Beni tanımadığını söylüyor artık :( Ailesinin yüzüne nasıl bakıcam?

Arkadaşlar 7 yıldır sevdiğim çocuğa ( uzaktankuzenim ) sonunda onu sevdiğimi söyledim. Ve o beni sevmediğini söylemedi, beter etti. Herkese söylemiş ve en yakın kuzenime bile mesaj atmış oda böyle yapma ilerde aynı masaya oturursunuz yüzyüze bakıcaksınız diyince oda o kim ki ben onunla aynı masaya oturcam, ben ondan nefret ediyorum, gibi şeyler söylemiş. Evet çok eskiden benden nefret ediyodu ama artık etmiyo gibiydi hatta kendisi geliyodu konuşuyodu benimle gözlerimin içine içine bakıyodu, kıskandırmaya bile çalışıyodu.Şimdi ise soranlara o benim hiçbişeyim diyomuş beni artık tanımıyomuş, ama bana yine bakıyor fakat ben umrumda değilmiş gibi davranıyorum.Ama gerçekten bu davranışları hiç haketmedim o kadar zoruma gitti ki ve biz cidden ilerde yüzyüze bakıcaz aynı ortamlarda bulunucaz babam ve babası çok iyi arkadaş + bu çocuğa hiç bi zıtlığımda olmadı aksine ikimizde çok aynıyız..Ben şimdi nasıl onunla aynı ortamda bulunucam? Nasıl bakıcam yüzüne ve ailesinin yüzüne? Ben utanacak bişey mi yaptım?Birde pişman olur mu bilmiyorum çünkü beni seviyo gibiydi :(Büyük konuşması pişman olmasına sebep olur mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen onu çok sevmişsin ve hala sevmeye devam ediyorsun kalbin kırık olsa bile.bazı insanlar sevenlerin kıymetini bilmezler. neyse biraz zamana ihtiyacın var kendini toplamak için kendini topladığında baska birini bulursun mutlu olursan devam edersin ne olursa olsun hayat devam ediyor kardeşim

• gerçekçi derken?

• evet haklısın sana katılıyorum tabi gercekcıysen

Erkekler Ne Diyor 2

• Inkara git benden hoşlanıyor diye kendi kendine gelin güvey oluyo yalan uyduruyo de. Bu ne densizlik walla ucuz yırtmışsın çocuk gibi davranmış

• sen de neden onun sana olan duygularından emın olmadan ıtıraf ettın delııı:)

• birsey yapmak için emin olmaklazım evet sende haklısın

• ee ama durumun tam pıskologluk gıbı canım

• Aşağıdakı sorular psikologluk gerektırmez dusuncen grekır ztn:);) soru sıtesındeyz

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• bu soruyu sen kendine değil onun kendisine sorması lazım bırak ne hali varsa görsün sana yaptığı ayıp af edilicek gibi değil seni boşuna rezil etmeye çalışmış ama kendi rezil oldu daha iyilerine layiksin onu yoksay umurunda olmasın hayatını yaşa seviyor gibi yapıcak sonra herkese söylicek birde arkanda konuşucak değmez

Yükleniyor...