1 Nisanda öğretmenlere yaptığınız klişe şakalar neler?

1 Nisanda öğretmenlere yaptığınız klişe şakaları yazın biraz nostalji yapalım bi tane ben söyliyim meselaeskiden yumiyum die bi şekerli sakız türü bişey vardı 1 nisanda tebeşir tozuna bulayıp hocanın yumiyumu tebeşir sanmasını beklerdik hiç başaramadık :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sınıfın kapasına jelatin çekmek, örümcek ağına yakalanmış gibi kalıyorlardı :Dsandalyenin ayaklarına çatapat yapıştırmak, oturunca bir iki hareket etsinler, çatara patara gidiyordu, biri düştü :(, sınıfları değiştirmek, çok komik olmasa da her dersin 10 dakikasını yiyor idin.Sınıf defterini saklamak, en sevdiğimiz şaka idi.:D

• hababama rakipsiniz üstad

Kızlar Ne Diyor 4

• okulumuz yeni bi okuldu (bizim dönememizde lise) üst 2 kat boştu ve yasaktı çıkılması o katların merdivenine oturduk sınıfça gitar eşliğinde şarkı söyledik herkes kat balkonlarından ortada olan boş avludan müdüre kadar hepsi bizi izledi alkışladı bişe demediler (son senemizdi)şakadan ziyade anı oldu

• ayy ne güzell

• bide öğretmenler çok anlayışlıydı edebiyat öğretmenimiz vardı Selim hoca tek yaşıyodu bizim çocuklar gidip admaın evinde kalıyolardı=)

• evet güzel bi anı ama

• ben 5 e mi ne gidiyordum.Sardım hediye paketlerini üstüste hoca sınıfta açtıkça açıyo her yer paket olmuştu.İçinde böö yazan bir kağıt koymştum çok saçmaydı yaa :D:D

• bu iyimiş zamanında aklımıza gelseydi kşk :)

• sınıfa bıber gazı sıkmıştım:PPeşek oldugumdan sakalarımda esek sakasıdır kadın dogum yapıyodu korkudan:PPP

• yok

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 nisandan nefret ederim.

• ingilizce hocama,karınla beraberim diyecektim,ama hayatımı s*ker diye vazgeçtim

• Doğru seçim +1

Yükleniyor...