Gönlünü almak için ne yapmalıyım? Sinirinin geçmesini sağlayacak 3 altın yol nedir?

pisipisipisi
sevgiliyi deli edercesine sinirlendirdikten sonra sinirin geçmesini sağlayacak 3 altin yol nedir?

Dik kafalı bir yapıya sahip olduğum için sevgilimi ummadık bir anda gerçekten çok çok sinirlendirmeyi başarabiliyorum ama onun da siniri çok kolay geçecek cinsten değil, gönlünü alabilmek için ne yapmalıyım?
Gönlünü almak için ne yapmalıyım? Sinirinin geçmesini sağlayacak 3 altın yol nedir?