Kuzen ilişkileri falan?

Gizli Üye
arkadaşlar şöyleki benim abim yok ve erkek kuzenlerimle de fazla yakın değilizdir.. bir abi kardeş ilişkisi nasıl olur bilemiyorum.. 1-2 gündür benden 5-6 yaş büyük kuzenim bana farklı davranıyor ya da bu davranışlar bence normal değil.. örneğin sevmediğim yemeği bana sevdirmek için ağzıma yemek tutuyor herkesin ortasında ( ki daha önce hiç böyle birşey yapan kuzenim olmadı) , gereksiz şakalar yapıyor ve kıskançlıklar.. mesela onun yanındayken benle ilgilenen bir arkadaşıma sert davranıyo.. ya da ne biliyim yemek yemeye gittiğimizde garsona ufacık birşey dediğimde sinirleniyo ve konuşma falan diye uyarıyor açıkçası tuhaf geliyor çünkü diğer kız kuzenlerimede yapmıyor.. bence bu çok uygunsuz görünüyor.. sanki fazla sahiplenici ve bakışları falan ilgileniyor gibi... yoksa abartıyor muyum? abi kardeş ilikilerinden anlamam yanlış birşey demişsem mazur görün teşekkürler
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar ayrıca ekleyim bu kuzenim evliydi ama şimdi boşanma aşamasında bir de.. belkide değildir öyle diyeceğim ama boşanıyor gelecek aya.. yani çok fazla uygunsuz görünüyor
Kuzen ilişkileri falan?