Laptopumun şifresini unuttum arkadaşlar ablamınkinden giriyorum nasıl kırarım şifresini

laptopumun şifresini unuttum arkadaşlar ablamınkinden giriyorum nasıl kırcam şifresini

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ablamınkinden derken; ablanın laptopu mu, yoksa aynı laptopta açılmış olan ablana ait kullanıcı hesabı mı? Bunu cevaplarsan belki yardımcı olabilirim.

İnsan laptop şifresini nasıl unutabilir yahu :))))))

Yoksa evde bırakıp uzuuuuuuuuuuuun bir seyahate mi çıkmıştın :)

• Yazdıktan sonra gördüm senin yorumları. Senin verdiğin linki not ettim bile lazım olabilir diye :)))))

Dedim ya "bir başka bilene danış" diye. İşte o bile sensin. Teşekkürler.

• kırılıyor ben kendimde tatil dönüşü unuttum diye bir yol bulup kırmıştım netten ama o yolu bulamadım şimdi başka yoldan kırcaz artık. Yani win7 şifreleri işi bilene pek de engel değil :D güvenmeyin onlara ^^

• O zaman sanırım başka bir bilene danışmalısın. Aynı laptop olsa ve ablanın hesabı yönetici yetkisi olan bir hesap olsa kolaydı ama senin durumunla ilgili bir tecrübem yok.

En kolayı yeniden format atmak. Şifre kırmak kolay olsaydı, şifre koymaya gerek olmazdı...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• şifreyi bilemem ama leptopu nasıl kıracağını küçük kardeşimden öğrenebilirsin sağolsun benimkini paramparça yaptı :((((

• :))

• sistemi ne ?

• windows 7

• win7 ise bir yolu var, benim masaüstünde unutmuştum kırdım. xp ise hatırlamıyorum. win7 içinse anlatabilirim, ama dur pc.den bulayım nereye yazmıştım yöntemi. Xp.de admin hesabından girmek falan gerekiyordu sanırım.

• bu işlemden sonra şifre silindi, User select menu'den çıkmak için ! 'e bas,

sonra “What to do?" dan çıkmak için q'ya bas

sonraki soruda y'ye bas ki dosyaları kaydetsin

oneden sonra "new run" sorusug eliyor direk entere bas, no zaten seçili

artık pc. düğmeden kapat, flashı çıkar, ve pc aç, artık şifresiz gireceksin.

• bu işlemden sonra cmd siyah ekranında uzun yazılar çıkmadan G:\> gibi birşey çıkar , uzun yazı hata var demek.

Bundan sonra flashımız hazır.

Pc.ye tak ve pc.yi başlat.

biotan cd/ub den başlama ayarlıysa flashtan başlar ve siyah ekranda step4:teki yazılar gelir.

Entere baığ devam et.

step5: "hat to do" yazan ekranda 1.e bas

step6: kullanıcı adı ve şifreler, sıfırlamak istdiğin kullanıcı adını tam olarak yaz ve entera bas

step7: "user edit menu" yazan kısım gelecek 1.e bas, şifreyi silmek için

• dosyayı aç, iso dosyasını winrarla aç ve içindekileri bir klasöre çıkar.

Bilgisaarımı aç, usb belleği sağ tıkla biçimlendirden "fat" dosya sisteminde biçimlendir.

Usb belleğin hangi harfli sürücü olduğuna bak, d: e: f: gibib irşey yazar yanında bilgiayarımda

Sonra iso.dan wiwnrarla çıkardığın dosyaları usb içine at

başlatı aç, aramaya cmd yaz, cmd bulununca sağtıkla yönetici aç

belleğin harfini yaz ve entarla msela g: ,enter

sonra syslinux.exe -ma e: az enterla, g: yerine belleğin harfini kullan

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...