Epilasyon öncesi kullanılabilcek uyuşturucu sprey önerebilir misiniz?

arkadaşlar kıl kökleri çok güçlü.bikini bölgesine ağda yapmak istiyorum ama çok da korkuyorum.emlayı(krem) tavsiye ediyorlar genelde ama memnun kalmayanı da çok.

diş hekimlerinin kullandığı lokal anestezik spreyleri deneyen var mı? zararı oluyor mu? ya da başka bi önerisi olan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• arkadaşım emla adındaki krem çoğu ciltte anestezi (uyuşma) etkisi yapmıyor :S kullanımıda genital bölgeye riskli olabilir. diş hekimlerinin kullandığı spreylerde eczanelerde özel reçelerle doktorlara satılıyor .s yani alma şansımız yok .. bende jiletle alıyodum ama baktım çok kalınlaştı :S ağda acısını en aza indirmek için şunlar deneye bilirsiniz ...

* ağda öncesi sıcak duş sinirleri gevşetir ağrı hissini azaltır.vermidon diye bi ağrı kesiciyi ağdadan

1 saat önce alırsanız acı hissini azaltabilir. ağda hijenik olursa daha iyi olur.ağda sırasında ciltte yırtıklar oluşmaması için pudra yaparsanız iyiolur.kılların çıkış yönünün tersinde sürüp , kılların çıkış yönüne çekmek iyi olur. kesinlikle azar azar sürün zaten uyuşacaktır.. alt bölgeler içinde ağdayı bilen birinden yardım almanız iyi olur .. belirtmeliyimki cildi gererek ve tek seferde çekilmesi acı hissini daha azaltacaktır ...

Erkekler Ne Diyor 3

• futbolculara sıktıkları dondurucu

• emla kremden şaşma

• Vemcain sprey, emla krem, xylocain sprey ve erkeklerin kullandığı geciktirici sprey bile olur.Bide anestol var ama hiç etkisi olmuyor.

• en çok hangisini tavsiye edersin,vemcain ya da xylocain'in bikini bölgesinde bi yan etkisi olur mu acaba?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de amla kullandım ilk seferde ama etkili olmadı. mecidiyeköyde bi merkezde este krem diye bi krem sürdüler. gerçekten etkiliydi. bence bi araştır. ben daha sonra netten satın aldım,fiyatı da uygun. özelden yazarsan yardımcı olabilirim

• ya o acı bir dakika bile sürmüyor 2-3 seansta da azalıyor. İstersen yapan kişi lazerin derecesini düşürebilir. Uyuşturucu kremleri iğneli epilasyonda kullanılıyor

• Sprey işe yaramaz emla işe yaramadiysa yapcak bisi yok

• emla krem sür

Yükleniyor...