Kız arkadaşımla lüks bir tatil... Kendimi vicdan azabı çekerken buldum.

iki üniversite öğrencisi olarak kendi çabalarımızla 5 yıldızlı bir otele gittik, bir kaç gecelik tatildi, her şey dahildi.en lüks yemeklerden istediğin kadar koyabiliyordun tabağına.günde 5 ogün yemek, alkol... her şey sınırsızdı fakat...ben memur çocuğuyum, ailem bu şartlarda yaşamıyorken kendimi vicdan azabı çekerken buldum. acaba yanlış bir şey mi yaptım?ne bileyim bunları buraya yazarken beni rahatlatacak cevaplar verebileceğinizi düşünerek yazdım açıkçası.teşekkürler...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• insanın arada bir değişikliğe ihtiyacı var. iyi ki de gitmişssin sonuçta bu zamanlar bir daha geri gelmiycek insanın birazda kendisini şımartmaya ihtiyacı var yoksa insanın içinden sürekli çalışmak gelmez. 400 lira para değil sıkma canını ilerde üniversiteni bitirip çok daha iyi paralar kazanırsın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• e çalışıp kendi paranı kendin kazanıyormuşsun ne güzel. madem için rahat etmedi sende bikaç ay kazandıklarından biriktirip anenene babana sürpriz bi haftasonu tatili ayarla masraflar senden olsun hem onlar mutlu olsun hem sen

Erkekler Ne Diyor 3

• siz memur musunuz ikiniz de

• iki üniversite öğrencisi olarak kendi çabalarımızla 5 yıldızlı bir otele gittik (cümlemin başı)

• iyi de siz o zaman o parayı çıkartmnız için özel ünv okumanız gerekir yada yalandan ailenizden para çapmış olabilirsiniz

• parasının nasıl ödedin o söle

• calısıyorum ve para biriktirebilme gibi yetenegim de var :)

• o zaman rahtsız olmana gerek yok..

• kendi cabalarinizla gitmisseniz o zaman cok da ucuk bir tatil bedeli odemediniz. sonucta memur olabilir ailen, ac ya da acikta degillerse o kadar da vicdan yapmana gerek yok. haa oyle olduklari halde sen orada parayi yemissen de yorumsuz!

• yok be ac ya da acıkta degiller cok sükür. tatil bedeli kişi başı 200 tl'ye falan mal oldu.

• ee o zaman ne bu kadar vicdan yaptin. geceligi 1000 den baslayan bir yerde kaldin sandim bir an

Yükleniyor...