Sayısal loto çekiliyor, büyük ikramiye size çıksa parayı nasıl harcardınız?

Arkadaşlar bu akşam sayısal loto çekiliyor büyük ikramiye size çıksa parayı nasıl harcardınız?

Güncellemeler:
Tek yıldız veren arkadaşların hafta sonu kötü geçsin inşallah:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• enson birkaç yıl önce süper loto 50 milyona ulaştığında oynamıştım. ondan birkaç yıl evvelde oynamıyordum.50 milyon 2 zengine çıktığından beri piyango oyunlarına yaklaşmadım bir daha. hiçbir türevini oynamıyorum. (iddaa-at yarışıda dahil) şayet o elli milyon 2 kişiye değilde bana çıkmış olsaydı eğer bankaya yatırır en yüksek vadeyi veren 1 bankayla anlaşıp elde ettiğim aylık kazancıda üzerine ekleyip aradaki fark ile bankaya borcu olanların borcunu öder bankaların elinden çekip kurtarırdım. (örnek 50milyona aylık %5 vade alıyorsam 2.5 miyon yapar o parayıda ana parayı eklerdim bir sonraki ay 2.milyon 625 bin lira elde ederdim geçen aya göre fazladan elde ettiğim geliri yani 125bin lirayı bankaya borcu olanlara verir kalan 2.5 milyonu yine ana paraya ekledimr bir sonraki ay elde edeceğim 2milyon 750 binliranın 250 bin lirasını yine bankaya borcu olanlara dağitırdım kalan 2.5 milyonu yine ana paraya ekleyerek gelirim artmasını o nispettede arada oluşan farkı insanlara dağıtırdım. ) 1 kuruşunu bile yemezdim.ve dağıtacağım parayı asla nakit olarak vermezdim.ve bir insanı yüz bulup beni keriz yerine koymasın diye 2 defadan fazla yardım etmezdim. çünkü bir insana 1 kere iyilik ettiğinizde karşı taraf allah razı olsun der. 2kere iyilik edince teşekkür ederim der. 3kere iyilik edersin ya sen ne iyi adamsın meleksin melek der 4üncü yardımda adın kerize 5.cide enayiye çıkar. o yüzden 1 kişiye en fazla 2 kez yardım ederdim.ve yardımlarımıda şartlara bağlayarak yapardım.

Kızlar Ne Diyor 12

• Dünya turuna cıkarak

• annemle yaparız planı yatırım konusunda o daha iyi

• bir kısmını durumu iyi olmayan insanlara bağışlarım yada hastanede işte paraya ihtiyacı olan ameliyat için ...sonra aileme kendime hediyeler alırdım :) eğitimim için harcardım dünya turu olabilir ..arkadaşlarım yada ailemle tatil falan..bir kısmıda bankada..daha çok bağışta bulunurdum heralde ..

• Hayvan barınaklarına yardm edrm.Ev alırım araba alırım gelecegime yatırım yaparım anneme ev alırım babama araba alırım kardesime dükkan acarım abla mı salla gitsiin ahahah :D

• banada bişiler alırmsın:( çok eli açık gibi birine benziyorsun:)

• Alırım sana da adrianayı alırım..

• Allah razı olsun :)

• Bi kismini bankaya atarimBi ev alirim kendimeve löseve bagista bulunurum ve terk edile hayvanlar barinagina

• ailemin borçlarını kapatmak

• Çatır çatır harcarım seni de görebilirimm :D

• Çok iyisin beraber yiyelim:)

• Dünyanın en güzel vosvosunu alarım.Dünyanın en çok kıyafeti ayakabısı bende olur.Hergün on tane pasta yerim.

• şişko olursunnnn..

• maldivlere giderdim.

• Cogunu muhtaci olan insanlara veririm,geri kismiyla sokak hayvanlari icin bir barinak acar ve orayi isletirim

• Bizim iş yerini satın alırım öyle gıcığım oraya :)))

• İstediğim dükkanı açarım.

Erkekler Ne Diyor 26

• loto gibi emek harcamadan para çıkma umuduyla bilet alan insanlardan olmam emek lazım önce.

• cıkacak numaralar14 21 25 30 35 44

• Eminmisinn :))

• demek guru olunca müneccim de olunuyor. vayybeee. :-)

• Vay be düşüncemi buraya nasıl yazdım ilginc.
      Tüh demek ki cok fazla kişiye bölünecek. 10 kişiyi gecmese bari.
      :p

• Hem karada hem de havada giden uçan araba alırım.

• paranın tamamıyla daireşer ve villalar alırım. her o gayrimenkullerin kira gelirleriyle havada karada gül gibi yaşarım.

• bes e yatırırdım bireysel emeklilik hesabına. kalan parayla da norveç e giderdim balıkçı teknesi alırdım.

• 5 senedir 4 ten fazla bilemedim .s birgün bana çıkarsa o zamn düşünürüm :)

• Çevremdeki insanların yoksulluklarını kapatırım , belki o zaman yoksunlukları da kapanır. Dağıtırım millete herkeste bir para hevesi zaten , paranın bana katacağı bir şey yok .

• helal olsun.

• bir kısmını aileme veririm.kalan parayıda kızlarla çatır çatır yerim

• Hepsini hemen yerdım

• Çok mantıklı bir yatırım yapıp paramı katlamaya bakarım, hiç yoktan bankaya yatırıp faizini yerim.

• sadace kendime apartman alırım bir tane. kiralarını, geberip gidene kadar yerim.

• Bir kamyon adam tutar tüm akrabalarımı dövdürürdüm ya evet kesinlikle bunu yapmayı çok isterdim. =)

• bunun için çeşitli söylentiler var ama o paranın haram olduğunu düşünmek lazım ilk önce öyle değil mi onca belkide garibanın yada paraya muhtaç kişilerin belkide bana çıkabilir hevesiyle yatırmış olduğu para var yani çıkmamasından önce oynamamak daha iyidir soruya cevap eğer çıktıysa bunu bir hayır kurumuna bağışlamak belkide daha makbul olacaktır diye düşünüyorum.

• a.qdm paranın nolcak :D

• hepsini çatır çutur yerim valla :)

• tek kuruşunu bile almazdım, paranın saadet getirmediğine inanıyorum

• yerim parayı

• kendime harem kurardim

• her hafta çekiliyor zaten farklı bir durum değil ki. ve haftada 4 tane şans oyunu oynanıyor..

• yatırım yapar çoğaltırım o parayıda ohh misss..torunlara bile kalır

• bana yetecek bir miktar değil o yüzden öyle çok fazla hayal kurmam

• yatırım yaparım

• kendime mezar bakarım

• töbe est :D

• babamın dükkanını büyütürdüm nasıl olsa başına ben geçicem bi kaç yıla :D

• derhal tüm borçlarımı kapatır Audi'mi almaya giderdim de,nerdeee bizde o şans :(

• gökten para yağsa bize taş düşer yahu

• doğru söze ne denir ? katıldım...

• 595756453849 defa +

• Soru 81734 Bunu yaparım.

• :) birazda cesur olsaydın hoştu.

Yükleniyor...