1 Nisan'da sevgiliye yapılacak en güzel şaka nedir?

Evet arkadaslar sevgiliye yapılacak en iyi 1 Nisan sakasi ne olabilir? :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şimdiki kız arkadaşın eski sevgilinin ismini biliyorsa mesela ''zeynep evet şu an ilişkim var ama ben hala aynı xy'yim. istediğin zaman görüşebiliriz yardımcı olurum'' diye sevgiline mesaj atcaksın. güya yanlışlıkla ona gitmiş olcak :D

benimki bana bu şakayı yapmıştı ama ben tekrer mesajla cevap vermiştim ''canın sıkılıyor yapacak şaka arıyorsun'' diye. anında tlf geldi seni cadı diye :D tabi aranızdaki güven zedelencekse o ayrı

• 2ay

Şakayı yapsam mı yapmasam mı karar veremedim :D

• 2ay

sevgilim olursa yapıcağım şakalar arasına aldım bunu :d

• 2ay

bu saka iyi olmaz sonra inanmaz

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 57

• 2ay

Bi video izlemiştim.Adam sevgilisinin yanında aşağı atlıyo.Aşağıda da şişme yatak var."Will U Marry me?" yazıyor.Kız hemen çığlık atıp aşağı bakıyor :)) Böylece evlenme teklifini görüyor işte :))

• 2ay

Ahaha :D değil sevgilim kimse şaka yapamadı :D beni tanıyorlar feciiiii şekilde cıkarırdım acısını :D

• 2ay

Bi anda öp kizarsa "1nisaaaannn! " diye bagir :))

• 2ay

Trafoya kedi girdi!

• 2ay

ya geçmiş gün dedim vazgeçtim..ama hala yarım saat var:)))yorumları okuyp yapcam..ama bir fikrim yok

• 2ay

sevgilinin saçının renginde bir peruk alıp makasla arkadan onun saçını kesmiş gibi yapmak..bunun vine'ı vardı :)))

• 2ay

Eskişehir herşey

• 2ay

1 nisanı bitirmeden babam ilişkimizi öğrendi ayrılmazsan okuldan alırım diyo dedim üzgünüm ayrılmak zorundayız babamın evinde ona ihanet edemem dedim

ama üzülür diye de kıyamıyorum şakam 3 dakka sürerse şaşmayın :D

• 2ay

kağıdı kurşun kalmle boyayıp gözümün oraya sürdüm mor göz kalemi ilede üstüne sürüp dağıttım düşmüş havası oldu akşam eşim geldiğinde ayagım takıldı düştüm dedim çok iyi davranıyo şimdi abisi gillerin yanında herkese onu anlatıyo akşam eve gelince 1 Nisan oldugunu söylicem ama şaka olanlar gerçek olmaz ümidiyle:D şaka şaka yapmaz öyle şey ama on numara olcak :D

• 2ay

Ayrılalım de

• 2ay

ayrıldık bitti dersn. kız arkasını dönüp gidince, arkasndan koşar kucaklarsn. bn snden ayrılabilir miyim dersn

• 2ay

vayyy be nasıl bu güne denk getirdin

• 2ay

Kremalı rondo al. arası aç. kremayı temizle. diş macunu sür ve gerikapat. sonra ikramet:D

• 2ay

Yapma yoksa ters gder her sey terk edlrsin:)

• 2ay

Bence ilişkiyi bu gibi saçmalıklarla kirletmeyelim.

• 2ay

Senden ayrılıyorum de :D

• 2ay

şaka yapacak bir sevgilim bile yok allah belamı vermiş

• 2ay

öyle ama yanii :D

• 2ay

ahahah bu çok iyiydi ya :D

• 2ay

hahahahahahahahha +11111 :D

• 2ay

Başka bir şehire taşınıcaz bende dün öğrendim sana söyleyemedim üzülme diye ama sen de gel aşkım ben senden ayrılamam de ama elin boş olmasın çiçekle git bu çiçek eğer gelemezsen benimle hatıram olarak kalsın de seni asla unutmuycam de ve sarıl sonra gidiyor gibi yap ve dön 1 nisa. De :D

• 2ay

Anladim, siz herhalde bir esek sakasi duymak istiyorsunuz? Duymak istediginiz sey nedir bilmiyorum, ama ben sahsen pek surprizleri e sakalari sevmem:( Ayrica bugun benim erkek arkadasimin dogum gunu, yani anlayacaginiz, ona hediye vermeyi:) ve ne verceegimi dusunmek:) varken,şu ankafamda, hic bir saka dusunemiyorum :))

• 2ay

benim sevgilim seni aldattım çok pişmanın affet falan demişti çok kötü bir şakaydı yüreğim ağzıma geldi :D

• 2ay

şaka lafta olmasın icraatte olsun

mesela bir hediye kutusu al içini böcek doldur açsın zavallım heyecanla

veya kremalı bisküvilerin içini boşalt diş macunu sık ikram et

• 2ay

ben başkasıyla cirit oynadım

• 2ay

Ayrılma şakası yapma da:D

• 2ay

Ayrılık şakasıı.sevgılım benı terkettı şakamı yapıyor acaba:)

• 2ay

Onu azdırıp boş çevir :)

• 2ay

Neden :p

• 2ay

düşmanına yapılmaz bu

• 2ay

Seninki savaşta yapılmaz :)

• 2ay

Smack cam (tras kopugunu al sevgilin geldiginde o seni gormesin ve caaaat diye suratina yapistir sonra kac ) :D

• 2ay

kıza evlenme teklif et yüzük te al ama sonra Nisan 1 de :DDDDDDDDD

• 2ay

:DDD demi

• 2ay

bence olmaz ardına tekmeyı yersın bole bı saka essek sakası olur :)

• 2ay

Bende yaptım ama bişi olmadı ben dedim ki ona "mert ben senden ayrılmak istiyorum" ama hala cevap vermedi sanırım şu an şokta .Veya mesaj ı görmemişte olabilir.

• 2ay

Hadi canım sen hangi mertsin benim ki olamasın soyadın ne

• 2ay

Ahahaha :D

• 2ay

Saka oldugunu biliyodum.

• 2ay

Hamileyim olabilir :D

• 2ay

Üff şaka olarak sevgilime böyle bir şaka yapabilirdim mesela ama sevgilim yok şuan :D

• 2ay

ne ara :)

• 2ay

Ben kendi adıma söyledim zaten :D asdfgh

• Öncekileri Göster
  • 2ay

ayrılık şakası yapmayında ne yaparsanız yapın

• 2ay

benim sevgilim yanıma geldi eve git teline bak çok kötü şeyler oldu die ama suratı o kadar kötüydü ki bende gercekten bişey oldu sandım ne oldu diyorum sölemiyo sölesene ne oldu duorum attıgı mesaj şu seni seviyorum aşkmm 1 Nisan ne olacak bu dedi.Annem ögrendi sandım ömrümden ömür gitti ama :)

• 2ay

mecburummm :(

• 2ay

ailenden gizli iş yaparsın ha seni hain

• 2ay

araba kazası geçirdiğini söyle hafiften makyaj yap :D

• 2ay

düğününe davet etmek

• 2ay

kız arkadaşına senden ayrılmak istediğini söyle ve yaında bir kız götür ama rolüne fazla kaptırma yoksa kötü şeyler olabilir

• 2ay

sevgilinin ailesini seni tanmyosa ailen beni ögrendi hersey btti de

• 2ay

seni seviyoırum de:D

• 2ay

Bence en çok nefret ediyorsa onu yap o zaman güzel şaka okur

• 2ay

Oda senin gibi bugünün 1 Nisan olduğunu biliyo . Boşuna bişey yapma ya anlar ya da bozulur . Abuk sabuk şakalara hiç gerek yok bence :)

• 2ay

Ona kilo aldığını söyle :)

• 2ay

senin derdin üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek :)

• Telefonla ara baskasi konussun arkadasiniz kaza yapti falan durumu cok agir ailesibe ulasmaya calisiyoruz ama ulasamiyoruz desin

• bu şaka dan çok kaka ya benziyor :)

• sevgilim bugün YGS'ye girdi. Ona en büyük şaka bu zaten

• sen benim yedeğimdi demek sanırım

• Hamileyimm!

Sevgiline at bu mesajı kalpten gider :D

• :)))

• 1 nisanda şaka yapmak hoş bişi değil, eğer 1 nisanın anlamını biliyorsan..

• bi mesaj atılır başka bi numaradan XXX adlı şahıs şu anda hastanede ameliyata alıncak kan grubunuz uyuyorsa kan verir misiniz :))

• Bana göre en güzeli hiç şaka yapmamak ;) Bu günün 1 Nisan olduğunun farkındaysa sen onu kafalayım derken o seni kafalar görürsün gününü :D

• ilkokuldaysan, saçına sakız yapıştırmak falan olabilir. ilerleyen yaşlarda şaka falan abes zaten biraz.

• en yakın arkadaşına aşık oldum diyeceksin. ama onun bir şeyden haberi yok tüm suç benim falan yapacaksın öyle işte sonra da bir nisan diye bir mesaj göndereceksin ondan sonra söver herhalde :)

• ben bi mesaj atacayim arik seni sevmiorum defol git hayatimdan cok bunaltdin beni falan filan )) diee heheh hemnceikde inancak

• :))

• ;))

• Buluşmaya en az 2 saat gecikmek

• kiz delmsin sen be?))) olmaz bogle sakaaa

• Şaka istemem ben kafasını kırarım hadı bı kalkıssın

• seni terkediyorum!

• Bunu bekliyordum! yazarsa :D

• gozlerimi kapatinca seni seviyorum acinca sevemeyorum, mantik olarak seni seviyorum ama fiziksel olarak sevemiyorum.. tamam dis guzeligin bir onemi yok, ama yapamiyorum iste.. bitti buraya kdr yasananlar her guzel sey icin tessekurler de :) ben yapcam bu sakayi yarinda beraberiz zaten :) hihihhi

• benimle evlenirmisin de. evet dediginde de 1 nisaaannn dersin süpr olur

• benim evlilik yıl dönüm sendde git yıldırım nikahını bas alsana en kral şakaaaaa

• Tehlikeli sakalar kötü sonuclar dogurabilir iyi düşünün

• Yapma bence.

Erkekler Ne Diyor 65

• 2ay

yüzüne osur

• 2ay

Sevgili bir nev-i nimettir.

Nimetle oyun şaka yapılmaz...

Nokta!.

• 2ay

Sevgilimizde yokki şaka yapalım hıııııııııııaıımna.

• 2ay

kızın mahallesindeki trafoya kedi at karanlıkta kalsın. sonra arayıp şaka değil çok ciddiyim trafoya kedi girdi de adsfdasfasd :D

• 2ay

Ben ayrılmak istiyorum :))

• 2ay

Benimle evlenir misin de kalbine insin kızın :D

• 2ay
  • 2ay

aşkım bişey itiraf edicem de onu aldattığını pişman olduğunu söyle sonra ben bu acıyla yaşayamam de boğazına bıçağı daya bakalım napcak dur aşkım falan derse 1 Nisan dersin yemezse harbiden kes :D

• 2ay

hepınız 1 nısanın şaka gunu olduğunu bıldıgınız halde nasıl şaka yapacaksınız :D :)) Çok merak edıyorum :D:

• 2ay

teşekkür

• 2ay

Benim salak sevgilim bugün rahatsızdı ve okullarımız ayrı olduğu için arkadaşlarıyla bir plan yapmışlar. Bana mesaj attılar. İbrahim elif bayıldı yarım saattir ayılmıyo falan dediler. Bende 1 Nisan olduğunu bildiğim halde inandım çünkü daha önce de bayılmıştı hastayken. Okuldan çıktım yanına gidiyodum koşarak. Yoldayken söylediler 1 Nisan diye. Sınavdan çıkmıştım hatta

• 2ay

onu sevmediğini ve ayrılmak istedğini söyle :)

• 2ay

Ayrılmak istediğiinizi söylemeniz yeterli ki.1 Nisan oldugunu dahi unutur o an :D

• 2ay

valla kız olsan hamileyim de derdim cünkü bana bunu yaptılar hala sakamı gelcekmi bilmiyorum

• 2ay

senden ayrılıyorum de etekleri tutuşsun :D

• 2ay

seni seviyorum 1 Nisan :) son sözü oldu

• 2ay

geçen sene işteki bir kız arkadaşın telefonuyla hatunun numarayı aradık. o kız aradı - ben muratın kız arkadaşıyım sevgilimin peşini bırak dedi. kavga ettiler küfür ettiler birbirine. aslında onuda uyardım sana 1 nisanda sana çok pis şaka yapacam demiştim. yap ben anlarım yalanı dedi. teli kapattıktan sonra saatlerce aradı beni. bende inandırıcılığı olsun diye cevap vermedim.

yalnız akşam kıyamet koptu. 1 nisanda sana şaka yapacam dedim. valla bu kız işten aramızda bişey yok dedim. çok zor ikna ettim. bir daha yapmam ama.

• 2ay

Bence şey yapmalısın şey işte şey gibi olsun ama tabi şeyde olabilir sana kalmış nasıl şeydersen

• 2ay

ayrılık teklifi vermek ve 1 Nisan 2015 e kadar konuşmamak

• 2ay

Şaka yapmamak

• 2ay

Babam 2 ci esi varmis 2ci kaynanan oldu sevgilim:))))) kalpten gitmese iydirrr:D

• 2ay

En güzeli yapmamak hele güven yitikliği doğuracak ise hiç yapmamak

• 2ay

Ondan artık sıkıldığını ve ondan ayrılmak istediğini söylemek .

• 2ay

aşkım bugün içersinde çocuk yapmak istiyorum :D

• 2ay

eşşek al şakasını sonra yaparsın en iyisi bu bence:)

• 2ay

hamileyim galiba ...

• 2ay

bır gunluk ömrüm kaldı 1 günunu benimle her istedğmı yaparmısn (bundan sonrası senın hayal gucune kalms ne yapmak ıstersen yap hadi eyw ;) )

• 2ay
  • 2ay

eğer tanıdığın bir polis meğmuru var ise seni gelip yanından alması ve cinayet suçu ile suçlaması felaket korkutucu olur hani :)

• 2ay

kızların yapacagı şakayı söluyorum metrobusde toplu tecavuze ugradım sonrada sırayla ustume işedıler deyın sevgılınıze dsgdgdfhfjsdf

• 2ay

şaka falan yapma sevgiline

• 2ay

Bu ilişki yürümeyecek ayrılalım de :P :D

• 2ay

senden ayrılmak istiyorum yeni birini buldum kusura bakma sana elveda diyorum de bakalım neler olacak :D

• 2ay

Babam Beni Evlendırıyor De anlat bıseler ::)

• 2ay

vay be eskıler tek tek kapatmıs hesapları.

• 2ay

ARADIĞINDA BAŞKA BİR KIZIN TELEFONA NEFES NEFESE BAKMASI VE FARKLI FARKLI SESLER ÇIKARMASI BENCE MÜKEMMEL

• 2ay

ölmüş numarası yap nası tepki verecek

• 2ay

Az önce odun kesiyodum bir karışıklık oldu pipimi kestim de.

Senden ayrılmazsa 10 numero hatundur

Ayrılırsa 1 nisaaan de bir an önce gömçürmeye bak

• 2ay

ayrılmak :D

• 2ay

benim ki şakasını yapıp bugun terketti sende kötü birşey yapma kaldırabilecegi birşey yap

• 2ay

Ayrılalım :D

• 2ay

Pipinin resmini at :D şok olsun kevaşe :D

• 2ay

ahahaha süperr :D kevaşeee

• 2ay

1 Nisan hristiyanların müslümanları hile ile katletmesinin günü olrak kutlanır hristiyanlar o yüzden bugünün böyle şeylerle geçirilmesi benim açımdan sakıncalı

• 2ay

link

bence denemelisin..

• 2ay

15. yüzyılın sonlarında, Haçlı ordusu Endülüs Müslümanlarının son kalesini

kuşatır. Uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle,

kale korunabilmektedir. Durumun zorluğunu anlayan Haçlı ordusunun komutanı

değişik taktikler düşünmektedir.

En sonunda 31 Mart gecesi Kalenin önüne giderek bir elinde Kur'an bir elinde

İncil 'Şu iki kitap üzerine yemin ederim ki, teslim olursanız bu akşam size

bir şey yapmayacağım' der. Gerekli görüşmelerden sonra canlarının

kurtarılması karşılığında Müslümanlar kaleyi teslim ederler.

Ertesi sabah, yani 1 Nisan sabahı, Haçlı ordusu komutanı bütün Müslümanların

öldürülmesi için emir verir. Bunun üzerine Müslümanlar 'Yemin etmiştiniz,

bize söz vermiştiniz' dediklerinde Haçlı ordusu komutanı 'Benim sözüm size

dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur' diye cevap verir ve

bütün Müslümanlar orada Şehit edilir.

İşte o gün bugündür 1 Nisan hristiyanlar arasında 'Hile Günü' olarak

kutlanmaktadır.

Maalesef hıristiyanları taklit etmeyi modernleşme sanan gafil müslümanlar

arasında da yaygınlaşmış, yüzlerce, binlerce müslümanın katliam günü olan

1 Nisan'lar, bir şaka günü olarak kutlanmaktadır. Saygı ve selamlar...

• 2ay

bunlar hep amarikanın oyjunu

• 2ay

Bana çocukça geliyor... hiç düşünmedim o sebepten...

• 2ay

one şöle bir mesaj at atıyorum ismi aslı.Aslı sana bişi itiraf etmem lazım ben aslında gizli gay ım ve insanlardan bu gerçeği gizlemek için senle çıkıyorum

• Rimelin akmış demek yetmezde işte...

• hayatımda başka biri var de kesin inanır ama sonra temizlemesi zor olur kardeşim

• evlenme teklif et..

• Sevgi ve ayrılma konulu şakalar yaralayıcı olabilir, daha değişik şakalar düşünülmeli.

Ama kızlar mesela, bana talip var, görücü geliyor diyerek erkeğe şaka yapabilir. Hem erkeği de bu konuda bir yoklamış olurlar. :)

• ayrılalım de :=)

• Benim bi kızım iki oğlum var de :D

• bize en büyük şakayı sabri reyis yaptı oda gününü tutturamadı :)

• suratına kaka şeklinde çikileta sıvamak..

• E: Ayrılmak istiyorum

K: Ama nasıl olur?

E: İşte böyle.

K: ühüü hüü

E: 1 Nisaaan!

:S:S:S

• parayı vurdum şimdi tokyodayım artık birlikte olamayız çüss

• Kızlar hamileyim desin :)) Yok ya aklı gider adamın :))

• sonrasında ?

• evet o sakayi yap mistim ben

• tekrar söylüyorum sevgiliyle şaka olmaz :)

• kendi telefonundan sevgiline biricik kardeşimiz sevgili dostumuz (adın ne ise) hakkın rahmetine kavuşmuştur. cenazesine bekleriz diye mesaj at. yanında en güvendiğin dostun yada kardeşin olsun.eğer sevgilin seni ararsa telefonu o açsın ve mesajı doğrulasın. 1-2 saat bekle sonrada 1-nisan de.

• valla o kadarını bilemem.

• Sonra kız kalpten gitsin :D

• canı gönülden teşekkürü bir borç bilirim peri68 hanım.

• Öncekileri Göster
  • aslında biz kardeşmişiz de :)

• senden ayrılmak istiyorum de.

• puff acayıp yaratıcısın :)

• sevgiliye şakanın b.ku çıkar demedi deme

• evleniyorum kib de

• Eğer uzaktaysanız, git neredeyse yanına evini bul kapısını çal. En güzel şaka işte.

• boşver yapma..farklılık olsun

Yükleniyor...