Guru Olmamın Şerefine Nasıl Bu Zamana Kadar Guru Olmayı Başardım?

Merhabalar arkadaşlar bu gün guru olmamın şerefine güzel bir bence yapmak istedim. Nasıl guru oldum bu zamana kadar size anlatıyorum umarım keyif alırsınız. Sizde guru, master olmayı dileğiyle.

Güncel oldum

Güncel oldum sürekli ne kadar çok güncel online olursanız siz o kadar çok yükselirsiniz gündemi takip ederek aktif olarak xper kazandım. Gündemin konusu neyse onlara göre sorular ve benceler yazarak da bu günlere geldim.

Soru sorarak ve cevaplayarak

Soru sordum bilmediklerimi öğrendim kadınlar hakkında ya da toplum ve piskolojisi hakkında ve diğer konular hakkında bilmediklerimi öğrendim. Hem keşfettim bir şeyler kazandım hemde çevremdekilere yardımcı oldum.

İlk bencem Bağcıların bilinmeyenlerine yelken açıyoruz

İnsanlar bağcılar hakkında hep sanal alemde gördüklerini konuşuyordu söyleniyorlardı.Bende bir bağcılara bağlıyım yani bağcıların yüzyıl mahallesinde bu beni rahatsız ediyordu son derece.İnsanların yanlış ön yargıyla yaklaşmasına karşılık bir bence yaptım bende.İlk bencemdi http://www.kizlarsoruyor.com/toplum-sosyal-iliskiler/a70870-bagcilar-in-bilinmeyenlerine-yelken-aciyoruz burada linkini de koydum hem insanları aydınlattım ön yargılarından poztif düşünmelerini sağladım.Mutluyum insanlara bir şeyler kazandırdım,mutluyum burada olmaktan.

Darısı diğer arkadaşların başına

#retkir12KutluyorGuruOlmasını


3|0
12|5

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...