"Onlar kadına özgürlüğü değil, kadına ulaşmanın özgürlüğünü istiyorlar" siz ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Arkadaşlar bunlar benim görüşlerim değil alıntı ama Dr. Ömer Abdulkafi'ın;Onlar, kadının özgürlüğünü değil, kadına ulaşmanın özgürlüğünü istiyorlar sözü üzerine yapılmış yorumlar siz ne düşünüyorsunuz?
"Televizyonda dahi herhangi bir cinsel öge gösterilecekse bu kadın üzerinden yapılır. Çıplak kadın her zaman tercih nedenidir. Son zamanlardaki Biscolata erkekleri dışında bu örneği bozabilecek bir şey yoktur.
İşte İslam kadını en kutsal noktaya koyduğu için bu tarz kadına özgürlük isteyen güruh her zaman İslam'a saldırmayı kendine bir borç bilmiştir. ve bugün kapitalizmin en büyük kalesi ABD'nin en büyük düşmanının İslam olması tesadüf değildir. Ha ABD bütün bu yağmayı karı kız için yapıyor demiyorum fakat kapitalizmin getirisi de kadınlara özgürlük adı altında aslında onlara ulaşma özgürlüğu oluyor."
-Alıntıdır arkadaşlar.
"Onlar kadına özgürlüğü değil, kadına ulaşmanın özgürlüğünü istiyorlar" siz ne düşünüyorsunuz?