Bir erkeğin ailesi kızı istemiyorsa ne yapılmalı?

Tam olarak bir ilişki içinde olmasak da sevdiğim ve bana karşı boş olmadığını bildiğim biri var. Ama ailesi beni istemiyor, o da susuyor, kaçıyor,... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• daha iliski icine bile giremedigi bir kiz icin ailesini tamamen karsisina almasi kadar abes bi durum olabilir mi? ailesinin istememe sebebini ogrenmen lazim bence canim... bu yonde bir kac adim atarsan her seyin aciga cikacagini dusunuyorum. eger istememe sebebi yoksa gercekten, ve hala sevdigin insan susuyorsa, yani gercekten sadece susuyorsa, iste o zaman onda problem aramalisin... o zaman erkek sorgulanir bence... sen once bunun boyle olmasindaki etkenleri bulup, ustesinden gelmelisin arkadasim...

• Mİmari bir yakalşım +1 :)

• ilişki içinde değiliz derken kendisi hep arada kalan taraf oldu çünkü başından beri ailesi hep engel oldu o da birbirimize uygun olmadığımızı düşündü benim onların arasında yapamayacağımı onu bırakacağımı sandı hep.yapmadığım fedakarlık kalmadı onun için ama o hep susan taraf oldu şimdide ailesinden dolayı böyle benimle hiçbir şekilde konuşmuyor bir adım daha atmalı mıyım bilmiyorum

• sevdigine adim at demedim ki, sorun yaptiklari sey neymis ailesinin bunu bulup, gercekten bir sorunsa bu senle ilgili, duzeltmeye adim atman gerektigini anlatmaya calistim...

@europe: tesekkurlerrr :D:D:))