• Sor
  • Bence

Cok korkagim ya nasil dusunmeliyim :(

Dersanede bir kizla atismamiz oldu. neyse sonra sustum hemen olay kapandi. Bu olayin ustunden 1,5 ay felan gecti. Ama ben hala dersaneye giderken icimde bir korku oluyo acaba tartiscakmiyiz diye bana bir anda ne diyon lan sen gel bakiyim felan dicek diye korkuyorum ya neden bilmiyorum herkes tarafindan cok sevilen bir kiz cpk hareketli cevresi cok genis tamam bende yqpniz degilim tabi ama dove de ben bisey yqpamam diye korkuyorum ya da divmese bile dalga kpnusu olurum diye korkuyorum kisa boyluyum ondan. Tatli bir kizim cirkin degilim ama boyle takintilarim ve korkularim var belli etmesemde guclu gozuksemde. Neyse nasil dusunmeliyim ne yapmaliyim :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hem boylusun hem tatlisn hemde cevren var, arkadaslarin var. Bence hep hayatindaki eksileri düsünmemelisin. Artilarin daha agir bunu unutma. Hem 1,5 bucuk ay gecmis, bence hic orali olma, sen dersine bakmalisin, dersin en önemlisi. Bence cok takiyorsun, ceb telefonun yok muyaninda ? birsey olursa polisi felan ararsin hic birsey yapamaz sana.

• Evet artilarim cok var ama icimdeki bu korkaklik duygusu gecmiyor

• yapinda varsa canim, gecmesi zor, sadece bu duygiya büyüdükce alisicaksin ve zaman gectikce özgünenin cogalacak. Sadece kendine zaman vermelisin. Ve takmamalisin, sen onu takmadigin sürece onun dikkatini cekmemis olucaksin ve bakmissin dershanende bitmis ve alakan keselamis :)

Erkekler Ne Diyor 2

• El yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz zannedermiş. Canini sikma herşey olacağına varir. Çok üstüne gelirse patlat kafasini. İzmit taraflarindaysan bende patlatabilirim can sikma :)

• Güçlü ol,güçlü görün! Benimde erkeklere gore ortalama bir boyum var o kadar uzun degilim. Ama tartıştıgım cocukla yüz yüze geldigimizde millet beni zor tutuyordu. Küfürler ediyordum çocuga bir sey diyemiyordu. Adanalıyız Allahın adamıyız ondan korktu herhalde! Sen oyle olmasan bile güçlü görün. Kimse bir sey yapamaz. Yaparsa da sınıfınızdaki samimi oldugun erkeklerden birine konuyu ac. Umarım herhangi bir sıkıntı cıkmaz. Saygılar.

• Evet haklisin. Artilarimda var ama icimdeki bu korkaklik duygusu gecmiyor. Hic kimseyle sorun yasamak istemiyorum. Cok korkuyorum ya cokkk. Diyorum ki hayir guclu olcaksin bisey yapsin ne olcak olmezsin ya diyorum ama icimdekiler gecmiyor yine ayini dusunuyorum

• Allahtan baska kimseden korkma! Hem uzun bir süredir (1.5 ay) konumuyormussunuz. Zaten tutupta sana bir sey yapamaz,yapmaz. Çünkü sen onun için bir yabancısın. Göz göze geldigin an ya hemen gözlerini kacırır ya da dik dik bakar. Sen oralı bile olma! Korkma! Bir sey olursa Adanalı bir arkadasın var artık buraya yaz ben hallederim. Hadi kendine dikkat et. Allaha emanet ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgüven eksikliği.

• öyle tiplerden bir cacık olmaz canım hiç korkma, bileğine güven kendine güven. korkacak birşey yok... ah ulen arkadasın olcaktım ki yere sererdim laan kızı.

Yükleniyor...