Çok sinirli bir insana nasıl yaklaşmalı?

çok sinirlenince uzaklaşıyo konuşmuyo... ağzımdan kötü bi kelime çıkmasını istemiyorum diyo ama bana karşı sinirlenmiyo tabi başka şeylere sinirlenince

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sakin bir tavırla sinirlendiğinde ne oldu anlatabilirsin tabi istrsen? de eğer sinirle terslerse veya bişey yaparsa aldırma o sinirle yapar. Ama sakinleşince aşırıya kaçmadan o yaptığından dolayını kırıldığını belirt. Fazla uzatma ama. Zamanla zaten yanında sinirini tutmaya çalışacaktır. Ve onu birazda tanımaya çalış nelere sinirlendiğini öğren ki ona göre davran. Zamanla sana güvenecek ve değer verdiği birisi olursun.

• tamam acele etme herşeyide ince ince düşünme biraz zamana bırak ;)

• tanışalı 4 ay oldu ama ciddi anlamda bişiler olalı 3 hafta oluyo

• sinirlendiğinde ona destek çık, neye sinirlendiğini falan sor (aşırıda sıkma ama) tanımak içinde acele etme anladığım kadarıyla fazla olmamış tanışalı sizin. Zamana yayarak tanı, acele edersen onuda sıkarsın

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• sarıl öp geçer siniri emin ol

• çok sinirlenince uzaklaşıyo konuşmuyo... ağzımdan kötü bi kelime çıkmasını istemiyorum diyo

bunu pcde nası yapıo mrk ettim doğrusu

• bunu pcden yapamazdım :))

• atesle :=)

• :=) dene patlamazsa gel bana bildir

• üzerinde ateşle yaklaşmayın patlayabilir yazyo:))

• sinirlendirmemeye çalış ve kızdıgı konulardan konuşma..

• ben sinirlendirmiyorum sinirlendiği konulardda da konuşmuyorum

• en doğrusunu yapıyo adamı deli etmesinler :D

• peki

• heheh:)) bu bana sinirlenmiyo ama ağzından küfür çıkmasın diye uzak duruyo ben küfürlü konuşmaya hiç gelemem de

• bizi anlamak zordur bende normalden 150000 milyon kat sinirli bir insanım ama beni sinirlendirenler karşıdaki kişinin davranışları normalde bende uzaklaşıyorum ağzını burnunu kırmamak için delikanlıda kendimi gördüm :)

• Öncekileri Göster
  • sınırlı kısılerı sevmem...

• ahanda böyle link

• uzak dur sakinleşene kadar, bırak bir soluk alsın adam, anladık sebebi sen değilsinde, ne diye dibime dibime giriyorsun, aşk zamanı aşk meşk zamanı meşk tamam da arada bir nefes alayım yahu...gibi.

• yok ben sadece neye sinirlendiğini merak etmiştim sonra o öyle diyince üstüne gitmedim

• o an da yapacaklarını söylerim.

• inanc noktasından söz ederdim.bir de erkek arkadama küfretmek yakısmaz.onlar ancak acizlerin sözleri vs diye konusurdum

• nasıl yani

• çok sinirli insana çok zorda kalmadıkça yaklaşmamakta fayda var...yada neşeli anını denk getirmen gerekir..

• genelde sinirli yapıdaysa..bu ileri yaşlarda artarak sürer...şimdiden tedavi edilmeli..

• tedavi edilecek kadar bi sinirli anını görmedim

• o psikolojide bir adamla nasıl anlaşılır işin gerçekten zor...senin işin degil o bence tedavi olmalı buna ikna etmelisin..

• Öncekileri Göster
  • ona hayallerinden söz et.

• Böyle: link

• bencede

• bu güzeldi:))

Kızlar Ne Diyor 10

• tuvalete kitle. çıkamasın bi süre.

• nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.

yaşaması gerekmiyor. intihar opsiyonunu bir denesin.

intihar isteğine rağmen yaşamaya çalışan birinden yaşama isteğine rağmen intihar etmeye çalışan birine dönüşecektir.

Herşey buna bağlı olarak değişebilir.

• hiç bişi anlamadım

• intiharı düşünen bir insanım. zamanı geldiğinde ölmedim diye pişman olmadım değil. lakin,

-öleymişin keşke yaw, diyenlere...

+?!:S oluyorsun.

pratikte uygulamak mümkün değil.

çok kötüleşirse nasıl olsa ölecekmiş gibi yaşasın. bi de böyle denesin.

olmadı,

BUNLARI BANA NIYE ANLATIYORSUN?

diye de sorabilirsin.

• Öncekileri Göster
  • sakin oplunmalı.onadestek verilkmeli o hatalıysa bile. yani yanında görünmelisin. yatışınca eğer hatalıysa düzgünce yargılamadan kendi fikrinin olduğunu belirterek bunu dile getirtmelisin. yanında olmak ön koşul

• neyin var?

neden böyle yapıyorsun? gibi suçlayıcı cümleler kurma.

konuyla alakasız saçma bi fıkra anlat mesela.bi kariatür göster komikli olsun.yani onu bulunduğu ruh halinden uzaklaştırcak uyarıcılar sun.

• bu mantıklı olabilir

• bi 10 dk yaklaşılmamalı.sonrada hiç bir şey yaşanılmamış gibi devam edilmeli

• bence yaklaşma. ben de sinirliyken bana yaklaşılmasını istemem. en yakınımda kim varsa hıncımı ondan alabiliyorum.

• anladım

• genelde sınırlıyse bunu huy edınmız olacaktır snde ona sınırlı yaklas :D

• Uzak durmalı, hele ki bu bir erkek ve sevgilin ise, kesinlikle üstüne gidilmemeli.. O sinirini kendisi yatıştırıp sana dönüş yapacaktır, onu kendi haline bırakmak en mantıklısı.. Yoksa hem seni kırar hem de ilişkinize zarar verir bu durum..

• sevgilim sinirlenince ben ölü takliti yapıyorum...

• bende mi öyle yapsam:)

• uzak dururum soğuk davranırım

• Bence hiç yaklaşmamalı. Korkuyorum ben öyle tiplerden. Belli mi olur sinir anında Münevver gibi kesip doğrarlar falan.

• Aman dikkat :D

• zamanla ne boyutta olduğunu anlarız heralde:))

• Belki seninki o kadar değildir bee. Tırsma hemen.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...