Kapat

Kesinlikle Gidip Görülmesi Gereken Ülkeler

Herkese merhaba,
Bu bence de neredeyse mükemmel olan gitmenizi önereceğim ülkeleri vereceğim umarım severek okursunuz.

Yunanistan
Kesinlikle gidip görülmesi gereken ülkeler

Bence bu ülkelerin en başında gelmesi gerekir. Kendi ülkem olduğu için söylemiyorum fakat tarihten tut doğal güzelliğe kadar her şey var. Yunan adalarına gidenler ne dediğimi anlamıştır. Yunanistan'ın neredeyse 4/3.5 i sularla kaplıdır. Doğal güzelliği fazla olan deniz,kumsal,yeşillik alanlar ile doludur.Özellikle eğer Yunanistan'a tatil için gidecekseniz ve doğal güzellikleri seviyorsanız Rodos'a gidebilirsiniz.

Fransa

Gitmeyi çok istediğim ülkelerin başında geliyor. Fransız dili ve edebiyatı okuduğumdan sınıfımızda 1 Fransız arkadaşımız var. Ve anlattığı fotoğraflarını gösterdiği kadarıyla gerçekten çok güzel bir ülke.Eğer sanata ilginiz varsa kesinlikle gidin derim çünkü Fransa da ki müzeler sanat Eserleri ile dolu. Tabi unutmadan Eiffel Kulesine de gitmemek olmaz.

Rusya

Gittiğim için gerçekten çok iyi biliyorum. Moskova'ya gitmiştim ve gerçekten çok güzeldi. Bence özellikle kışın Rusya'ya gitmek gerekir.Biliyorsunuz ki Rusya soğuk bir ülke ve soğuk bir ülkeye kışın gitmek daha mantıklı bence (ben Temmuz ayında gitmiştim). Sadece Moskova'ya gittiğim için diğer şehirler hakkında çok fazla bir bilgim yok ama gerçekten çok güzeldi.Eğer Güney Rusya'ya gidecekseniz haberiniz olsun orada daha çok çerkezler var.Özellikle Stavropol'de.

İtalya

Hiç gitmedim ama internette çok araştırmıştım. Pizza kulesi ve Venedik ile şahane görünüyor. İtalya'ya giden bir arkadaşım da yok ama Facebook'tan vb.de canlı fotoğraflara baktığım da mükemmel ülkelerden biri bence. Ha birde tabii ki her kadın gibi Milano'ya gitmek en büyük hayallerimden biri.

Brezilya

Amazon ormanlarının güzelliği mi desem yoksa Rio Karnavalları mı desem bilemedim…Hepsi ayrı güzel.At nalı şeklindeki şelale olan sürekli olarak bir gökkuşağı oluşturuyor ve gerçekten nefes kesici bir görüntüye sahip.

Japonya

Gerçekten hem doğal harikaların olduğu hemde gelişmiş teknolojinin olduğu bir ülke. Tokyo'ya ne kadar gitmek istesem de insanların arasında kaybolmaktan korkmuyor değilim.


1|4
9|21
_AşkTanrısı_ KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...