Evlendikten sonra Eşinizin soyadını alir miydinjz?

Secretgardenblood
Güney Kore de evlendikten sonra eslerinin soyadlarini almiyorlar.
Çünkü anaerkil bir toplum
Parayi getiren evin reisidir
Evet hanımlar evlendikten sonra Eşinizin soyadini alir miydiniz
Beyler ben mesela almak istemem karsinizdaki kişi evlenirim soyadini almak istemiyorum dese tepkiniz ne olurdu
Ayrica bir arkadasimin ablasi bankada çalışıyordu kadinin adi şeyimeydi ve evlendikden sonra Gündoğdu oldu.. artik birlestirin :)
Güncellemeler
+1 yıl
Hele bak hatunlara biraz cazgir olun da.. Erkek sizin soyadinizi alsin :)
Evlendikten sonra Eşinizin soyadını alir miydinjz?