İdeal kız arkadaş nasıl olmalıdır?

Sizce bir kız nasıl olmalıdır, sevgilinizin nelere dikkat etmesini isterdiniz, nasıl davranmalıdır? Sizin için ideal bir kız tipi nasıldır?

Güncellemeler:
Yorumlarınızı okudumda arkadaşlar peki siz böyle kızları hak ettiğinizi düşünüyormusunuz? Sonuçta kız mükemmel ama siz onu nasıl elinizde tutar ve mutlu edersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben sevdiğim insanın klasik cinsiyete dayalı davranış ve iş bölümü anlayışlarını benimesemeyen, örneğin "İlk adımı illa erkek atmalıdır." gibi düşünmeyen, sadece sevgili değil aynı zamanda dost olabilen ve ay mahrem uy hede aman hödö utangaç olmayan birisi olmasını isterdim.

• :D Teşekkürler.

• kendini beğenmiş değilsin cevabını sevdim arkadaşım :-D

• Güncelleme üzerine: Hayır, şu anda hak ettiğimi düşünmüyorum. Daha doğrusu bazı problemlerim var ve onu aşana kadar kimseye yaklaşmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 37

• iyi huylu,fesat olmayan,güvenilir,saygılı bi kız olmalıdır...

• dürüst insalcıl namuslu olsun yeter.

• Türkiye'de ideal kiz hadi canım :D

• ne alaka :D

• Fotoğrafına ne demeli?

• yanımda olmadıgın için bunu bilemeyeceğinden atip tutmaya gerek yok (;

• Öncekileri Göster
  • İyi insan olmalıdır en başta

• Güvenilir olmalı
    Ve Hepsinden Önemlisi ERKEĞE UYGUN BiR EŞ OLMALI..

• Her erkeğin hayat felsefesi dünya görüşü zevkleri hedefleri farklıdır.

kızda erkek ile paralel olunca al size mükemmel bir çift.

formül gayet basit...

• erkeğe uygun eş derken?

• oturup kalmasını vılmelı etrfa karsı bu sekılde yansıtmalı sevdıgını rencıde edıcı ne ıce karsı nede dısa karsı tutumlar sergılememelı oturaklı ve edebini bilmeli :)

• zeki birazda delii...

• zeki olmazsa o iş zaten olmaz.bu da sonradan edinilecek birşey değil malesef.

• En iyi arkadaşımın kız hali ve güzel modeli olmalı :) Arkadaşça çok güzel vakit geçirebilmeliyiz.

• sıla ve petek gibi

• Benim için ideal kız;
    Dürüst
    Sadık
    Namuslu
    İyimser
    Ne yaptığını bilen
    Dedikodu yapmayan.
    Başkasının giyim kuşamına laf atmayan:)
    Başının çaresine bakabilen
    Zeki
    ve Parayı enson planda tutan..

Olmazsa olmaz;
    Dürüst , sadık ve namuslu olması.

• Nası olursa olsun akıllı durmazsa sonuçta kaybedecek olan yine kendisidir :)

• Güvenilir ve sadakatli olmalıdır.

• :)) kendin gibi ol yalan söyleme samimi ol tamamdır

• söylesek olabilecek misin ki

• evet kendisi için soruyorlar genelde bence

• sence burada mastürbasyon yaparken ne kullaanıyosunuz diye soran erkekler kendisi için mi soruyo?

• kimin için soruyorsun ki?herkes için ideal kız arkadaş farklıdır zaten

• Öncekileri Göster
  • Ağlarsa, böyle ağlasın..

link

• bu ideal sorusu 3. oldu bu akşam.

• Sonuçta iki tarafta bir sürü güzel özellik ister kendi açısından, en çok ortak özellik yakalayanlar mutlu olur yoksa kimse mükemmelim diye iddia etmiyor

• beni sevsin yeter

• kaprissiz olsun..

• ideal kız için bir sitede gördüğüm yazı tam bu soruya cevap olmuş :D kardeşimiz ideal kızı anlatmış :D güldürücü ve düşündürücü... ben koptum :D

1.65 boylarında,

iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)

minik çene, bıdık burun,

öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.

ince bir boyun,

saçlar uzun beline doğru şöyle, esmer

yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)

gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)

bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)

hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacak, kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)

düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)

ince ayak bilekleri

37 yada 38 numara ayaklar

bakımlı parmaklar, pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyuna,

1 kere eğitimli olmalı, mesela kütüphanecilik, işletme, iktisat, dietisyen mesela

2 benden az kazanmalı (uçurum olmadan, misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)

3 aşret bir kız olsun, oturmayı kalkmayı, büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.

4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin

5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni

6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucak, ısrar etmeyecez...)

7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurta, pilav, makarna)

9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-string, göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)

10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.

11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın

12 yapmacık/yalancı olmasın, sevdiğine sevdim, sevmediğine sevmedim diyebilsin.

13 arkadaşlarımı sevsin, arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsin, sevmesede katlanabilsin.

14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.

15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.

16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansın, zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.

17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.

18 kitap okusun, banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.

19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın

20 hiç bi yerinde dövme olmasın

21 metal müzik dinlemesin

22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin

23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.

24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.

• yok ne kusuru :-D sağol cevabın için :-)

• benim hayalim değil bunları ben yazmadım arkadaşım bir yerde görmüştüm tam senin soruna cevap olmuş birazda mizahi yönünü ele almış :) bu arada uzunluğuyla sorunu katletmişim k.bakma artık :))

• hiçkimse bunların hepsini aynı anda yapamaz arkadaşım biraz fazla uçmuşsun ama hayal hayaldir umarım hak ediyorsan böyle birisiyle karşılaşırsın tabii varsa ;-)

• Bana karşı çocuk gibi, başkalarına karşı olgun bir kadın gibi olmalı. Ben böyle seviyorum:)

• :) Sizi alan yaşadı :)

• aa ben öyleyim :D

• az konusan

• -Ufak ayrıntılardan trip atmayacak (bize göre büyük size göre ayrıntı meselesine girmeyelim)

-İki zıt özelliği bir arada istemeyecek; kıskansın ama karışmasın gibi...

-Sebepsiz yada önemli olmayan bir şey yüzünden ani olarak sevgi bitmeyecek, soğudum demeyecek

• Sevdiğine sahip çıkmalı. Oturmasını kalkmasını bilmeli bence.

• hoşlandığım kızdır :)) sipariş imkanı yokki :(

• Bir kere sevgili değilde Kızların dikkat etmesi gereken şeyler var

Oturmasına kalkmasına etrafındakilerle arasındaki samimiyete

Giyimine kuşamına davranışlarına

Benim sevgilim ağırbaşlı olmalı herkeze mavi boncuk dağıtan cinsten değil güvenilir saygılı biri olmalı kanımca :)

• bir daha ne zaman görüşürüz soruma "bilmiyorum diye cevap veren"

bir daha ne zaman yatıcaz soruma da "daha hiç yatmadık diyen"

• yalan söylemiyecek asla, sana hep sadık olcak, seni senin ona olan sevginden çok az daha fazla sevecek, senin için herşeyi göze alabilecek, sevgisini hep belli edicek, gereken ilgiyi hep göstercek, anlayışlı olcak, biraz ateşli olcak erkek arkadaşını her buluşmasında kendine bağlıyacak, güzel sözleri sık kullanacak, erkeğe sahiplenme duygusunu yaşatacak. Bunların hepsini erkek arkadaşındanda bekleyebilir. Sorun olmaz.

• göğüsler çok önemli.

• anlayışlı,hafif kıskanç, ağır başlı, yalansız, ve benimle daha mutlu olan.

• Kölemsi

• oturmasını kalkmasını bilen burnu havada olamayan zeki tanımadığı insanları hep eşit şekilde yargılayan

• zeka ve kültür seviyesi düşük olan bi yere gittiğimde beni tamamlayabilen hatta taşıyan en önemlisi çok büyük sevgi olmalı arada...tabi çok güzelde olsa güzel olur ama çokmu abarttım sence

• işte sen öyle kızları hak eden erkeği anlat bende cevap vereyim hak ediyormuyum nasıl hakedilir söyle bakalım

• hayır abartmadın böyle kızlar var ama önemli olan onu hak ediyormusun

• onada sen karar ver::D

• ideal kız yoktur kız vardır

• benim için ideali;edepli ,düşünerek konusan,anlayıslı,yalansız ,riyasız ve gözü gönlü beni bilcek

• Kukusu olandır

Kızlar Ne Diyor 5

• bi kere her şeyi istemeli, her şeyi ama!
    ikincisi: sorun çıkarmalı
    muhtaç olmalı en ufak sorunda ben ne yapıcam şimdi demeli
    fok balığı gibi konuşmalı
    hoppala davranmalı
    biraz yalancı (bkz: ömrümde sevgilim olmadı, sigara mı? ıyyyyyyyyy hiç sevmem, ben erkeklere hiç bakmam...)

ve şu an uykum geldiği için sayamayacağım bir sürü saçma sapan özellik.
    aksi durumlar yüzünden terk edilmişliğim var :) çok sakinmişim, olgun davranıyomuşum, erkek gibi her işimi kendim hallediyomuşum :)

• hanim efendi , dürüst , sadakatli olmali ...

• sevgilisi adam olsun onlar ne istiyosa öyle olur.

• sarışın uzun bacaklı buğday tenli koca göğüslü taş popolu

• aynennnn :P

• farkyapmaz

• öyle kız arkadaş iyi değildir en fazla ideal fahişe denebilir

• kişiye göre değişir bu

• resmin dicektim yaaa

• nickin midemi bulandırdı:(

Yükleniyor...