Böyle bir ablayla nasıl iyi olunur ara düzeltilir ki ? (önemli lütfen zaman ayırın...)

Gizli Üye
Arkadaşlar ben 18 yaşındayım.Ablam 23 yaşında.Aramız küçüklüğümüzden beri hep çok soğuktu.Babam sanayici annemde avukat aynı zamnda siyasetlede uğraşıyordu.Belki bu yüzden çok yakın olamadık çünkü paylaşmamız gereken bişey olmadı.İlk başlarda o 11-12 yaşlarındayken ben daha 5-6 yaşındaydım.

O zamnlar ben kreşe o 6.sınıftı.Kreş biraz daha geç başlıyordu.Ve ben onun odasının kapısının önünde yarım-1 saat beklerdim.O ise içerde hazırlanır süüslenir çıkar yanımdan hızlıca geçip aşağı inerdi.Sonra ben 7 yaşına gelince o 7. sınıf öğrencisiydi.Onunla aynı koleje başladım.Aynı anda çıkmaya başladık tabi.İlk zamanlar şöför götürüp getirdi ama bu arabada benimle konuşmazdı soru sorarsam cevap verirdi sadece.Sonra babama arkadaşlarımda servist eservisle gidip geliyim dedi.Babam tamam dedi.Banada o zamna ablanla git sende demişti.Servisin ilk günü servise bindik bu hemen gitti arkadaşlarının yanına oturdu.Benimlede serviste abla vardı o ilgilendi.

Kendi öz ablam dururken.Sanki benle hiç ilgisi yokmuş gibi.Arkadaşları ertesi gün fark etmişler kardeşi olduğumu.Geldiler ne tatlı şeysin sen diye seviyolar beni.Ki sevilmeyecekçcukta değildim sarışın yeşil gözlü ufacık bi çocuktum.Sadece 2 kere sevdiğini belli etti.Birinde avmde kaybolmuştum.O zaman beni buldu ama saç baş dağılmış makyaj akmış.O zaman sarıldı bana.Bide gözden ameliyat oldum 12 yaşında.Ozaman hep elimi tuttu.Ağlamış bide.sonra ben 7.sınıfa gelince benimde arkadaş çevrem oldu sevgilim oldu.Evle ilgim kalmadı yani.Benimde aklım ermeye başlamıştı.

Bende soğuk durdum ondan sonra.1 yıl bekledi şuan farklı birşehire kendi isteğiyle gitt,.İşletme okuyor.Sizce neden bir abla kardeşine bukadar soğuk olur ? Çözmek için ne yapmalı ?
Güncellemeler
+1 yıl
@İRRESİSTİBLE kusura bakma .Yorumu soru altına yorum yapamadımgöstermedi bir türlü.Onun için buraya yazıyorum Annem ile babamı pek görmezdik ilgilenemzlerdi bizimle. sabahları okula giderkende görmezdik. ev işlerine yardımcı 2 bayan vardı onlar kahvaltıyı hazırlardı.Sonra okula giderdik.Saat dört buçuk beşte geri gelirdik.Akşam yemeği yerdik.Ama gene annem ile babam olmazdı.Bayanlardan biri yatılı kalırdı.Küçükken (5-6-7-8 yaşları gibi.)hep o yedirirdi yemeğimi.Ablamda odasına çıkardı kpyı ktlrd
Güncellemeler
+1 yıl
Yani öyle yakın bir samimiyetimiz olmadı hiç.Ailemde 9-10 civarı gelirdi.20-30 dk. onlarla otururduk.Sonrada yatardık yani.Yada o çoğu zaman okuldan sonra arkadaşlarıyla takılırdı.Bende yanlız eve gelirdim.Böylede saçma boş bir hayatım oldu 7.sınıfa kadar.
Böyle bir ablayla nasıl iyi olunur ara düzeltilir ki ? (önemli lütfen zaman ayırın...)