Lazer epilasyon yaptıranlar memnun musunuz?

arkadaşlar benim bacaklarımda çok batık oldu sonra batıklar geçti lekeye dönüştü hiç bir şekilde geçmiyor.lazer yaptırmaya karar verdim lazer yaptıran kızlar siz nasıl memnunmusunuz ben bacaklarıma yaptırcam lekeler geçermi batıklar artık etek giyemez oldum o derece yardım edin lütfen!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben bu cumartesi yaptıracağım. Annem yaptırdı her yerine ve gayet memnun. Yaptıracağın yere bağlı, dikkat et.

• tamam teşekkür ederim.

• Bu sene yaptırdı. Diğer sorduklarını bilmiyorum hiç sormadım kendisine.

• ablacım bi cevaplayıver erkeğiz diye böyle yapmayın ya bilgilendiriver öğrenmem lazım bunu

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 3

• lekelere lazerin faydası olacağını sanmam ama lazeri kıl sorununu kökten çözmen için öneririrm batık sorunun kalmaz ve görüntü güzellesir. kıl sorunun hallaolduktan sonra eğer hala lekeler kötü gözüküyorsa o zaman leke için çözüm ararsın.

• geçer işe yarar baya memnunum kısa sürede kalıcı çözüm

• tamam o zman sorun yok

• hım o zaman basvr ben zaten bacaklarım ıcın ıstıyorum canım

• daha etkileri kesin belli değil ve çocuğun olmayabilir

• Öncekileri Göster
  • lazerden memnun kalırsın,ilk seansta bile farkı görürsün,batık izleri belli zaman sonra geçer,uzun bir müddet jiletle ki batıkların düzelsin,lazere de hazırlık yapmış olursun..

• rica ederim sadece batıklarla oynaşma:))) ağda vs bırak cildin kendine gelir,bende yaşadım zamnında,alınınca iyi olurdu lakin çıkmaya yakın felaket kaşınır sivilcelenir,bizde batığı çıkarıcaz diye elleşir dururuz:)) deniz suyuda iyi gelir:))sıkıntı yapma lazerden sonra pürüssüz oldular her kadına bedduamız olsun buaradan:)))))

• tamam canım teskkur ederim.:D umarım lekeler geçer sırf onlar için yaptırcam:((

Yükleniyor...