Kalbi Güzel İnsanlar Hala Aramızda

Kalbi güzel insanlara hasret kaldık lakin hala kalbi güzel insanlar aramızda. Onlar sayesinde hala bir umut ışığımız var. Belki şu an insanlık adına bir ümidiniz yok ama kim bilir belki de hayatınızı değiştirecek, sizi olumlu düşüncelere itecek insan yanınızdan gelip geçiyor ve siz bunun farkında bile değilsiniz.

Hayatınıza girmek isteyen insanlara şans tanıyın ve onların azına güvenin azına samimi davranın ve iyice tanıyana kadar gardınızı hazırda tutun. Çünkü sizi en çok sevdikleriniz, güvendikleriniz yaralar ve onların yüzünden insanlara olan inancınız kırılır.

İşte O Kalbi Güzel İnsanlar

Gerçek aşklar

Kalbi Güzel İnsanlar Hala Aramızda

Telefon paketi gibi değil bir ömür aşk lazım, düşsen de, kalksan da, yaralar da alsan yanında her zaman güvene bileceğin bir umut ışığın olmalı. Bu kareler insana ne güzel ümit bağlamıyor mu?

Merhamet

İnsanları insanlığından ötürü sevin, ırk, dil, renk, maddiyat hiç bir şekilde insanları sınıflandıramaz. Unutmayın ki sadece iki insan var "iyi insan" ve "kötü insan". Siz iyi olun, kötü olun elbet eğri belasını bulur.

Hayvanlar Allah'ın sessiz kulları onlar şu an susuyorlar ama hesap günü hepsi konuşacak. Onlarında en az insanlar kadar yardım eline ihtiyacı var. Onlar için yaptığınız her güzel şey sizi olgunlaştırır, sizi iyi insan yapar ve sizi her zaman merhametli insan yapar.

Bence'nin amacı xper değil, sadece birazcık içimden gelenleri dökmek istedim. Okuyan okumayan herkese teşekkür ederim.

#Serseri0121


9|3
5|7
ArtistSerserii KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...