Yardıma muhtaç bir insana nasıl yardım edilmeli?

Etrafımızda okadar çok yardıma muhtaç insan var ki ! Onlara nasıl yardımda bulunabilir bir insan ... ne yaparak... fikriniz nedir ?

Güncellemeler:
Engelli Bir Kardesimiz Olsun.. Yatalak Bir Yasli Olsun... Nasil Yardimda Bulunurdunuz.. en Azindan Nasil Kücük Bir Yardim Yapardiniz..!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En iyisi iş bulmaktır bence. Çükü para versen bitince ne yapacak. Eğer imkanım varsa iş bulmaya çalışırım.

Erkekler Ne Diyor 5

• ona maddı destek saglanır kira yardımıelektirik su doğalğazı telefonu ödeme yakacak yardımı erzak yardımı vs

• yardıma muhtaç olduğunu belli etmeden her türlü maddi manevi yardım yapılabilinir

• zekat vererek.

• bence böyle kişilere ev tahsis edilmeli bakıma muhtaç ve kimsesiz çocuklar çocuk evlerinde kalıyorlar mesela böyle bir proje olsa çok iyi olur esra erolun umut evi gibi bişey yapılsa çok iyi olur

• muhtarı bul parayı veya ihtiyacı herneyse ver. muhtar gıtsın kaymakam beledıye uydursun bısey versın.

• eksi veren arkadas eksı vermene degıl anlamadıgın için aydınlatayım. muhtarlar yardıma muhtac aılelerı tespıt edıp,

beledıyeden yakacak yardımı,

kaymakamlık ve valılıkten fakırlık parası,

başbakanlıktan 1 öğün4 kişi yemek verilmesi,

gibi yardımlara aracı olur. bu vesıleyle arkadasta muhtarın yardımını alabılır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Duruma bağlı olarak değişir.Yaptıklarımı hele ki bu kadar hassas bir konuda konuşmak yapacağım en son şey olur.

Yükleniyor...