Sayısal loto çekiliyor, büyük ikramiye size çıksa parayı nasıl harcardınız?

Arkadaşlar bu akşam sayısal loto çekiliyor büyük ikramiye size çıksa parayı nasıl harcardınız?

Güncellemeler:
Tek yıldız veren arkadaşların hafta sonu kötü geçsin inşallah:D

En İyi Erkek Görüşü

• enson birkaç yıl önce süper loto 50 milyona ulaştığında oynamıştım. ondan birkaç yıl evvelde oynamıyordum.50 milyon 2 zengine çıktığından beri piyango oyunlarına yaklaşmadım bir daha. hiçbir türevini oynamıyorum. (iddaa-at yarışıda dahil) şayet o elli milyon 2 kişiye değilde bana çıkmış olsaydı eğer bankaya yatırır en yüksek vadeyi veren 1 bankayla anlaşıp elde ettiğim aylık kazancıda üzerine ekleyip aradaki fark ile bankaya borcu olanların borcunu öder bankaların elinden çekip kurtarırdım. (örnek 50milyona aylık %5 vade alıyorsam 2.5 miyon yapar o parayıda ana parayı eklerdim bir sonraki ay 2.milyon 625 bin lira elde ederdim geçen aya göre fazladan elde ettiğim geliri yani 125bin lirayı bankaya borcu olanlara verir kalan 2.5 milyonu yine ana paraya ekledimr bir sonraki ay elde edeceğim 2milyon 750 binliranın 250 bin lirasını yine bankaya borcu olanlara dağitırdım kalan 2.5 milyonu yine ana paraya ekleyerek gelirim artmasını o nispettede arada oluşan farkı insanlara dağıtırdım. ) 1 kuruşunu bile yemezdim.ve dağıtacağım parayı asla nakit olarak vermezdim.ve bir insanı yüz bulup beni keriz yerine koymasın diye 2 defadan fazla yardım etmezdim. çünkü bir insana 1 kere iyilik ettiğinizde karşı taraf allah razı olsun der. 2kere iyilik edince teşekkür ederim der. 3kere iyilik edersin ya sen ne iyi adamsın meleksin melek der 4üncü yardımda adın kerize 5.cide enayiye çıkar. o yüzden 1 kişiye en fazla 2 kez yardım ederdim.ve yardımlarımıda şartlara bağlayarak yapardım.

Soran beğendi