Bugüne kadar yaptığınız en büyük telefon şakası nedir?

Bugüne kadar yaptığınız en büyük telefon şakası nedir? ksaca anlatır mısınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 4 arkadaşımla birlikte tanımadığımız bi kadını aradık telefonu ben aldım aloo hüsnü orda mı ben hüsnüyü aramıştım dedim kadın sakince hüsnü kim ben hüsnü diye birini tanımıyorum dedi bunu 4 kez tekrarladık kadını 4 kez arayıp hüsnü orda mı diye sorduk kadın artık iyice sinirlendi en sonunda telefonu bi erkek arkadaşımıza verdik kadına alo ben hüsnü beni arayan oldu mu dedi

Kızlar Ne Diyor 6

• Babamı bankadan aradığımı ve ona bi tanıdıktan miras kaldığını söylemiştim.En kısa zamanda bankaya uğraması gerektiğinden bahsetmiştim

• gıcık kaptıgım kıza eskı sevgılısının telefonundan'eger benı unutamadıysan yarın ben okula gırer gırmez bana sarıl senı unutamadım' yazdım.kız ertesı gun okula geldı ve eskı sevgılısı(benım yakın arkadasım) kapıdan gırer gırmez cocuga sarıldı:)cocukta onu tum okulun onunde ıtleyıp kufur ettı.kız 2 hafta fılan okula gelememıstı.:Scok kinciyimdir daha beterını yapsaymısım keske

• En yakın ark. işletiyorduk baska bir ark. ile fakat bizim sazan oltaya gelince ben gülmemek için daha fazla kendimi tutamayıp kahkahayı basınca Kübiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Sensin dimi diye bağırdı kulağımda :D Komikti.

• küçükken misafirliğe gittiğimiz evlerden birilerini arayıp çarkıfelekten arıyoruz diye kandırmaktıı eheheh :)

• askerde olan arkadaşıma, yakın bir arkdşımının telefonundan telefn açtık arkdşm çok güzel taklit yapıp ses değişir ona yaşlı kadın sesiyle muhittin senmisunn muhittin falan demişti acayip gülmüştümm :DD

• servis soforumuzu powerturk ekibiymis gibi isletmek :)) tabi lisedeydım o zmaan

Erkekler Ne Diyor 1

• anneme yaptım. ıspartada okurken annemden habersiz memlekete gittim. zaten yakın 4 bucuk saat sürüyormemlekete vardım annemi aradım ses tonumu değiştirdim tabi "merhaba x hanım siz y nin annesi misiniz?" "evet" " oğlunuz ısparta denizli istikametinde giden Isparta Petrol Turizm'in otobüsüyle trafik kazası geçirmiş bulunmakta, durumu biraz ağır, isterseniz gelin. ben polis memuru z" dedim. anneme kal gelmiş. sonra bi daha aradım " anne napıyon ben geldim a dayım" dedim annem şoke oldu afalladı, ayılınca saydırdı...:D

Yükleniyor...