• Sor
  • Bence

Nasıl bir hediye yapabilirim?

arkadaşlar bi çocukla yeni yeni konuşmaya başladık ve 2 gün sonra doğumgünüymüş param yok fazla sizce ona nasıl bi hediye düşünmeliyim kendi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bence sevgi yada aşk hediyesinin biride binide aynıdır o kişi senin hediyene değil sana değer veriyorsa iyi biridir bence tam deneme zamanı ona parasal değilde güzel bir şiir yaz bakalım ne tepki verecek ama fazla ileri gitme normal bi şey olsun belki sana göre değildir o ben olsam öyle bi şey benim için daha etkili olurdu sonuçta aldığın maddi bi hediye zamanla kırılır kaybolur ama dediğim şeyin maddi değeri belki sonsuz olur..

• teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 4

• tuttugu takımın bıleklıgını alırsan sevınecektır ;)

• pek arası yok futbolla :(

• bosver yaa farkında degılmıs gıbı yap siz erkekler futbolu seversınız dıye dusundum de safa yat :) en uygun fıyata en guzel hedıyedır bence .. banada dogum gunu hedıyesı bıleklık geldı 1 yıldır takıyorum

• peki o zaman bi düşüniyim :)

• Beğendiğin ve severek okudugun kitabını hedıye edebılırsın ;)

• kitap okuyan bi tip değil başka fikriniz?

• kıtap okumuyorsa fazla secenek yokk gıbı bı arkdasın dedgı gıbı ufak bı pasta yapmyı dene el emegı soncta

• ya aslında pek becerebilceğimi sanmıyorum denemedm daha önce :D

• Eğer yeteneğin varsa karakalem resmini yapabilirsin.Ben yapmıştım çok beğenmişti..

• malesef yeteneğim yok :S

• Öncekileri Göster
    • pek arası yok futbolla başka bi öneriniz?

• malesef..

Kızlar Ne Diyor 5

• Resim yeteneğin varsa resim çiz.Ya da anlamlı sözler yaz.Bir kutu al ve ona karşı hissettiğin şeyleri küçük küçük farklı kağıtlara yaz ve ona ver.Eminim çok mutlu olacaktır.

• pastayı sen yap

• Hediye falan vermesende olur, ne gereği var.

• ya ufak bişeyde olailir düşündüğümü anlasn yeter

• tişört al bence lc waikikide on tl erkek tişörtleri :D

• Yeni konuşmaya başladıysanız hediyeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Ama bir ilişkiye başladıysanız ona bir fotoğraf albümü alıp, zamanla doldurmanın güzel olacağını söyleyebilirsin.

• yok ilişkiye başlamadk sadece mesajlaşıyoruz şu an. ufak tefek bişey olsun zaten hediye derken düşündüğümü anlasn yeter

• Öncekileri Göster
    • :D teşekkürler

• Ne demek :)

Yükleniyor...