Bu vicdan azabı beni öldürüyor yoruldum?

Gizli Üye
arkadaşlar merhaba 2 yılı aşkın psikolojik sorunlarla uğraşıyorum bu süreç içerisinde okulumu sağlığımı ve birçok şeyimi kaybettim
soruna gelince
14 yaşındayken kendimden 3 yaş küçük kuzenimi oyun bahanesiyle saldırırda bulundum poposunu açıp cinsel uvzumu poposuna bastırdım
1 dakika öyle kaldıktan sonra tam meni gelirken toparlandım ne yapıyorum ben diye sonra pişman oldum tövbeler ettim aradan 7 yıl geçtii ben üniversiteye başladım bir kız arkadaşım oldu sonra psikolojim bozuldu bir sabah uyandığımda aklıma yapıştı ve gitmedi 2 yıl boyunca kendimi suçladım ve sınıfta kaldım yaşım 22

kendisinden helallik istedim hakkını helal etti
beni çok sevdiğini geçmiş geçmişte kaldı diyerek yoluna devam ettiğini söyledi geçen gün yine konuştuk birisini sevdiği evlenmek istediğini söyledi bana mutluymuş zaten ne zaman görüşsek gelip bana sarılır abi olarak görür beni

bana gelince okulumu kaybedince anneme yaşadıklarımı anlattım oda yeni üniversiteye başla dedi bu sene başlayacağım ama bu psikolojiyle çok zor gözüküyor yoruldum arkadaşlar kendimi tacizci , sapık ve bu olay yüzden anksiyete hastalığım başladı tikli biri olacağım diye korkuyorum çünkü vücudumun her yeri uyumaya dalmadan önce seyiriyor sonra uyuyamıyorum ve uykusuz geçiyor günlerim

geçen hafta rahatlamıştım her insan hata yapabilir diye
ne insanlar var tecavüz ediyor , kafa kesiyor , hırsızlık yapıyor tabi 14 yaşında bir çocuk için ( 14 yaş bence çocuktur çünkü 14 yaşında çocuk gelinler vardır )
bilinçli olarak bunu yaptığımı düşünmüyorum
doktor o yaşlardaki çocukların ergenliğin zirvesinde olduğunu ve ikimizinde evde yalnız kalmasından dolayı ikimizinde annesi çalışıyordu böyle birşeye adım atmam gayet normal dedi

ülkemizde bunu yaşamayan yoktur nerdeyse dedi
onun psikolojisi ne halde diye düşünüyordum fakat o mutlu ama internette okuduğum birçok haberde ilerde etkileniyormuş bu taciz olayında fakat kuzenim beni seviyor nerdeyse hergün telde konuşuyoruz
ne yapacağım arkadaşlar yoruldum
Bu vicdan azabı beni öldürüyor yoruldum?