heres icin zorluk ayni :) ozellikle onemli cekimlerde daha da beter durum, en salt halinle bile cikmangerekebiliyor

• fotoğrafta erkek kadn ayrımı yapamayıızzz:)))

• Öncekileri Göster
  • ikisini de sevmem favorim karakalem calismalaridir (:

• karakalemin yeri ayrıdır canım :) Ama fotoğraf farklı bir dünyadır ;)

• İkisininde tadı farklı bence :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Çekip, çektirmek.

• fotograf çekmek bnce bn severim fotograf çekmeyi meslegim degil ama hobi olarak fotograf çekiyorum

arklarla geziye gittik onlar 250 300 foto çekmişlerseler bn 400 450 çekiyorum gördügüm her kareyi alıyorum objektife çünkü seviyorum hobimi

• Ben fotoğraf çektirmekten nefret ediyorum...Arkadaşlar arasında topluca fotoğraf çekilirse sıvışmanın yollarını ararım...

• Çektirmek elbette ama cekilmek diyeni bırak cekinmek diyen bile var .

Sarzi bitesiceler:))

Sarz diyorlar şarj o şarj

• hah

• Genel olarak ikisi de yanlış :)

• -in/-il alternasyonunun dilbilgisel bir açıklaması var.

şarj-şarz vakasından bağımsız.

• Batının en hızlı fotoğraf çekeniyimdir

• ;) bekliyorum :P

• tamam atlayıp atıma geliyorum :p :D:D

• :))) sen batıdaymışsın gelmem uzun sürer o zaman iç anadoluda buluşalım :))

• Öncekileri Göster
  • fotografi cekilen olmaya bayiliyorum ben

• evet :D

• Para mühim değil yaa önemli olan ten uyumu hahahahahaaha şaka bi yana ii muhabbetti :)

• haha sen bilirsin :D zaten ucretim yuksek gelirdi sana :D

• Öncekileri Göster
  • İkisi de ama aşırıya kaçmadan... Ne Japon turist, ne de fotomodel tavırlarına girmeden; dengeli :)

Yükleniyor...