Ben evlenemiyorum neden?

yine bir ilişkim hayal kırıklığınla son buldu .gencim güzelim alımlıyım okumuşum iş sahiibiyim ama neden hala evli değilim .bu durumdan çok bıktım... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Once daha onemli oldugu icin evlililk ilgili dusuncelerin hatali oldugunu belirtmeliyim,sadece ve sadece seni seven ve sevdigin kisili ile evlenmeyi dusunmelisin,eger cevre baskisini yenemezsen korkunc bir hata yaparak berbat bir evlilik yapabilirsin bunun sonuclari senin icin cok agir olabilir.

Gelelim ayrilik olayina ve yasadigin uzuntuye eger yasadigin iliskilerin muhasabesini yapmaz isen hatalari bulmaz isen hep genelde ayni hatayi yaparsin ve hatali secimlerin neticesi senin karsi karsiya oldugun durum ortaya cikar.Oturakli sorumluluk sahibi bir hayati devam ettirecek zorluklari senle birlikte gogus gerebilecek kisiler yerine havali ,akli bir karis havada ,kisiler kesinlikle dusunmemelisin.Sonucta senin karsi karsiya kaldigin durumu kisaca sen yaratiyorsun.

Sectigin kisileri soyle gozunonunde bir gecirirsen hepsini birbirilerinin huylarinin dahi bezdegini gorursun neden bu kisileri sen seciyorsun bunun cevabi en iyi sen bilirsin.

HICBIR SEKILDE ALTTAN ALMAN GEREKMIYOR bire bir esit durumdasiniz neden altan alacaksin ki Sunu hicbir zaman unutma karsindaki kisiyle birlikte karar vereceksiniz.

HAYDI evleniyoruz dese hemen kabul mu edecektin,evlenme kararini o mu verecekti?

Evlilikte mutlu olmadiktan sonra ve mutlu edilmedikten sonra yanliz olarak mutlu bir hayat yasayabilirsin iskence cekmekten kesinlikle iyidir emin ol.Tabii bu senin karakter gostermene

bagli sen onlari ve ucuncu kisilerin neden senin hayatinla ilgili yorum yapmalarina musade ediyorsun ikinci anlamadigin nokta bu Neden?

Bu senin hayatin senin mutlugun sen eger yagmurdan kacarken doluya tutulursan onlar cok mu mutlu olacak ve senin hayatina bodoslama dalmalarina yorum yapmalarina neden izin veriyorsun?ikinci cevaplaman gereken soru bu karakter goster biraz.

Kafanda evlilikle ilgi yanlis olan diger dusunce evlilik bir sonuc oldugu dusunuyorsun halbuki evlilik her yonuyle bir baslangictir,cok iyi dusunulmesi gereken bir baslangic.

saygilarimla

• valla canım ben sevmeden asla evlenmem zaten .ki çok zor sverim .eğer sadece evlenmek için arasaydım yüz kere evlenmiştim .ama herkese ısınamıyorum .tercihlerim yanlış ama kimsenin alnında yazmıyor