• Sor
  • Bence

Evlilikte meslek önemli midir?

Mesela ben eskiden bir polisle olmaz derdim polis ve asker özellikle hala da öylee ama hiç gözüm yüksekte olmadı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 6

• örneğin ben sabah 9 akşam 10 arası çalışan birisiyim,kendi işimi yapmam ve oldukça iyi kazanmama karşın ben böyle olduğum için,çalışmayan birisiyle yapamayacağımı düşünüyorum.

• polis ve askeri gözünüzde bu kadar büyütmeyin.çok iyi meslek değiller zaten.o kızın görüşüne bağlı olan bişey.genelde mantık evliliği yapanlarda meslek aranır.aşk evliliğinde ikinci plandadır meslek

• önemlidir mutlaka.Bir doktorla bir çiftçinin evliliği yürürmü ? lakin istisnalar vardır herzaman..

• şimdi tabi polis asker zor meslekler hele polislerde uzun mesailer izin falan zor meslek tabiki evlilikte meslek derken aşk geldımı meslek falan da dınlemıyo oda ayrı

• bir ressamla bir diş hekimi evlenebilir mi peki :)

• evlenir bence sakıncassı yok:D

• gelir düzeyi farklıysa ?

• gönüller bir olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• büyük konuşmuycan hiç bir zaman...

• beni ne mühendisler ne doktorlar istedide gitmedim:)))

• Evet önemli bence. Bende ayrılmasaydık sevgilime mühendislik yazdırcaktım ama kısmet. Hacettepede %30 Almanca %70 İngilizce öğreniyorsun, otomotiv mühendisi olarak mezun olunca Mercedes'te işin hazır. Oraya gönderip sonrada evlenicektim ama olmadı :D

• o değilde bi bakın bakayım biz denk miyiz evlenebilirmizyiz :)erkek arkadaşım yönetici asistanı ben makine ressamıyım. :)

• bence eşitt

Yükleniyor...