• Sor
  • Bence

Sevgilimin ailesi beni istemiyor...

Baştan anlatayım arkadaşlar. Sevgilimin ailesi beni istemiyor ve halası benim annemi aramış kızınıza sahip çıkın aramasın hergün rahatsız etmesin demiş. Bunun üzerine annemle kavga ettim. Sonra ablalarım karıştı ise sevgilimi aradılar: neden kızkardeşimi koruma altına almıyorsun ailene karşı diye..ben olanları bilmiyordum sizi aradığını bilmiyorum fln dedi sevgilim.. onun üzerine ben msj attım şöyle :Bu böyle devam gidemez Turgut. Milletin diline düşmüşüm. İstenilmeyen gelin olamam ben. Beni istemeyen bir aileyi ben hiç istemem. Madem seni hep ben arıyormuşum ben rahatsız ediyormuşum bundan sonra zaten hiç aramicam. Sende beni arama sorma. Önce erkek gibi ailene millete sözünü geçir bana laf ettirme ondan sorna karşıma çık! Ben ellimi sallasam 50si zaten istersem! byebyeegeri yazmadı..ve ona ait herşeyi sildim facede ilişkisi yok yaptım..erkek ekledim ona inat..o da profiline hep ihanet sözleri yazmış, benim ona ihanet ettiğimi düşündüğü için.. sonra bu sabah tartıştık neden onlar bana bu kadar şey söylediği halde onlara birşey yapmadığını sordum o da annesiyle halasına haber göndermiş bir daha aramasın diye.ben ise onun yüzüne karşı kızmasını isterdim sevdiğimi üzmeye hakkın yok diye.. şimdi ise ona karar sundum ya ben ya halan diye.. beni kabul edersen böyle kabul et o benim ailem kanım canım diyor..ama ben onu çok seviyorum vazgeçemiyorum..ne yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• zor durum ama tahminimce yasin kucuk sevgilininde oyle ama seni neden istemediklerini bilmiyormusn bir sebebi olmali durup dururken seni veto edecek degiller hem ailesine karsi cikinca ne olacagini saniyorsun zorla guzellik ancak estetik merkezlerinde olur evet deselerde onlarla anlasamazsin sana yakinlik gostermezler seni neden istemediklerini ogren

• evet sanirim halasinin kiziyla kavga etmistim ve uzaktan akraba oldugumuz icin..

• yok artik bunun icin seni reddeceklerini sanmam bu olsa olsa bahaneleri olur altinda yatan baska seyler vardir

Erkekler Ne Diyor 13

• "ben elimi sallasam ellisi zaten istersem" bu mesajı ben almış olsam sana şunu derdim "ellinin birisini kaybettin, geri kalan kırk dokuz ile sana mutluluklar dilerim" ama o daha şerefli davranmış ve sana cevap bile vermemiş. Helal olsun ona. Şimdi neden böyle diyorsunuz dersen; sevgilin ailesinin aramasından haberi olmadıgını söylemiş. Neden biraz zamana bırakıp ne yapacagını, ne söyleyeceğini görmedin. Şimdi alel acele yazmış oldugun bu fevri mesaj sonrasında bu iş düzelmez artık haberin olsun.

• kimse ailesini silemez fakat saygılı olmak şartıyla bu ilişki devam edebilir. ailenisini karşına alarak yanlış yapmışsın. bu durumlarda aileleri karşıya almamak gerekir. alttan almak daha mantıklı.mesela sen aileni silip o çocukla kaçarmısın zannetmiyorum o da yapamaz bugun yapsa dahi yarın barışır. ayrılabilirsiniz fakat bu da aslında birbirinizi sevmediğinizi ispatlar.

• elimi sallasam olayı çok ters olmuş facede erkek eklemek felan bunlar bir erkeğin gururunu fena halde inciten davranışlardır..

• Bence en doğrusunu yapmışın,artık görcen seni ne kadar seviyor.

• Beni sevseydin beni böyle bir secim arasinda birakmazdin diyor :S

• Ne alaka onun yaptığı neymiş peki?

• Walla kız evi naz evi, senin karaoğlan pişmiş kelle modunda. erkekler öyle yapar, çok kucağına atlamamak lazım. seni seviyorsa gerçekten sana sahip çıkmalı. Bir kız için çok utanç verici bir durum. Üzüldüm, ailene de mahcup olmuşsun. geçmiş olsun

• Ciktim zaten cikmadimmi dedim bidaha boyle aramayin niye laf soz ediyorsunuz diye... haddini bil benim sevgime laf etme ;) diye msj atti bana..
      neyse bayabi tartistiktan sonra ayrildim. seviyorsa zaten pesimden kosar degil mi?

• daha pişmiş kelle modunda. küçüksün belli ki, millet 8 yıl flört ediyor da nişanda yüzükleri atıyor. Salla gitsin, sana değer veren elbette peşinde koşacak. Arada derede kalma, aileni de mahcup etme ;)

• istenmediğin yere gelin gitme. ne sen mutlu olursun, ne de sevgilin... her zaman şunu söylerim, "yürümüyorsa, olmuyorsa zorlamanın anlamı yok"

• bence bir birinizi seviyorsanız ailesinn seni istememesini umruna bile takmaz ailesini red eder senide kaçırır olur biter ama buda böyle olursa işiniz zor olucaktır aile olmadan yuva kurmanız sizleri sıkıntıya sokar tahminimce demekki seni sevmiyor sevse kaçırır seni tabi sende kaçarsan ne diyim inş bütün sorunlarınız halledilir

• turgut işini gücünü ekmeğini eline almışsa ailesine rest çekebilir ancak yoksa senin işin yaş, oda çekmek isterse...

• Bir insan biriyle değil ailesiyle evlenir unutma bunu... Sevgilin ailesini silip seninle evlense ible ilerde çok büyük sorunlar yaşarsınız.. Bu arada şu face'ten nefret ettiğimi bir kez daha belirtmek istiyorum..

• yaşın küçük ve tecrübesizsin. abi nasihati. başımdan geçti böyle bişey. ama o kızdı. bir erkeğin "ailem " dediğini ilk defa duydum. bu karı kılıklı bişey . sana yar olmaz. sana vereceği zararı hesap bile edemezsin. evlenseniz büyük ihtimalle bir ay sonra baba evindesin. demedi deme.

• vaz gec güzelim senin aileni aramalarına nasıl izin veriyo arkadaşın evlensende ailesinin sözünden cıkamayacak bu tip sünepeler le zaten anlaşman ve mutlu olman imkansız sonuç hüsran ve boşanma yol yakınken dön saygılar

• ama haberi yokmus ki aradiklarindan :S

• işler karışık...ondan sana sevgili olmaz...sevgili dediğin sahip çıkmalı,sevgilisini ezdirmemeli..bu çocuğun sesi soluğu çıkmıyor,değilki sana sahip çıkacak...boşver..önüne bak bundan sonra

• ama bana bu meseleyi cözecem seni herseyden cok seviyorum dedi..kafam cok karisik..

• Öncekileri Göster
    • dün bu sebebden ayrildim zaten ama pesimden kosmadi gece 1-2 msj yazdi sadece seni seviyorum diye..

• onunda aklı karışık belliki..bilemicem..zaman bırak bakalım bi süre...umarım ilişkin yoluna girer.seninde yapacak başka bieşeyin yok şu noktadan sonra..kendinide ezdirme ama

Kızlar Ne Diyor 10

• Okadar çocukca bir hareketki gülüyorum sadece ya.Zaman kaybetme biran önce yoluna bak.

• evet bazen sacma sapan seyler yapabiliyorum :S

• Ailesi seni neden istemiyor hiç bunu düşündün mü?Sevmek aşk herşeyin üstesinden gelmez.Kımsede sevgili için aılesıne arkasını dönemez..Çocuk haklı nasıl halasını sılecek..Sen kendını ne sanıyorsun kı..Kusura bakmada aılesıne önem vermeyn bır erkekten ıyı bır kocada olmaz.aıle senı ıstemıyorsa bence ayrılmalsın kı hayatın boyunca bu sorunlarla ugraşma..

• istenmiyorsan istemezsin de lütfen şu kıskançlık durumları yaratmyan ya erkek ekleme falan. zaten travma yaşamış sevgilin iki arada kalmış.

• seven erkek ne yapar ne eder ikna ederdi annesini ve halasini..yani seni seviyorsa sensiz olamiyorsa mecburen ailesine karsi cikip,anne baba benim mutlu olmami istemezmisiniz ben bu kizi seviyorumve ondan baskasi asla olamaz´´ diyicekti!ozaman sende anlardin seni gercekten sevdigini..demek seni senin onu sevdigin kadar sevmiyormus sevgilin..azda anne kuzusu galiba..bence hic yüz verme, ayrilmakta en dogrusunu yapmissin..seni seviyorsa saten karsina cikar ve ailesini ikna etdiyini söyler..

• annesi bana karsi degilmis sen ne istersen o oglum demis.. simdi ise digerlerinede karismayin birdaha demis yani beni kabul ettirmeye calisiyor:S neyapim bilmiyorum..

• bunu yazmiis bana sizce ikna olup döneyimmi ?
      bidaha asla kimse oyle aramicak laf etmicek buna emin ol... konustum herkesle laf edilmicek dedim... BEN?M AILEM ISTEMIYOR DIYE BISEY YOK.! Degerini halami silerek değil onlara seni kabullendirerek gosteruyorum farkindaysan.anneme demedg?mi birakmadim kadini aglattm suçu yokken annemi kirdim... halamada reyhanla annemle haber gonderdim uzatiyorsun farkinda bile degilsin buyuzden sen sevdayi bitiriyorsun kucumseme bizim askimizi..

• Seni ailesine kabul ettirmek onun görevi, burda az seni suclamis..
      Sende ona geri yaz:
      , Her kizin hayali bem beyaz gelinlik giymek ve o mutlu günde cok cok mutlu olmak..
      Sen bizim gelecegimizi nasil düsünüyorsun senin ailen sevmiyor beni..
      Ben böyle biseyle gelecek kuramam.. Seni Seviyorum ama bizim ileriyide düsünmemiz lazim..
      Ailen bana bi sans verirlerse beni tanimalari icin onlara kendimi sevdiririm..
      Sen bi konus emin ol sonra yazarsin bana??
      Bence buna yakin bisiler yaz..

• eğer ondan vazgeçemeyecek kadar çok seviyorsan katlanırsın.. şu face olayı dışında iyi yapmışsın.

• canım seviyorsa zaten ortayı eminim bulucaktır bi erkek sevgilisni sevgili ailesinide ailesi bilmeli bence sen üzme tatlı canını o zatenn seviyorsaaa çözüüm bulucaktır ... senin biraz arkadana koşsun bakalım seviyorsa eğer ... sen üzme kendini

• saçma bir yorum. bilmiyorsun bari konuşma..

• Önce biraz büyümelisin bence.Kızma ama..Faceye erkek eklemek artist artist mesajlar atmak.Neyse o.Ona da aynen düşündüklerini ve beklediklerini anlat.Aksi taktirde aklında ne yapmak olduğunu da anlat.Zaten cevabını verecektir.Umarım hakkınızda hayırlısı olur

• Bence sen hakliyken haksiz yere düsmüssün..."elimi sallasam ellisi" bu ne böyle?! Üstelik facebook olayina hiiiic girmeyecegim cok yanlis yapmissin cooook...Bence acele etmissin...biraz beklemen gerekirdi...

• Üstelik o ailesine sahip cikip koruyamamis seni diyorsun...peki sen ablalarina sahip cikabildin mi? onlarda sevgilinin basina kakmis iste...aynisina cikiyor sonucta...ikinizde iliskinize sahip cikmiyorsunuz gelen giden araya giriyor...ikinizde hatalisiniz!

• tamam ama cok kizgindim duydugumda o kizginlikla yazdim bunu düsünebilmesi gerekmiyor mu..
      haklisin ablalarimda cok hakaret etti simdi bunlari diyor senin ailen bana bircok sey dedi ama ben sadece sustum fln..
      ama ben ablalarim birsey dediginde hep onlari karsima aldim.

• hemen ilk engelde sevgilini terk etmissin ama...
      her insan sinirlenebilir ama bu kadarda gözün dönmesin... kendine hakim olmaya calis..ne demisler öfkeyle kalkan zararla oturur :-)

• İstenmedığın aileye asla gırme hele hele böyle ailesının azının içine bakan bır erkekle asla girmeolan size olur.Yanı asla sizi sevmezler ölene kadarsenınkıde bır o yana bır bu yana laf yetıstırmakla gecer zamanı ve kendını asla böyle bır şeyın ortasına atma

• ailesinide bir kenara atamazki her ne kadar hoşumuza gitmesede aile çok önemli.eğer erkekte aileye bağımlıysa çok zor.bence öyle seçenek sunmamalydın ya ben ya da halan diye.sen onun sevgilisisin o da halası beklle biraz kendini geri çek

• haklisin tamam siliyorumda nasil silicem diye soru sordu.. ayrildim ama.. seviyorsa pesimden kosmaz mi ki?

Yükleniyor...