Çok sinirli bir insana nasıl yaklaşmalı?

çok sinirlenince uzaklaşıyo konuşmuyo... ağzımdan kötü bi kelime çıkmasını istemiyorum diyo ama bana karşı sinirlenmiyo tabi başka şeylere sinirlenince

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sakin bir tavırla sinirlendiğinde ne oldu anlatabilirsin tabi istrsen? de eğer sinirle terslerse veya bişey yaparsa aldırma o sinirle yapar. Ama sakinleşince aşırıya kaçmadan o yaptığından dolayını kırıldığını belirt. Fazla uzatma ama. Zamanla zaten yanında sinirini tutmaya çalışacaktır. Ve onu birazda tanımaya çalış nelere sinirlendiğini öğren ki ona göre davran. Zamanla sana güvenecek ve değer verdiği birisi olursun.

• zaten bana değer verdiği için o şekilde söylüyo benim küfürden vs sözden hoşlanmadığımı biliyo hani ağzımdan çıkar diye konuşmuyo da ben de en azından sorarak neye sinirlenip sinirlenmediğini anlamaya çalışıyorum

• Öncekileri Göster
    • tanışalı 4 ay oldu ama ciddi anlamda bişiler olalı 3 hafta oluyo

• tamam acele etme herşeyide ince ince düşünme biraz zamana bırak ;)

Erkekler Ne Diyor 11

• uzak dur sakinleşene kadar, bırak bir soluk alsın adam, anladık sebebi sen değilsinde, ne diye dibime dibime giriyorsun, aşk zamanı aşk meşk zamanı meşk tamam da arada bir nefes alayım yahu...gibi.

• yok ben sadece neye sinirlendiğini merak etmiştim sonra o öyle diyince üstüne gitmedim

• sinirlendirmemeye çalış ve kızdıgı konulardan konuşma..

• ben sinirlendirmiyorum sinirlendiği konulardda da konuşmuyorum

• atesle :=)

• üzerinde ateşle yaklaşmayın patlayabilir yazyo:))

• :=) dene patlamazsa gel bana bildir

• o an da yapacaklarını söylerim.

• nasıl yani

• inanc noktasından söz ederdim.bir de erkek arkadama küfretmek yakısmaz.onlar ancak acizlerin sözleri vs diye konusurdum

• çok sinirli insana çok zorda kalmadıkça yaklaşmamakta fayda var...yada neşeli anını denk getirmen gerekir..

• genelde neşelidir ama bazen bişi oluyo aniden sinirleniyo söylüyo sinirli olduğunu ne oldu diyorum konuşmayalım benden kötü bi söz duymanı istemiyorum diyo

• Öncekileri Göster
    • tedavi edilecek kadar bi sinirli anını görmedim

• genelde sinirli yapıdaysa..bu ileri yaşlarda artarak sürer...şimdiden tedavi edilmeli..

• sınırlı kısılerı sevmem...

• Böyle: link

• bu güzeldi:))

• bencede

• sarıl öp geçer siniri emin ol

• bunu pcden yapamazdım :))

• çok sinirlenince uzaklaşıyo konuşmuyo... ağzımdan kötü bi kelime çıkmasını istemiyorum diyo
      bunu pcde nası yapıo mrk ettim doğrusu

• en doğrusunu yapıyo adamı deli etmesinler :D

• valla neye deli olduğunu da anlamadım

• Öncekileri Göster
    • heheh:)) bu bana sinirlenmiyo ama ağzından küfür çıkmasın diye uzak duruyo ben küfürlü konuşmaya hiç gelemem de

• peki

• ahanda böyle link

• ona hayallerinden söz et.

Kızlar Ne Diyor 10

• sevgilim sinirlenince ben ölü takliti yapıyorum...

• bende mi öyle yapsam:)

• bi 10 dk yaklaşılmamalı.sonrada hiç bir şey yaşanılmamış gibi devam edilmeli

• tuvalete kitle. çıkamasın bi süre.

• iyice mi kudursun

• Öncekileri Göster
    • hiç bişi anlamadım

• nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.
      yaşaması gerekmiyor. intihar opsiyonunu bir denesin.
      intihar isteğine rağmen yaşamaya çalışan birinden yaşama isteğine rağmen intihar etmeye çalışan birine dönüşecektir.
      Herşey buna bağlı olarak değişebilir.

• sakin oplunmalı.onadestek verilkmeli o hatalıysa bile. yani yanında görünmelisin. yatışınca eğer hatalıysa düzgünce yargılamadan kendi fikrinin olduğunu belirterek bunu dile getirtmelisin. yanında olmak ön koşul

• Uzak durmalı, hele ki bu bir erkek ve sevgilin ise, kesinlikle üstüne gidilmemeli.. O sinirini kendisi yatıştırıp sana dönüş yapacaktır, onu kendi haline bırakmak en mantıklısı.. Yoksa hem seni kırar hem de ilişkinize zarar verir bu durum..

• Bence hiç yaklaşmamalı. Korkuyorum ben öyle tiplerden. Belli mi olur sinir anında Münevver gibi kesip doğrarlar falan.

• aman allah korusun aslında ben genelde espirili neşeli haline denk geldim ama sinirlenince konuşmuyo

• Öncekileri Göster
    • zamanla ne boyutta olduğunu anlarız heralde:))

• Aman dikkat :D

• neyin var?neden böyle yapıyorsun? gibi suçlayıcı cümleler kurma.konuyla alakasız saçma bi fıkra anlat mesela.bi kariatür göster komikli olsun.yani onu bulunduğu ruh halinden uzaklaştırcak uyarıcılar sun.

• bu mantıklı olabilir

• genelde sınırlıyse bunu huy edınmız olacaktır snde ona sınırlı yaklas :D

• uzak dururum soğuk davranırım

• bence yaklaşma. ben de sinirliyken bana yaklaşılmasını istemem. en yakınımda kim varsa hıncımı ondan alabiliyorum.

• anladım

Yükleniyor...