İsrailden bu denli nefret edip, Araplara yalakalık yapacağınıza geçmişinize bakın neden Türkler için ağlamıyorsunuz?

IsraelTurks
Bazıları çıkmış ve demişki İsrail böyle, şöyle Arap Müslümanların yanında İsraile karşı savaşmaya sonuna kadar hazırım Filsitinli kardeşlerimize neden yardıma gitmiyoruz denmiş bu kadar Arap yalakalığı yapacağınıza bir geçmişinize bakıp Arapların size yaptığı hainliği neden görmek istmiyormusunuz bu Araplar değilmiydi Osmanlının parçalanmasında en büyük rolü oynayan, İngilizlerin safında savaşa katılan Irakta ve diğer Doğu Cephesinde bulunan Türk askerlerini canlı, canlı baltalarla ve bıçaklarla kafalarını kesip, parçalayan? Hamile Türk kadınlarının karnını bıçaklarla deşip çocukları içlerinden çıkartıp kafalarını kesen? Bugün o ağladığınız Filistin bir savaş olduğunda gene sizi satacaktır bunu hayla göremedinizmi kendi ırk ve soylarından olan ve zenginlik içinde yüzen Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Dubai düşünüyormu Filistinin halini? Siz neden kendi ırkınız ve soyunuz olan Türkmenler için ağlamıyorsunuz? Çin bütün Dünyanın gözününde önünde Türklere soykırım yapıyor, Irakta, Işid Türkmenlerin kafasını kesiyor neden sesiniz çıkmıyor Kürtlere yalakalık yapmak için Irakta, Türkmenleri yalnız bırakmadınızmı eğer Türkiye istese bugün Kuzey Irakta yönetimin başında Kürtler değil Türkmenler olacaktı bu güce Türkiya hayla sahip küçük bir askeri opesrasyonla Kuzey Irakın kontrolü Türmenlere verebilir ama neden istemiyor peki? Kıbrıs Savaşında o çok sevdiğiniz Araplardan yardım ettiniz hangisi destek verdi Türkiye'ye Kıbrıs Savaşında sahip çıkan birtek İsrail olmuştur Mossad, Türk Hava Kuvvetlerine verdiği istihbaratı sonucunda Türk savaş uçakları Rumları ve Yunanlıları vurmadımı Amerikan 6. Filosu Uçak Gemileri ile Türkiye'yi vurmaya geliyorken Yahudi Lobileri durdurmadımı neden hayla gerçekleri görmeyip Araplara yalakalık yapıyorsunuz ben size İsraili sevin demiyorum ama bu kadar Arap hayranlığı var Türkiyede onca yaptıklarından sonra hayla Araplar için ağlıyorsunuz hangi Arap çıkmışta Türkler için gösteri düzenlemiş bana sadece tek birtane Arap söyleyin?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar ben herkesten özür diliyorum bütün söylediklerim için, herşey için bütün sözlerimi geri alıyorum aramızın bozulmasını istemiyorum herkesin kendi çapında haklı olduğu taraflar vardır ve beni sevmek zorunda değilsiniz elbette sizleri iyi anlıyorum. Ben sadece biraz olsun birşeyleri fark ettirme çabasında olmuştum ama konu çok farklı yerlere geldi bütün suçu ben üstleniyorum ve herkesten özür diliyorum ben bir İsrailli olarak kardeş millet olarak Türkleri göreceğim. :)
Güncellemeler
+1 yıl
Ben her zaman kendi ülkemde dahil her yerde Türk insanı ve milletini savunup, korumuşturum çünkü sizleri seviyorum keşke Dünyada hiç savaşlar yaşanmasa, ırkçılıklar olmasa herkes kardeşçe yaşasa ama olmuyor maalesef benim böyle bir soru sormamın sebebi ise bu sitede çok küfür yedim maalesef sırf İsrailli olduğum için kız kardeşime ve anneme küfür edildi buna rağmen hoş görü ile karşılamaya çalıştım ama olmadı genede hepinizden özür dilerim. :)
İsrailden bu denli nefret edip, Araplara yalakalık yapacağınıza geçmişinize bakın neden Türkler için ağlamıyorsunuz?