Her gittiği yeri , Her yediği yemeği , Her aldığı şeyi sosyal medyada paylaşanlar hakkında ne düşünüyosunuz?

Sinkeric
Her gittiği yeri , Her yediği yemeği , Her aldığı şeyi sosyal medyada paylaşanlar hakkında ne düşünüyosunuz? Yani gerek yok bence her yediğin şeyi paylaşmanın neyin çabası içindeler anlamıyorum neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz he :DD
Her gittiği yeri , Her yediği yemeği , Her aldığı şeyi sosyal medyada paylaşanlar hakkında ne düşünüyosunuz?