Balık etli biri için bir kombin rica etsem? :)

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben şişko değil tabi ama balık etli bir kızım. :)

Ve yarın 1er tane pantalon, ayakkabı, bir üst alacağım...

Öyle ofis şıklığı, kına kıyafeti gibi giyinmiyorum. Spor takılıyorum yani ahım şahım parlak dar şeyler sevmiyorum.

Bana bu alacaklarımdan link olarak (ayrı ayrı da olur) bir kombin önerir misiniz?

Bu arada kıvırcık/ dalgalı saçlı ve beyaz tenliyim, boyum 1,63..

Uğraşanlar için şimdiden teşekkürler..

He linktekilerin aynısını alma gibi bir şansım olmaz en azından fikir olsun istiyorum, iyi geceler... :)
Balık etli biri için bir kombin rica etsem? :)