• Sor
  • Bence

1 Nisan'da sevgiliye yapılacak en güzel şaka nedir?

Evet arkadaslar sevgiliye yapılacak en iyi 1 Nisan sakasi ne olabilir? :))

En İyi Görüş

• şimdiki kız arkadaşın eski sevgilinin ismini biliyorsa mesela ''zeynep evet şu an ilişkim var ama ben hala aynı xy'yim. istediğin zaman görüşebiliriz yardımcı olurum'' diye sevgiline mesaj atcaksın. güya yanlışlıkla ona gitmiş olcak :Dbenimki bana bu şakayı yapmıştı ama ben tekrer mesajla cevap vermiştim ''canın sıkılıyor yapacak şaka arıyorsun'' diye. anında tlf geldi seni cadı diye :D tabi aranızdaki güven zedelencekse o ayrı

• e iyide ciddiye alırsa ne olcak şimdi böyle bir şaka yapınca şaka şaka desen ınanmazda:D

• Öncekileri Göster
    • 19gün

Sevgilisi Olmayan Artık arkadaşına Şaka Yapar :D
      -Bugun Arkadaşa Kap Krizi Geçirdiğimi Söyledim Oda Bayılmıs :D :D Başıma Dert Açtı P*ç. D

• 18gün

ben inanmazdım 😁

Faydalı mıydı sence? Evet
1 kız ve 2 erkek faydalı buldu!

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 114

• Eşşek sakası olmasında

• Buluşmaya en az 2 saat gecikmek

• kiz delmsin sen be?))) olmaz bogle sakaaa

• 19gün

Ahahahaha bana ole olcak bcklarini kirarm. kizin dahada bulusmam. d

• seni terkediyorum!

• Bunu bekliyordum! yazarsa :D

• Ben geçen sene beni istemeye geleceklermiş bugün kim olduklarını bilmiyorum ailem olumlu bakıyor dedim😄 büyük tartışma çıktı tabi😳😄

• Başkalarına yapmak eğlenceli evet. Hatta sevgiliyle birlikte aileye de şaka yapılabilir. Ama sevgiliye yapınca asla. Ben olsam güvenim zedelenirdi sanırım :/

• Bi video izlemiştim.Adam sevgilisinin yanında aşağı atlıyo.Aşağıda da şişme yatak var."Will U Marry me?" yazıyor.Kız hemen çığlık atıp aşağı bakıyor :)) Böylece evlenme teklifini görüyor işte :))

• Ahaha :D değil sevgilim kimse şaka yapamadı :D beni tanıyorlar feciiiii şekilde cıkarırdım acısını :D

• Bana göre en güzeli hiç şaka yapmamak ;) Bu günün 1 Nisan olduğunun farkındaysa sen onu kafalayım derken o seni kafalar görürsün gününü :D

• sevgılım olmadıgından sorun yok :d

• Ne saçma bir gündür şu 1 Nisan önce 14şubat , sonra Mart , sonra 1 Nisan sevgililisi olmayanlara küfür gibi :D

• Sana bugun saka yapmiycam dee

• en yakın arkadaşına aşık oldum diyeceksin. ama onun bir şeyden haberi yok tüm suç benim falan yapacaksın öyle işte sonra da bir nisan diye bir mesaj göndereceksin ondan sonra söver herhalde :)

• Şakalardan hoşlanmıyorum yapmazdım yapılmasınıda istemezdim

• kimbilir :D

• Bana şaka yapanı yakarım valla. şaka falan benlik değil.

• en iyisi yapmamak

• Aşkım
    efendim aşkım
    ben hamileyim aşkım
    kimden benden mi
    Hayır babandan

• saçma

• Melemen yapıp poşede çantana atacaksın, bakmadığı bir anda böğğk diye üstüne döküceksin, tepkisini de ölçersin 😄 ben büyük ihtimalle yalatırım o döktüğünü

• Şakalardan nefret ederim

• evlenme teklif et..:)))

• Anladim, siz herhalde bir esek sakasi duymak istiyorsunuz? Duymak istediginiz sey nedir bilmiyorum, ama ben sahsen pek surprizleri e sakalari sevmem:( Ayrica bugun benim erkek arkadasimin dogum gunu, yani anlayacaginiz, ona hediye vermeyi:) ve ne verceegimi dusunmek:) varken,şu ankafamda, hic bir saka dusunemiyorum :))

• Ayrılık şakasıı.sevgılım benı terkettı şakamı yapıyor acaba:)

• Telefonla ara baskasi konussun arkadasiniz kaza yapti falan durumu cok agir ailesibe ulasmaya calisiyoruz ama ulasamiyoruz desin

• bu şaka dan çok kaka ya benziyor :)

• Bilmem bana gereksiz ve cocuksu gelio tabiki tamamen kendi fikrim bu ☺

• Vallahi suanda sevgili degiliz ama sevgili olmaya ramak kaldi diyebilirim :) beni istemeye geliyorlar dedim agliyorum şu an annemlerle kavga ettik daha yasim kac basim kac dedim ben sevmedigim biriyle evlenmek. istemiyorum dedim :D inandi sanirim birazdan cevap verir muhakkak

• ayrılmalıyız artık başka sevdiğim var şakası :D

• kutu İçi dolu böcekkk :D

• hastahanede ölüm dösegindeyim son kez seninle konusmama izin verdiler sevgilim son dakikalarimi yasiyorum yetisebilecekmisin.

• bir paket rondo bisküvi alın. birkaç tanesini yedikten sonra birisinin arasını açıp kremasını sıyırın. yerine diş macunu sürün ve tekrar eskisi gibi yapıştırın. şuna özellikle dikkat edin en üstte o sahte rondo olmasın, orijinalinden bir tane koyun. üsttekini alın siz onu afiyetle yerken sıradakini arkadaşınıza ikram edin. geçmiş olsun.

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 120

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...