1 Nisan'da sevgiliye yapılacak en güzel şaka nedir?

Evet arkadaslar sevgiliye yapılacak en iyi 1 Nisan sakasi ne olabilir? :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şimdiki kız arkadaşın eski sevgilinin ismini biliyorsa mesela ''zeynep evet şu an ilişkim var ama ben hala aynı xy'yim. istediğin zaman görüşebiliriz yardımcı olurum'' diye sevgiline mesaj atcaksın. güya yanlışlıkla ona gitmiş olcak :Dbenimki bana bu şakayı yapmıştı ama ben tekrer mesajla cevap vermiştim ''canın sıkılıyor yapacak şaka arıyorsun'' diye. anında tlf geldi seni cadı diye :D tabi aranızdaki güven zedelencekse o ayrı

• e iyide ciddiye alırsa ne olcak şimdi böyle bir şaka yapınca şaka şaka desen ınanmazda:D

• Öncekileri Göster
    • sevgilim olursa yapıcağım şakalar arasına aldım bunu :d

• Şakayı yapsam mı yapmasam mı karar veremedim :D

Kızlar Ne Diyor 57

• Buluşmaya en az 2 saat gecikmek

• kiz delmsin sen be?))) olmaz bogle sakaaa

• seni terkediyorum!

• Bunu bekliyordum! yazarsa :D

• Bi video izlemiştim.Adam sevgilisinin yanında aşağı atlıyo.Aşağıda da şişme yatak var."Will U Marry me?" yazıyor.Kız hemen çığlık atıp aşağı bakıyor :)) Böylece evlenme teklifini görüyor işte :))

• Ahaha :D değil sevgilim kimse şaka yapamadı :D beni tanıyorlar feciiiii şekilde cıkarırdım acısını :D

• sevgilim bugün YGS'ye girdi. Ona en büyük şaka bu zaten

• Bana göre en güzeli hiç şaka yapmamak ;) Bu günün 1 Nisan olduğunun farkındaysa sen onu kafalayım derken o seni kafalar görürsün gününü :D

• Hamileyim olabilir :D

• soruyu soran erkek :SAD:SA:D

• Öncekileri Göster
    • ne ara :)

• Üff şaka olarak sevgilime böyle bir şaka yapabilirdim mesela ama sevgilim yok şuan :D

• en yakın arkadaşına aşık oldum diyeceksin. ama onun bir şeyden haberi yok tüm suç benim falan yapacaksın öyle işte sonra da bir nisan diye bir mesaj göndereceksin ondan sonra söver herhalde :)

• vayyy be nasıl bu güne denk getirdin

• Anladim, siz herhalde bir esek sakasi duymak istiyorsunuz? Duymak istediginiz sey nedir bilmiyorum, ama ben sahsen pek surprizleri e sakalari sevmem:( Ayrica bugun benim erkek arkadasimin dogum gunu, yani anlayacaginiz, ona hediye vermeyi:) ve ne verceegimi dusunmek:) varken,şu ankafamda, hic bir saka dusunemiyorum :))

• Ayrılık şakasıı.sevgılım benı terkettı şakamı yapıyor acaba:)

• ayrılık şakası yapmayında ne yaparsanız yapın

• Telefonla ara baskasi konussun arkadasiniz kaza yapti falan durumu cok agir ailesibe ulasmaya calisiyoruz ama ulasamiyoruz desin

• bu şaka dan çok kaka ya benziyor :)

• Bi anda öp kizarsa "1nisaaaannn! " diye bagir :))

• Kremalı rondo al. arası aç. kremayı temizle. diş macunu sür ve gerikapat. sonra ikramet:D

• kız arkadaşına senden ayrılmak istediğini söyle ve yaında bir kız götür ama rolüne fazla kaptırma yoksa kötü şeyler olabilir

• Ona kilo aldığını söyle :)

• senin derdin üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek :)

• ben bi mesaj atacayim arik seni sevmiorum defol git hayatimdan cok bunaltdin beni falan filan )) diee heheh hemnceikde inancak

• ;))

• :))

• ayrıldık bitti dersn. kız arkasını dönüp gidince, arkasndan koşar kucaklarsn. bn snden ayrılabilir miyim dersn

• şaka lafta olmasın icraatte olsun mesela bir hediye kutusu al içini böcek doldur açsın zavallım heyecanla veya kremalı bisküvilerin içini boşalt diş macunu sık ikram et

• Hamileyimm! Sevgiline at bu mesajı kalpten gider :D

• :)))

• Trafoya kedi girdi!

• benim sevgilim yanıma geldi eve git teline bak çok kötü şeyler oldu die ama suratı o kadar kötüydü ki bende gercekten bişey oldu sandım ne oldu diyorum sölemiyo sölesene ne oldu duorum attıgı mesaj şu seni seviyorum aşkmm 1 Nisan ne olacak bu dedi.Annem ögrendi sandım ömrümden ömür gitti ama :)

• ailenden gizli iş yaparsın ha seni hain

• mecburummm :(

• Oda senin gibi bugünün 1 Nisan olduğunu biliyo . Boşuna bişey yapma ya anlar ya da bozulur . Abuk sabuk şakalara hiç gerek yok bence :)

• gozlerimi kapatinca seni seviyorum acinca sevemeyorum, mantik olarak seni seviyorum ama fiziksel olarak sevemiyorum.. tamam dis guzeligin bir onemi yok, ama yapamiyorum iste.. bitti buraya kdr yasananlar her guzel sey icin tessekurler de :) ben yapcam bu sakayi yarinda beraberiz zaten :) hihihhi

• ya geçmiş gün dedim vazgeçtim..ama hala yarım saat var:)))yorumları okuyp yapcam..ama bir fikrim yok

• Yapma yoksa ters gder her sey terk edlrsin:)

• Bence ilişkiyi bu gibi saçmalıklarla kirletmeyelim.

• Senden ayrılıyorum de :D

• şaka yapacak bir sevgilim bile yok allah belamı vermiş

• hahahahahahahahha +11111 :D

• ahahah bu çok iyiydi ya :D

• öyle ama yanii :D

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 65

• evlenme teklif et..

• suratına kaka şeklinde çikileta sıvamak..

• senden ayrılmak istiyorum de.

• puff acayıp yaratıcısın :)

• Sevgili bir nev-i nimettir.Nimetle oyun şaka yapılmaz...Nokta!.

• Şaka yapmamak

• Bu ilişki yürümeyecek ayrılalım de :P :D

• Az önce odun kesiyodum bir karışıklık oldu pipimi kestim de. Senden ayrılmazsa 10 numero hatundurAyrılırsa 1 nisaaan de bir an önce gömçürmeye bak

• Bana çocukça geliyor... hiç düşünmedim o sebepten...

• Sevgi ve ayrılma konulu şakalar yaralayıcı olabilir, daha değişik şakalar düşünülmeli.Ama kızlar mesela, bana talip var, görücü geliyor diyerek erkeğe şaka yapabilir. Hem erkeği de bu konuda bir yoklamış olurlar. :)

• vay be eskıler tek tek kapatmıs hesapları.

• kızın mahallesindeki trafoya kedi at karanlıkta kalsın. sonra arayıp şaka değil çok ciddiyim trafoya kedi girdi de adsfdasfasd :D

• Benim bi kızım iki oğlum var de :D

• parayı vurdum şimdi tokyodayım artık birlikte olamayız çüss

• Ben ayrılmak istiyorum :))

• Benimle evlenir misin de kalbine insin kızın :D

• hepınız 1 nısanın şaka gunu olduğunu bıldıgınız halde nasıl şaka yapacaksınız :D :)) Çok merak edıyorum :D:

• teşekkür

• senden ayrılıyorum de etekleri tutuşsun :D

• Bence şey yapmalısın şey işte şey gibi olsun ama tabi şeyde olabilir sana kalmış nasıl şeydersen

• Ondan artık sıkıldığını ve ondan ayrılmak istediğini söylemek .

• aşkım bişey itiraf edicem de onu aldattığını pişman olduğunu söyle sonra ben bu acıyla yaşayamam de boğazına bıçağı daya bakalım napcak dur aşkım falan derse 1 Nisan dersin yemezse harbiden kes :D

• geçen sene işteki bir kız arkadaşın telefonuyla hatunun numarayı aradık. o kız aradı - ben muratın kız arkadaşıyım sevgilimin peşini bırak dedi. kavga ettiler küfür ettiler birbirine. aslında onuda uyardım sana 1 nisanda sana çok pis şaka yapacam demiştim. yap ben anlarım yalanı dedi. teli kapattıktan sonra saatlerce aradı beni. bende inandırıcılığı olsun diye cevap vermedim.yalnız akşam kıyamet koptu. 1 nisanda sana şaka yapacam dedim. valla bu kız işten aramızda bişey yok dedim. çok zor ikna ettim. bir daha yapmam ama.

• one şöle bir mesaj at atıyorum ismi aslı.Aslı sana bişi itiraf etmem lazım ben aslında gizli gay ım ve insanlardan bu gerçeği gizlemek için senle çıkıyorum

• hayatımda başka biri var de kesin inanır ama sonra temizlemesi zor olur kardeşim

• E: Ayrılmak istiyorumK: Ama nasıl olur?E: İşte böyle. K: ühüü hüüE: 1 Nisaaan! :S:S:S

• onu sevmediğini ve ayrılmak istedğini söyle :)

• Ayrılmak istediğiinizi söylemeniz yeterli ki.1 Nisan oldugunu dahi unutur o an :D

• hamileyim galiba ...

• benim ki şakasını yapıp bugun terketti sende kötü birşey yapma kaldırabilecegi birşey yap

• ayrılık teklifi vermek ve 1 Nisan 2015 e kadar konuşmamak

• Daha Fazla
Yükleniyor...