Kime koşarsın canın yandığında; en sevdiğine mi seni çok sevene mi?

kime koşarsın canın yandığında?en sevdiğine mi?seni çok sevene mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla ne en sevdıgım bırı var nede benı cok seven bırı var.kendıme kaldım yıne

Erkekler Ne Diyor 21

• içindekı acıyı senden baska kımse senın kadar bılemez.. senın yasadıgın acıyı arkadasına veya herhangı sevdıgıne anlatsan onlara sacma gelebılır hafıf gözükebilir yanı senın senın kadar önemsemeyecegını düşünüyorum en ıyısı kendı içinde yasamak

• beni en iyi anlayacak, yargılamayacak olana...

• Suskunlar değil mi yahu bu? :) Seni ne iyi o anlayacağından seni sevene koşmak lazım.

• benim bildiğim canı yanan ya hastaneye koşar ya sağlık ocağına.

• çok sevene depar atarım

• eskiden yaklaşık 10 yıl önce bir abi tanımıştım çok heyecanlıydı hiç stresli değildi yaşını sordum 39 dedi inanmadım çünkü en fazla 23-24 gösteriyordu dedim bu işin sırrı nedirben kafama hiç bir şeyi takmam üzüldüğümde canım sıkıldığında 3 tane çocuğum var onları düşünürüm tüm stresim sıkıntım geçer dedibende öyleyim aklıma birsıkıntı gelince canımdan çok sevdiğim kızımı düşünüyorum eve gidince ona sarılıyorum çok seviyorum onu tüm sıkıntılarım geçiyor

• Koşana kucak açarım

• en çok sevene.

• İçimdeki bene

• kendime saklanırım .. kimseye koşmam

• canım kime isterse

• sevene..

• ikisi de aynı kişi olduğundan fark etmiyor

• beni en çok sevene giderim derdimden sadece o anlar ama çoğumuz en sevdiğine gider.

• kul olarak birilerine koşmam..içim de yaşarım

• yalnızlığa koşarım olabildiğince...

• rabbime koşarım

• annem dısında...kotu gun dostum kımse ona

• Sevdiğim beni sevmiyorsa koşmam.

• e bu soru dünde vardı aynısı hatta

• ne bilim verdiğin cevabı :)

• yani sevdiğimeeeee :))

• yanii?

• sevdiğime koşarım herzaman

Kızlar Ne Diyor 22

• kimseye

• en çok sevdiğim beni sevmiyorsa... beni sevene de gitmem. En iyisi yalnız kalmak Allah'a sığınmak..

• sevdiğime.

• Hiç birisine koşmam.Yerimde dururum.Ne sevenime giderim nede beni sevene.Kendimle baş başa olurum.Çünki yaralandıysam veya kırıldıysam ne sevenim bana yardim edebilir nede sevdiğim onlar sadece anlık bana destek çıkarlar ama yaramı hiç kimse saramaz benden başka.Ben hiç bir zaman başkasını aramam canım yandığında.Bunca yildan sonra öğrendim budurki yaralanınca hiç kimseye sığınma.Kendi yaranı kendi sarmaya başla.

• Karşılıklı seviştiğimize. Sevmediğim biri yarama merhem olamaz, beni sevmeyen de olamaz.

• Kimseye koşmuyorum oLduğum yerde sayıyorum

• guzel soru.. cunku bugune kadar hic bunu dusunmemistim... fark etmemistimde.. ilginc,evet genelde beni sevene kosarim..

• Anneme, ablama, abime... Onlar seni baska insanlardan (sewgilin.arkadasin,dostun vs.) daha iyi anlarlar, onlara sonsuzca guwenebilirim ama basklarina asla.

• odama.

• bilemedim.heralde en sevdiğime:(

• sırtımı duvarın köşesine dayar kafamı dilerim

• Çok güzel bi soru sormuşsun aslında, insan daima çok sevene koşar acısını dindirmek için buda bize kimin yanında durmamız gerektiğini gösteriyor aslında..

• Beni en çok anlayana

• kimseye ben bana yeterim bu dünyada kimsenin kimseye hayrı yok

• annem önce..,bazen anneme anlatmıyorum filiss ablama

• En çok seven palaveresini es geçiyorum. En sevdiğime de koşmam, eğer en sevdiğim bana kollarını açmayacaksa. En yakın arkadaşıma herhalde, en azından yüzümü güldürmeyi biliyor.

• Suan canim aciyor ve kosacak kimsem yok. :( Ne uzunç bi durum demi.. Pc basinda salak salak seylerle ugrasip kendimi avutuyorum... Keske onu arayabilme cesaretim olsa.Ama bu saatten sonra arasam yuzsuzluk olur.Tukurdugumu yalamis olurum..

• kimseye koşmam.kimselere anlatmam bir de vıdı vıdı teselli çekemem.

• Kardeşime.

• Balikbeyine koşarım ben. O kollarını açar.

• yalnız kalıyorum genelde

• Anneme.

Yükleniyor...