• Sor
  • Bence

Bir kadın en fazla kaç tane çocuk doğurabilir?

Bir yerde okudum en fazla 67 ymiş, mümkün müdür böyle bir şey yaw :) O kadının halini düşünemiyorum :)

Güncellemeler:
pardon 69 muş :)

En İyi Görüş

• 69 ama teker teker doğurmaya zamanı yetmezdi kesin..

• kesin..

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 16

• Sanırım 6 dan sonrası yürüyerek çıkmıştır ...

• sağlıklı olduktan sonra mümkündürZaten hamilelik vücudu baştan yenilediği için kadının vücudu için de iyidir

• Yuh..el ınsafff yazık kadına ya.. :)

• 2 idealdir bide biri kız biri erkek oldumu tamamdır

• Vucut icin saglikli ne kadar bilmiyorum ama Dogurmak o anlik sanci akilda kalan bi kac hatra. Ama konu bide büyütüp, eyitip esitli sekil ilgi sevgi vermek ve kendin icinde yasamak...

• her doğum arasına 1 yıl koyun her hamilelik dönemi de 9 ay.ortalama 15 yaşında kadın olsa dişi kişi e türkiyede kadınların ortalama yaşam ömrü 65-70 arası.varın siz hesap edin :)) ben doğuramam da o kesin :)

• bakabileceği kadarını doğursa kafi

• Kadının kendisi zaten bunun doğru olmadığını ve pişman olduğunu dile getirdi. Bende doğru bulmam, kaçtane çocuk doğurabilir konusu ise kişinin kendi fiziksel ve ruhsal durumuna göre değişir. Ben 3'ten fazla yapmam mesela.

• Gercekten doguran varmıymıs pekı?

• Böyle kocanın ben.

• Allah can verirse, 6 doğurabilirim ben. Fazlası fazla...

• Yazık kadına :(

• Birr kadın hayatında en fazla ne kadar doğurabilir bilemem ama biseferde 11 tane doğuran görüldü..bkz: link

• pörsür be o kadın

• sesli güldüm ya :))

• ayrıca profil resmine de süper :)))

• beğenen ilk kişi sensin teşekkürler :)

• Doğursa bile hem sağlık açısından sorunlar yaşar.Hem fiziği artık tanınmaz hale gelir.Hemde o çocuklara bakacağım diye kafayı sıyırır.

• kadın çuval gibi olur çıkar 2 tane doğursa iyi

Yükleniyor...