• Sor
  • Bence

Ona güvenirdim her sırrımı paylaşırdım. Bunu nasıl yapabilir?

Merhaba arkadaşlar öncelikle.Bir arkadaşım var lise3te tanıştık şu an lise sondayız. Kız arkadaşım.Ona güvenirdim her sırrımı paylaşırdım sevgili v.s..Oda benimle paylaşırdı.Lise sondan hoşlandığım bir çocuk var adı olcay.Ona karşı gerçekten birşeyler hissediyorum oda boş değil gibiydi yada ben öyle sandım.Herneyse çocuk facete ekledi beni ve konuşmaya başladık birkaç gün sonra okuldada selamlaşmaya sıksık konuşmaya başladık.Bende bunu arkadaşıma anlattım kız arkadaşıma iyi tepki vermedi zaten görüyordu oda çocukla konuştuğumu.1-2 hafta sonra çocuk facete yazmaz oldu normalde hergün yazardı okulda karşıma çıkmamaya başladı ve konuşmayaya bende anlamadım nolduğunu birgün facete çocuğun duvarına girdim fake bir kızın aşk sözleri paylaştığını gördüm olcayın duvarında moralim çok bozuldu fake kızı ekledim olcayın nesisin felan falan sordum hakaret ederek sanane dedi.neyse kızla birdaha konuşmadım birkaç gün geçti soru çözmek için arkadaşımla soru odasına gittik orda arkadaşımın telden facebookuma girmek istedim face girdiğimde fake kızın hesabı açıktı moralim çok bozuldu büne felan sordun dedi benim arkadaşım bu şifresini biliyorum dedi.Bende o zaman olcayı nerden ekledi felan sordum bütün erkekleri ekliyor dedi..İnanmadım..sonra mesajlara bakmak istedim elimden aldı telefonu çıktı hesaptan bakamadım.neyse birkaç gün sonra fake kız eski erkek arkadaşımıda ekledi birde sınıftan birkaç çocuk..Benim artık ilgincime gitmeye başladı bu işler.birkaç gün geçti çocuk iyice benle bağlantıyı kesti o yazmadıkça bende yazmıyorum sonra birdaha arkadaşımın telden girdim yine o sayfa açıktı mesajlara girdim olcayla konuşuyorlardı..Beni tanıdığını ve kötü olduğumu söyledi çok şaşırdım gerçekten çok üzüldüm bunun dostum dediğim kadriyenin yaptığını anladım bunu bana neden ve nasıl yaptı? eski erkek arkadaşımlada konuşuyordu ayrıca ilişki isteğimi kabul et diyordu birde..gerçekten moralim çok bozuldu kızla konuşmuyorum. olcayda benimle konuşmuyor kız hala ben değilim diyor.. Çok üzgünüm neden böyle birşey yaptı:(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• mesajalr o kız arakdasının telınde cıktıgına göre bi şekilde o yaptı bu ihalenın başka sahibi gözükmüyo ortada böyle insanlarla da arkadşlık yapmamak lazım zaten konusmuyomussun öyle herkesle de sırrını vs paylasma unutma arkadas cok bulunur ama dost az o yüzden sır dosta verilir sırrını verebileceğin ve de sırtını dayayabıleceğin insanlar la yakın ol sırrını paylas arkadas secerken de dikkatli ol

Erkekler Ne Diyor 1

• kıskançlığındandır. Kız senden çirkin demi.

• Cırkınlıkle alakası yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• İnanmaa sen herşeyi yapmış işte. çekemiyor senii

• keşke o an teli alıp olcayın yanına gitseydin bunu onun yaptıpğını söyleseydin kendini temize çıkarsaydın.

• o kadarda kolay degilki:(

• kolaydı ama sen zora kaçmışsın :(8:((8

• Ben sana bişey diyimmi benzeri olayı yaşadım şuanda insanlar çok kahpe Allah bizi sınıyo böyle sınıyo şuan kahroldum ya ölmek istiyorum ya da onu öldürmek istiyorum orosğu gitmiş benim özelimi sevgilisine anlatmış.

Yükleniyor...