Arap ülkelerinde erkekler Kandura giyiyor türkler neden giymesin?

Gizli Üye
Neden türkiyede eşini çarşafa dolayan erkekler kandura giymiyor?
Kadınlar türban taksın diyenlerde kandura giysin. Kadınlarda tahrik olabilir kıyafetinizden.

https://i.hizliresim.com/pvDo7N.jpg bundan bahsediyorum.

Belki sizde görmüşsünüzdür yolda eşi simsiyah adam kot tişört. Etrafta kadın kesiyor.

Eğer kadınlardan çarşaf ve pardesü bekleniyorsa erkekte bundan giyecek !
Güncellemeler
+1 yıl
Sorum çarşaflı kadın isteyen erkeklere. istemeyenler özgür
Güncellemeler
+1 yıl
ben ateistim zaten of :)
Arap ülkelerinde erkekler Kandura giyiyor türkler neden giymesin?