Sevgilisinden ayrılan arkadaşınızı nasıl teselli edersiniz?

Az önce arkadaşım salya sümük odaya girdi, bittiğini söyledi.Ne diyeceğimi bilemedim, sarıldım sadece.Çok üzgün ve onu nasıl rahatlatacağımı, teselli edeceğimi bilmiyorum.Benim yerime siz olsanız ne yaparsınız, ne söylersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• Anlıyorum semi bırakma kendini böyle, herşey insanlar için bu dünyada de hep mutlu olamayız de, tabiki böyle olumsuz şeylerde olucak de hayatın tuzu biberi bu de. hadi yat uyu de.

• cay yap için iyi gelir senin söyleyeceğin hiçbirşeyi anlayacak durumda değil şu anda acısını cekmesine müsade et.

• komik bişeler anlat

• Boşver be olm sana kız mı yok.

• Kuaföre götür =)

• O sana layık dğil di artık demek istiyorum yıllardır senden hoşlanıyorum de.sonra öpüşelimmi :D

• mümkün olmayan bir şeydir. hele de ilk geceyse boku yemişsiniz demektir. ne deseniz, ne anlatsanız, ne espiriler şaklabanlıklar da yapsanız boştur. siz ''tuvalete gidiyorum badegülcan'' dersiniz o ''aaa abdülrefikcan da sıçıyordu yaa'' diye ağlar. her şey o'nu hatırlatır ama her şeye rağmen en önemlisi, arkadaşın yanında olmaktır, tüm sümkürmelerine karşın.

• Koy götüne gitsin diyeceksin şeker.

• o kızdan bi halt olmazdı iyi oldu bırak derim

• oturur konusurdum acıkca agla bi yandan rahatla derdim ne geliyorsa içimden oyle konusurdum ...

• Hayatın içinde buda var ve hayat devam ediyor dik durmak gerek derim.

• Ağla rahatla derim...

• "Boş ver lan daha 3.499.999.999 tane kadın var " derim.

• cikip capkinlik yapin :)

• senin ki bitmesin boş ver arkadaşını

• benimkide devam etcekmiş gibi görünmüyo bu gidişle

• Öncekileri Göster
    • ilgisiz sevgiliye tahammülüm yok,ondan.

• senin gibi kıza hiç ilgi gösterilmezmi hiç ya

• Sen beni tanıştır ben gerisini hallederim :) Şaka bi tarafa tabiki zaman şart bu konularda... ;) şimdi birdenbire eyvallah diyemez doğal olarak.İlla bu gece biraz sakinleşsin diyorsan 2 duble atın rahatlasın.

• rus ısmarlarım .P

• sarılın ağlayın birbirinize. :'( acısını paylaşın. bu noktada mantıklı sözler işe yaramaz. ancak sakinleştikten sonra onunla konuşabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 7

• Zaten o sana layık değildi , sen daha iyilerini hakkediyorsun , üzülme değmezzz ...Eminim değerini anladığında geri donecektir bla bla

• otururum yanına beraber sayıp sövüp ağlarım.

• ben sana demiştim de :D

• sevseydı gıtmezdı neden aglıyosun ya bı kendıne bak bı o adamın karaktersızlıgıne bak derdım

• hiç bir şey demem çünkü onun üzüntüsü benim dememle geçmeyecek..sadece içindekileri kusmasını isterdim.

• Onu mutlu etmeye, güldürmeye çalışırım. Olumlu düşünmesini sağlarım.

Yükleniyor...