• Sor
  • Bence

Evlilikte meslek önemli midir?

Mesela ben eskiden bir polisle olmaz derdim polis ve asker özellikle hala da öylee ama hiç gözüm yüksekte olmadı

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 6

• örneğin ben sabah 9 akşam 10 arası çalışan birisiyim,kendi işimi yapmam ve oldukça iyi kazanmama karşın ben böyle olduğum için,çalışmayan birisiyle yapamayacağımı düşünüyorum.

• polis ve askeri gözünüzde bu kadar büyütmeyin.çok iyi meslek değiller zaten.o kızın görüşüne bağlı olan bişey.genelde mantık evliliği yapanlarda meslek aranır.aşk evliliğinde ikinci plandadır meslek

• önemlidir mutlaka.Bir doktorla bir çiftçinin evliliği yürürmü ? lakin istisnalar vardır herzaman..

• şimdi tabi polis asker zor meslekler hele polislerde uzun mesailer izin falan zor meslek tabiki evlilikte meslek derken aşk geldımı meslek falan da dınlemıyo oda ayrı

• bir ressamla bir diş hekimi evlenebilir mi peki :)

• evlenir bence sakıncassı yok:D

• gelir düzeyi farklıysa ?

• gönüller bir olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• büyük konuşmuycan hiç bir zaman...

• beni ne mühendisler ne doktorlar istedide gitmedim:)))

• Evet önemli bence. Bende ayrılmasaydık sevgilime mühendislik yazdırcaktım ama kısmet. Hacettepede %30 Almanca %70 İngilizce öğreniyorsun, otomotiv mühendisi olarak mezun olunca Mercedes'te işin hazır. Oraya gönderip sonrada evlenicektim ama olmadı :D

• o değilde bi bakın bakayım biz denk miyiz evlenebilirmizyiz :)erkek arkadaşım yönetici asistanı ben makine ressamıyım. :)

• bence eşitt

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...