Sevgiliye yapılan şakalar

sevgilinize yaptıgınız komik yada onu hyecanlandiran şakalar yaptınızmı ? yada yapmak istediğiniz şakalar nelerdir ?sizce unutmayacagı sakalar neler olmalidir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu şaka çok uzun bak şimdi anlatıyorum: arkadaşlarda bir gün oturuyoruz ve yaklaşık 20 kişi falan vardık. tabi kız arkadaşım da yanımdaydı. biz daha önceden birkaç erkek arkadaşla planladık ve ben kız arkadaşımdan başka bir erkek arkadaşı gösterek baban neden elma soyamıyo diye sormasını istedim. sevgilim sordu ve diğer arkadaş bana bunu herkese anlatma dedim diye bağırarak diğer odaya gitti. sonra diğer arkadaşlar numaradan benim üzerime yürümeye başladılar... tabi sevgilim patlattı soruyu neden onu dedirttin bana diye. oradan anlaştığımız başka kız arkadaş babasının elleri yok dedi :) sevgilim bana tokat attı ve içeriye giden çocuğun yanına giderek özür dilemeye başladı. o çocuk da kalbini falan tutarak bayılmış numarası yaptı. biz de anlaşmalı olarak kavgaya tutuştuk ve birisi bana şaka bıçağını çıkarıp soktu ketçap tabiiki kullandık falan derken sonra birisi bi gülmeye başladı sonra biz de koptuk. ama sevgilim zaten beyaz tenliydi bildiğin süt gibi oldu. :D tam 1 hafta konuşmadı benmle. anlatması pek iyi değil ama yapması o kadar zevkliydi ki. çünkü o bana çok kötü bi şaka yapmıştı önceden. şu anda da ayrıyız zaten :D

Erkekler Ne Diyor 4

• yolda yürürken arkadamızdan gelen adam babana benziyor sakın arkanı dönme dedim. birden kitlenip yolun ortasına çakılı kalmıştı. bi nevi türbülansa girdi .d.d.d çok gülmüştüm ogün .d.d

• ayy yazık :)) sonra ne yaptı ? :d

• Öncekileri Göster
    • :)) tahmin edebiliorum

• :))

• ortak bi arkadasımızın aslında evli ve 3 tane cocogu oldugunu soylemisitim ogrendiginde azdaha ayrılıoduk :D ( sonrasında ayrıldık da orasu baska tabi :D

• Yanında bayılma numarası yapmıştım . Haketmişti ama :)

• hahahha :D

• Sert bir yumruk atıp arkadan allah ne verdıyse gırdım kafa göz kız hastanede şuan yoğun bakımdan cıkmasını beklıyorum çok heycanlıyım bunun için beni çok sevecek inş. gözlerine bakıp ŞAKAAAAA ŞAKAYDI ŞAKAAAA deyince :D:D:D:D

Kızlar Ne Diyor 3

• Korkutan bir şaka yapmıştım eheh

• asla söylemem aslında yapacağım bişiy vaardı nakadar nezle oldukça beni hatırlar die.

• Uyurken ılık su döktüm sonrada uyandrp bu ne altına kaçırmışsin dedim hahhha

Yükleniyor...