• Sor
  • Bence

Lazer epilasyon yaptıranlar memnun musunuz?

arkadaşlar benim bacaklarımda çok batık oldu sonra batıklar geçti lekeye dönüştü hiç bir şekilde geçmiyor.lazer yaptırmaya karar verdim lazer... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben bu cumartesi yaptıracağım. Annem yaptırdı her yerine ve gayet memnun. Yaptıracağın yere bağlı, dikkat et.

• bacaklarım için yaptırcam izler geçermi?

• Öncekileri Göster
    • Bu sene yaptırdı. Diğer sorduklarını bilmiyorum hiç sormadım kendisine.

• tamam teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 4

• lekelere lazerin faydası olacağını sanmam ama lazeri kıl sorununu kökten çözmen için öneririrm batık sorunun kalmaz ve görüntü güzellesir. kıl sorunun hallaolduktan sonra eğer hala lekeler kötü gözüküyorsa o zaman leke için çözüm ararsın.

• lazerden memnun kalırsın,ilk seansta bile farkı görürsün,batık izleri belli zaman sonra geçer,uzun bir müddet jiletle ki batıkların düzelsin,lazere de hazırlık yapmış olursun..

• tamam canım teskkur ederim.:D umarım lekeler geçer sırf onlar için yaptırcam:((

• rica ederim sadece batıklarla oynaşma:))) ağda vs bırak cildin kendine gelir,bende yaşadım zamnında,alınınca iyi olurdu lakin çıkmaya yakın felaket kaşınır sivilcelenir,bizde batığı çıkarıcaz diye elleşir dururuz:)) deniz suyuda iyi gelir:))sıkıntı yapma lazerden sonra pürüssüz oldular her kadına bedduamız olsun buaradan:)))))

• geçer işe yarar baya memnunum kısa sürede kalıcı çözüm

• hatta kıl köklerinin yarattığı karartı bile gider

• Öncekileri Göster
    • hım o zaman basvr ben zaten bacaklarım ıcın ıstıyorum canım

• tamam o zman sorun yok

Yükleniyor...