1 Nisan'da sevgiliye yapılacak en güzel şaka nedir?

Evet arkadaslar sevgiliye yapılacak en iyi 1 Nisan sakasi ne olabilir? :))

1|2
114|121

En İyi Kız Görüşü

• şimdiki kız arkadaşın eski sevgilinin ismini biliyorsa mesela ''zeynep evet şu an ilişkim var ama ben hala aynı xy'yim. istediğin zaman görüşebiliriz yardımcı olurum'' diye sevgiline mesaj atcaksın. güya yanlışlıkla ona gitmiş olcak :D

benimki bana bu şakayı yapmıştı ama ben tekrer mesajla cevap vermiştim ''canın sıkılıyor yapacak şaka arıyorsun'' diye. anında tlf geldi seni cadı diye :D tabi aranızdaki güven zedelencekse o ayrı

13|3
    9|3
    • e iyide ciddiye alırsa ne olcak şimdi böyle bir şaka yapınca şaka şaka desen ınanmazda:D

• Sevgilisi Olmayan Artık arkadaşına Şaka Yapar :D
      -Bugun Arkadaşa Kap Krizi Geçirdiğimi Söyledim Oda Bayılmıs :D :D Başıma Dert Açtı P*ç. D

• ben inanmazdım 😁

Kızlar Ne Diyor 113

• şaka yapacak bir sevgilim bile yok allah belamı vermiş

6|8
    0|0
  • gozlerimi kapatinca seni seviyorum acinca sevemeyorum, mantik olarak seni seviyorum ama fiziksel olarak sevemiyorum.. tamam dis guzeligin bir onemi yok, ama yapamiyorum iste.. bitti buraya kdr yasananlar her guzel sey icin tessekurler de :) ben yapcam bu sakayi yarinda beraberiz zaten :) hihihhi

2|3
    0|0
  • 4|3
    0|0
  • Bi video izlemiştim.Adam sevgilisinin yanında aşağı atlıyo.Aşağıda da şişme yatak var."Will U Marry me?" yazıyor.Kız hemen çığlık atıp aşağı bakıyor :)) Böylece evlenme teklifini görüyor işte :))

3|0
    1|0
  • bir paket rondo bisküvi alın. birkaç tanesini yedikten sonra birisinin arasını açıp kremasını sıyırın. yerine diş macunu sürün ve tekrar eskisi gibi yapıştırın. şuna özellikle dikkat edin en üstte o sahte rondo olmasın, orijinalinden bir tane koyun. üsttekini alın siz onu afiyetle yerken sıradakini arkadaşınıza ikram edin. geçmiş olsun.

5|0
    1|0
  • Trafoya kedi girdi!

6|2
    0|1
  • Anladim, siz herhalde bir esek sakasi duymak istiyorsunuz? Duymak istediginiz sey nedir bilmiyorum, ama ben sahsen pek surprizleri e sakalari sevmem:( Ayrica bugun benim erkek arkadasimin dogum gunu, yani anlayacaginiz, ona hediye vermeyi:) ve ne verceegimi dusunmek:) varken,şu ankafamda, hic bir saka dusunemiyorum :))

0|0
    0|0
  • Bana göre en güzeli hiç şaka yapmamak ;) Bu günün 1 Nisan olduğunun farkındaysa sen onu kafalayım derken o seni kafalar görürsün gününü :D

0|0
    0|0
  • seni terkediyorum!

1|0
    0|0
  • Vişne suyu kutusuna acılı şalgam suyu koy. Hadi içelim de bardaklara koy. İçtiği zaman ki tepkisini goreceksin :D

2|1
    0|0
  • Ahaha :D değil sevgilim kimse şaka yapamadı :D beni tanıyorlar feciiiii şekilde cıkarırdım acısını :D

1|0
    0|0
  • 1 nisanda şaka yapmak hoş bişi değil, eğer 1 nisanın anlamını biliyorsan..

4|4
    5|0
  • Geçen sene yapmıstık biz okulda :D.. Akşamdan meneme hazırla yanına gıderken götür o menemeni. Sonra kusuyormus gıbı yapıp masaya vs. dök onu sonra ekmek alıp ban :DD

4|1
    0|0
  • Ne saçma bir gündür şu 1 Nisan önce 14şubat , sonra Mart , sonra 1 Nisan sevgililisi olmayanlara küfür gibi :D

1|1
    0|0
  • Bu devirde "seni seviyorum" demek

1|0
    0|0
  • Oda senin gibi bugünün 1 Nisan olduğunu biliyo . Boşuna bişey yapma ya anlar ya da bozulur . Abuk sabuk şakalara hiç gerek yok bence :)

1|3
    0|0
  • Hamileyimm!

Sevgiline at bu mesajı kalpten gider :D

4|2
    3|0
  • Ben geçen sene beni istemeye geleceklermiş bugün kim olduklarını bilmiyorum ailem olumlu bakıyor dedim😄 büyük tartışma çıktı tabi😳😄

0|0
    0|0
  • Şakalardan hoşlanmıyorum yapmazdım yapılmasınıda istemezdim

0|0
    0|0
  • Vallahi suanda sevgili degiliz ama sevgili olmaya ramak kaldi diyebilirim :) beni istemeye geliyorlar dedim agliyorum şu an annemlerle kavga ettik daha yasim kac basim kac dedim ben sevmedigim biriyle evlenmek. istemiyorum dedim :D inandi sanirim birazdan cevap verir muhakkak

1|0
    0|0
  • benimle evlenirmisin de. evet dediginde de 1 nisaaannn dersin süpr olur

5|1
    0|0
  • hastahanede ölüm dösegindeyim son kez seninle konusmama izin verdiler sevgilim son dakikalarimi yasiyorum yetisebilecekmisin.

0|0
    0|0
  • evlenme teklif et..:)))

2|0
    1|1
  • saçma

1|0
    0|0
  • Melemen yapıp poşede çantana atacaksın, bakmadığı bir anda böğğk diye üstüne döküceksin, tepkisini de ölçersin 😄 ben büyük ihtimalle yalatırım o döktüğünü

3|0
    3|1
  • benim sevgilim yanıma geldi eve git teline bak çok kötü şeyler oldu die ama suratı o kadar kötüydü ki bende gercekten bişey oldu sandım ne oldu diyorum sölemiyo sölesene ne oldu duorum attıgı mesaj şu seni seviyorum aşkmm 1 Nisan ne olacak bu dedi.Annem ögrendi sandım ömrümden ömür gitti ama :)

0|0
    0|0
  • Başkalarına yapmak eğlenceli evet. Hatta sevgiliyle birlikte aileye de şaka yapılabilir. Ama sevgiliye yapınca asla. Ben olsam güvenim zedelenirdi sanırım :/

0|0
    0|0
  • ayrıldık bitti dersn. kız arkasını dönüp gidince, arkasndan koşar kucaklarsn. bn snden ayrılabilir miyim dersn

0|0
    0|2
  • benim sevgilim seni aldattım çok pişmanın affet falan demişti çok kötü bir şakaydı yüreğim ağzıma geldi :D

1|0
    0|0
  • Ona kilo aldığını söyle :)

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    83

Erkekler Ne Diyor 121

• 15. yüzyılın sonlarında, Haçlı ordusu Endülüs Müslümanlarının son kalesini

kuşatır. Uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle,

kale korunabilmektedir. Durumun zorluğunu anlayan Haçlı ordusunun komutanı

değişik taktikler düşünmektedir.

En sonunda 31 Mart gecesi Kalenin önüne giderek bir elinde Kur'an bir elinde

İncil 'Şu iki kitap üzerine yemin ederim ki, teslim olursanız bu akşam size

bir şey yapmayacağım' der. Gerekli görüşmelerden sonra canlarının

kurtarılması karşılığında Müslümanlar kaleyi teslim ederler.

Ertesi sabah, yani 1 Nisan sabahı, Haçlı ordusu komutanı bütün Müslümanların

öldürülmesi için emir verir. Bunun üzerine Müslümanlar 'Yemin etmiştiniz,

bize söz vermiştiniz' dediklerinde Haçlı ordusu komutanı 'Benim sözüm size

dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur' diye cevap verir ve

bütün Müslümanlar orada Şehit edilir.

İşte o gün bugündür 1 Nisan hristiyanlar arasında 'Hile Günü' olarak

kutlanmaktadır.

Maalesef hıristiyanları taklit etmeyi modernleşme sanan gafil müslümanlar

arasında da yaygınlaşmış, yüzlerce, binlerce müslümanın katliam günü olan

1 Nisan'lar, bir şaka günü olarak kutlanmaktadır. Saygı ve selamlar...

9|5
    1|1
  • 15. yüzyılın sonlarında, Haçlı ordusu İspanya daki Endülüs müslümanlarının son kalesini kuşatır. Uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle, kale korunabilmektedir. Durumun zorluğunu anlayan Haçlı ordusunun komutanı değişik taktikler düşünmektedir.

En sonun... da 31 Mart gecesi kalenin önüne giderek bir elinde Kur an bir elinde İncil; Şu iki kitap üzerine yemin ederim ki, teslim olursanız bu akşam size bir şey yapmayacağım der. Gerekli görüşmelerden sonra canlarının kurtarılması karşılığında Müslümanlar kaleyi teslim ederler.

Ertesi sabah, yani 1 Nisan sabahı, Haçlı ordusu komutanı bütün Müslümanların öldürülmesi için emir verir.

Bunun üzerine Müslümanlar Yemin etmiştiniz, bize söz vermiştiniz... dediklerinde Haçlı ordusu komutanı Benim sözüm size dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur diye cevap verir ve BÜTÜN MÜSLÜMANLAR ORADA ŞEHİT EDİLİR.

İşte o gün bugündür 1 Nisan Hristiyanlar arasında Hile Günü olarak kutlanmaktadır.

5|1
    1|0
  • Ben aslında kızım :p

0|1
    0|0
  • kızın mahallesindeki trafoya kedi at karanlıkta kalsın. sonra arayıp şaka değil çok ciddiyim trafoya kedi girdi de adsfdasfasd :D

1|0
    1|0
  • İntihar ediyorum. Alasmarladık...

0|0
    0|0
  • 1 Nisan hristiyanların müslümanları hile ile katletmesinin günü olrak kutlanır hristiyanlar o yüzden bugünün böyle şeylerle geçirilmesi benim açımdan sakıncalı

3|2
    0|1
  • geçen sene işteki bir kız arkadaşın telefonuyla hatunun numarayı aradık. o kız aradı - ben muratın kız arkadaşıyım sevgilimin peşini bırak dedi. kavga ettiler küfür ettiler birbirine. aslında onuda uyardım sana 1 nisanda sana çok pis şaka yapacam demiştim. yap ben anlarım yalanı dedi. teli kapattıktan sonra saatlerce aradı beni. bende inandırıcılığı olsun diye cevap vermedim.

yalnız akşam kıyamet koptu. 1 nisanda sana şaka yapacam dedim. valla bu kız işten aramızda bişey yok dedim. çok zor ikna ettim. bir daha yapmam ama.

0|0
    0|0
  • boşver yapma..farklılık olsun

5|1
    0|0
  • Ben başkasına aşığım sen den sıkıldım , beni boğuyorsun. Yeni sevgilim senin gibi cadı değil çok tatlı kız , de

0|0
    0|0
  • Sevgili bir nev-i nimettir.

Nimetle oyun şaka yapılmaz...

Nokta!.

1|1
    0|0
  • aşkım bişey itiraf edicem de onu aldattığını pişman olduğunu söyle sonra ben bu acıyla yaşayamam de boğazına bıçağı daya bakalım napcak dur aşkım falan derse 1 Nisan dersin yemezse harbiden kes :D

1|0
    0|0
  • Benim salak sevgilim bugün rahatsızdı ve okullarımız ayrı olduğu için arkadaşlarıyla bir plan yapmışlar. Bana mesaj attılar. İbrahim elif bayıldı yarım saattir ayılmıyo falan dediler. Bende 1 Nisan olduğunu bildiğim halde inandım çünkü daha önce de bayılmıştı hastayken. Okuldan çıktım yanına gidiyodum koşarak. Yoldayken söylediler 1 Nisan diye. Sınavdan çıkmıştım hatta

2|0
    0|0
  • dötüne tekmeyi basmak

0|0
    0|0
  • Az önce odun kesiyodum bir karışıklık oldu pipimi kestim de.

Senden ayrılmazsa 10 numero hatundur

Ayrılırsa 1 nisaaan de bir an önce gömçürmeye bak

0|0
    0|0
  • Sevgi ve ayrılma konulu şakalar yaralayıcı olabilir, daha değişik şakalar düşünülmeli.

Ama kızlar mesela, bana talip var, görücü geliyor diyerek erkeğe şaka yapabilir. Hem erkeği de bu konuda bir yoklamış olurlar. :)

0|0
    0|0
  • hamileyim de asdf

1|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayanlara bu yaptigin bir saka ve hic komik degil

0|0
    0|0
  • suratına kaka şeklinde çikileta sıvamak..

1|0
    0|0
  • Benimki aradı hamile kalmışım dedi tabi ben 1 Nisan'ı unutmuşum daha önce böyle yusuf yusuf olmamıştım

1|0
    0|0
  • Bana çocukça geliyor... hiç düşünmedim o sebepten...

0|0
    0|1
  • kendi telefonundan sevgiline biricik kardeşimiz sevgili dostumuz (adın ne ise) hakkın rahmetine kavuşmuştur. cenazesine bekleriz diye mesaj at. yanında en güvendiğin dostun yada kardeşin olsun.eğer sevgilin seni ararsa telefonu o açsın ve mesajı doğrulasın. 1-2 saat bekle sonrada 1-nisan de.

1|0
    0|0
  • senden ayrılmak istiyorum de.

1|0
    1|0
  • Askm de efendim diyerek sana dönünce yapıştır suratına pastayı ahjaahhaah

ya da saçını kes. d. d

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • evlenme teklif et..

0|0
    3|0
  • Bu şakayı bilmeyen birini bulursanız uygulayabilirsiniz. Bir borunun ağız kısmi siyaha boyanır. Uygulama alanında kendiniz gözünüze değdirmeden bakarsınız. AA! Ne enteresan bir de sen baksana şundan dersiniz. O kişi alır bakar “ebe ne olmuş bir şey yok ki” der fakat gözünün etrafındaki halkadan habersizdir. Bu sakayı birde reçel sürerek deneyin isterseniz o da çok hoş olur.

0|0
    0|0
  • Toplum genel olarak sevgiliyi aldatmaya yönelik şakalar önermiş. ANCAK GENEL BIR SORUNDUR ALDATMAK VE ALDATILMAK

0|0
    0|0
  • hepınız 1 nısanın şaka gunu olduğunu bıldıgınız halde nasıl şaka yapacaksınız :D :)) Çok merak edıyorum :D:

1|0
    0|0
  • Nisan1 şakası yapmayı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorum de

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    91
Yükleniyor...