Evli bir kadının başka bir erkekle dans etmesi normal mi? Bir erkek evli bir kadın ile dans ederken aklından cinsellikle ilgili bir şey geçirmez mi?

supravit
Evli kadınların bir çok davette , kalkıp başka erkeklerle dans ettiğine ve eşlerinin de buna sessiz kaldığına hatta sevindiğine şahit oluyorum. BU bence çok tuhaf bir durum. Erkekler dans ederken tahrik olurlar. Karısını başkasının ellerine veren erkek nasıl kıskanmaz hatta gurur duyabilir? Bu sanki bana çok iyi bir arabası olup ta al bir tur da sen at nasıl kral arabam var gör diyen magandaların tavrına benziyor. Ama birilerine sorarsanız karısının başkaları ile dans etmesine müsade etmek çok modern ve medeni bir davranışmışmış. Acaba ben mi çok geri kafalıyım? Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Evli bir kadının başka bir erkekle dans etmesi normal mi? Bir erkek evli bir kadın ile dans ederken aklından cinsellikle ilgili bir şey geçirmez mi?