Onu nasıl tavlarım?

bir sevgilim var(platonik)onun bir de arkadaşı var sanki sevgilisi gibi o kızı nasıl tavlaım

Güncellemeler:
bakın şimdi sen dedikten sonra onunla konuşmya çalıştım ama bir türlü konuşamadım:D
sanki onunla konuşçağımı biliyor ve benden kaçıyor en son denemem de de kaçtı sonra yazlıklarına gitmişler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgılısı varsa ya da bırını sevıyorsa asla onu tavlıyamazsın :) önce sevgılısı olup olmadgını öğren varsa da uzak dur bır erkege öyle davranmak bana göre yakısmaz :)

• ama biraz utangacım bir de kızın yanında güvenlik gibi yanından asla ayrılmıyor

• Öncekileri Göster
    • ımkansız degıl zaman alır. farketmez sevgılısı olsa da tavlanır :D

• sevgılısı dıılse rahat işte bır sekılde konusmayı dene :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapacağın tek şey kızın sevgilisinin olup olmadığını öğrenmek.

• gönlünde başka biri varsa tavlayamazsın yaklaş azıcık hoşlandığını belli et tepkisine bak ama başkası varsa olmaz

• Lüt'f'en 'f' ile. her neyse. eger kızın baskasını sevdigini dusunuyorsan sana ancak ona ne kadar onem verdigini gostermek kalır. Secim onun.

• eğer, "ğ" ile ^^

• klavyemde g'yi ustunde o cizik olan sekilde yapamıyorum. ayrıcada benimki en azından cagrısım yapıyor :) laf olsun diye konusma

• sende arkadaş ol ama sakın yüz verme cool takıl hoşlandığını anlarsa kızın büyük ihtimalle g.tü kalkar herşey bok olurr.sen sadece arkadaş ol ve anlattığı herşeyle ilgilen minik bi sorunu olsa bile araştr çöz sorunu bişey olunca gideceği durak sen ol sonrası gelir bence

• bir şey anladıysam...

• Ne diyosun arkadaşım bir şey anlamadım ?

• önce sevgilisi varmı yokmu kesin öğren..araya birilerini koy tanış..bir süre arkadaşlık et..sonra duygularından bahset.

• sevgilisi varsa sana bakmaz neden onu bırakıp senınle olsunkı varmı yokmu ögren ona göre davran

• bakkısın...

• Ya bendede aynu durum var şu an mesaj atmak ıstıyorum ıyı geceler dıye ama ne yazsam kararsızım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• bu düşünceyle tavlayamazsın zaten.

• lütven demeseydin yardımcı olmayacaktım bak;) kızı nasıl tavlarsın biliyonmu kardeşim; ona sadece bir soru sor, deki; siz hiç sizden hoşlanıpta açılamayan garip ve kimsesiz bir aşık gördünüzmü? oda sana diyecekkki; saçmalama, sen evet farkındayım saçmalıyorum ama sen cevap ver diyeceksin, oda görmedim diyecek, o zaman sen hemen şunu diyeceksin; yaa görmedin demek tamam o zaman...

• tamam ama o çocuk koruma gibi duruyor nasıl çıkartırım

• Öncekileri Göster
    • valla onu biraz oyalamam gerekecek ama değer :)

• ya yanlış alarm sadecekuzenmiş ne yapayım

Yükleniyor...