Artık ailemden bağımsız olmak istiyorum. Şimdi ben ne yapayım dostlar?

Gizli Üye
şimdi benim sorunum şu 22 yaşındayım ve artık ailemden para istemek istemiyorum. bi para veriyorlar oda 20-30 lira sonra bunu nereye harcadın diye sorguluyorlar. çalışmama izin vermiyorlar okuyorum zaten part time çalışmak istiyorum. gizli gizlide çalışamıyorum kendime güvenim sıfır. çocukluğumdan beri sen beceremezsin yapamazsın işe yaramazsın laflarıyla büyüyünce haliyle insanlarla konuşmaya bile çekiniyorum bide gidip iş isteyemem kimseden :S napıcam ben bilmiyorum artık onlardan bağımsız olmak istiyorum inanın 7 yaşındaki çocuk bile evde benden fazla söz hakkına sahiptir. hem birşeyler yapmama izin vermiyorlar hem işe yaramazsın ben senin yaşındayken neler yapardım diyorlar. bu çelişkiden çooook bıktım adamdan sayılmak istiyorum artık 22 yaşındamıyım 10 yaşında çocukmuyum ben ya
Artık ailemden bağımsız olmak istiyorum. Şimdi ben ne yapayım dostlar?