Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, "yeni boyalı" yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, "yeni boyalı" yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 26

Erkekler Ne Diyor 69

• 400 milyon yıldız mı :D milyarlarca yıldız var be :D :D feys espirisiydi bu dimi

• ilginç değilmiş :/

• belkim kurumuştur diye kim bilir 5 saat önce yazdı unuttum dimi yaa

• sence neden soruya soruyla karşılık verdim.

• Harbiden yahu neden acaba?Hahaha :)

• kuruduysa oturacaktım halbuki..

• çünkü,''400 milyon yıldız var'' cümlesi bilimsel bi cümledir,
    boyalı yüzeyin üstündeki "Yeni Boyandı" yazısına göre,
    -''400 milyon yıldız var'' cümlesine verilebilecek 1. tepki:
    -aa öyle mi, vay be! ya da ''aa öyle mi, vay anthony quinn!'' (a.q.) (otosansür böyle olur :P)
    2.tepki: -''400 milyon yıldız varmış lan, bak burda öyle yazıyo...''
    -''Nerden bilicez, belki 500 milyon a.q.''
    -''Koskoca bilimadamlarından daha iyi mi bilicen a.q.
    "Yeni Boyandı" yazısı öyle diil, herkesin ulaşıp, parmaklayabileceği bi yüzeyin üstünde o yazı, bir de kimse kullanmasın,oturmasın, yaslanmasın diye yazıldığı sanıldığı ve daha denenebilir olduğu için insanların elleriyle yokladıklarını düşünüyorum.
    Hayvan şeklinde kraker caizdir bence, bi de zekeriya beyaz'a sormak da fayda var yine de... :D
    Ovo-lacto vejetaryenim ben de...

• inanmasan nasıl sayacaksın? sayabilse onu da sayardı :D

• Yıldızları sayamaz ancak boyanan duvara elleyerek yeni olup olmadığını anlayabilir.

• 400 milyon yıldız olduğuna inanmıyorum.. evet boyalı yazan yüzeyide yokluyorum..

• Soruldu ama. link

• aneeem bilmiyordum :)

• Öncekileri Göster
    • Utanıyom.((

• :)

• Yeni boyalı yazısının ne zamandan beri orda olduğunu bilemedikleri için, kuruyup kurumadığını kontrol amaçlı

• Yıldızlara dokunun fırsatı verildi de, dokunmayız biz mi dedik?Tek dokunduğumuz yıldızlar ünlülerle şaklaban resim çektirip,biz aslında beraberdik bir zamanlar havası vermekti:((

• anlıyorum canım :((

• Uykusuzum ben:((

• uyu :(

• inan yıldızların hepsini gözleriyle görebilseler saymayada kalkarlar :D:D:D

• yıldızları da sayanlar var ama :) :P

• çok basit insanlar kendilerini ikna etmek zorunda hissederler %100 emin olmak için gökyüzünde yıldızları saymak için kendi donanımları yetersiz olduğunda bunun doğru olduğunu iddia edenlere çaresizce inanmak zorunda kalır,boyalı yüzeyin gerçekten boyalı olduğunu inanmak için kendi yöntemlerini kullanır çaresiz olmamak için, bu hayatın her alanı için geçerli bişey aslında

• ne bilecem kardeşim ben yeni boyalıyı yıllar önce yazıp orda unutmadıklarını.

• çünkü yıldızlarda kayarrrrr durmaz yerindeee ama duvar karşıda durur

• hayvansal yağ varsa yiyemezler kusarlar diye :PpP

• ssen sanki yapmıyorsun Allah Allah :D

• yıldızları sayıp bakamıyolar ama duvara dokunup bakıyolar işte harbiden yenimi boyanmış diye sayabilseler "harbiden 400milyon yıldız varmı?" diye onu da kontrol için sayarlardı.

• süper soru :D

• :)) mersi

• :)

• heyecan-i rezilligi seviyoruz kanimca :)

• yeni boyandı yazısının ne zaman konduğunu bilmediği için...boyandığı saat ve tarihi, bi de boyanın kuruma süresini verseler sorun kalmaz bence...

• fikrini değerlendirecekler o.0

• Öncekileri Göster
    • ne diyon sen ya :D

• amaaannn rahvan gitsin :) her şey gülüşün yüzünden düşmesin diye kardeşim benim :)

• idrak edemedim bir an ama sanırsam içerden gelen bir p*çlik duygusu diyelim. :)

• :D haha :D

• Öncekileri Göster
    • güldürüyosun :D

• herzaman :)

• Adam stadyumun duvarını yeni boyamış özellikle ' Lütfen Yazı Yazmayınız ' demiş . Gitmiş yaratığın tekide altına Tamam yazmış . Baya gariiip :)

• evet yola devam

• ya o değil de güneş kadar sıcak yıldızlar kadar uzak şarkısı kimindi?

• Google amcaya go

• 400 milyon sonuç çıkıyor

• sayabilme imkanımız olsa çıkar yıldızları da sayardık;=)asıl sıkıntı o değil, kanıtı olmayan hiçbirşeye inanmayan biz insanlar, görmediğimiz duymadığımız hissetmediğimiz bir yaratanın olmasına nasıl inanmışız, asıl sıkıntı bu :)

• bu merak bizi birgün yok edecek ama ne zaman siz yinede relax olmaya çalışın :)

• Daha Fazla
Yükleniyor...