Sevgilimin ailesi beni istemiyor...

Baştan anlatayım arkadaşlar. Sevgilimin ailesi beni istemiyor ve halası benim annemi aramış kızınıza sahip çıkın aramasın hergün rahatsız etmesin demiş.

Bunun üzerine annemle kavga ettim. Sonra ablalarım karıştı ise sevgilimi aradılar: neden kızkardeşimi koruma altına almıyorsun ailene karşı diye..ben olanları bilmiyordum sizi aradığını bilmiyorum fln dedi sevgilim.. onun üzerine ben msj attım şöyle :

Bu böyle devam gidemez Turgut. Milletin diline düşmüşüm. İstenilmeyen gelin olamam ben. Beni istemeyen bir aileyi ben hiç istemem. Madem seni hep ben arıyormuşum ben rahatsız ediyormuşum bundan sonra zaten hiç aramicam. Sende beni arama sorma. Önce erkek gibi ailene millete sözünü geçir bana laf ettirme ondan sorna karşıma çık! Ben ellimi sallasam 50si zaten istersem! byebyee

geri yazmadı..

ve ona ait herşeyi sildim facede ilişkisi yok yaptım..erkek ekledim ona inat..

o da profiline hep ihanet sözleri yazmış, benim ona ihanet ettiğimi düşündüğü için..

sonra bu sabah tartıştık neden onlar bana bu kadar şey söylediği halde onlara birşey yapmadığını sordum o da annesiyle halasına haber göndermiş bir daha aramasın diye.

ben ise onun yüzüne karşı kızmasını isterdim sevdiğimi üzmeye hakkın yok diye.. şimdi ise ona karar sundum ya ben ya halan diye.. beni kabul edersen böyle kabul et o benim ailem kanım canım diyor..

ama ben onu çok seviyorum vazgeçemiyorum..ne yapmalıyım?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• zor durum ama tahminimce yasin kucuk sevgilininde oyle ama seni neden istemediklerini bilmiyormusn bir sebebi olmali durup dururken seni veto edecek degiller hem ailesine karsi cikinca ne olacagini saniyorsun zorla guzellik ancak estetik merkezlerinde olur evet deselerde onlarla anlasamazsin sana yakinlik gostermezler seni neden istemediklerini ogren

2|0
    • Şikayet

evet sanirim halasinin kiziyla kavga etmistim ve uzaktan akraba oldugumuz icin..

• Şikayet

yok artik bunun icin seni reddeceklerini sanmam bu olsa olsa bahaneleri olur altinda yatan baska seyler vardir