Erkeğin Kadına Hangi Hitap Biçimi Ne Anlama Gelir? Erkeğin Vücut Dili Ne Anlatır?

Aynı başlık altında bu sitenin Facebook sayfasında bir Bence'de kadınlar üzerindeki perspektifini anlatan benceyi görerek siteyi keşfettim. Bende aynı başlık altında erkekler üzerisindeki perspektifini olmasına özen göstererek bir Bence yazdım. Şimdi sözü uzatmadan direk konuya giriyorum. :)

Erkeğin Kullandığı Hitaplar ve Anlamları

Erkeğin Kadına Hangi Hitap Biçimi Ne Anlama Gelir? Erkeğin Vücut Dili Ne Anlatır?1- Aşkım/Bir tanem/Sevgilim/Canım

Yani klişe sözler söylüyorsa eğer, erkekler genellikle duygularını pek belli edemezler o yüzden güzel bir kaç söz ile size sevgisini göstermeye çalışıyordur.

2- Lakaplar

Size olan güveni tam demektir. Onun size ve sizin ona olan sevgisine artık çok güceniyordur. Bu yüzden onun verdiği rahatlıktan size şağşiklik yapmaya çalışıyordur. Ya da sadece öküzlük yapıyordur. :D

3- İsim İle

Genellikle sinirlendiği zaman, trip atacağı zaman isim ile hitap eder. Tepkili olduğunu belli eder ama kalp kırmamaya çalışır.

4- Küfür/Hakaret Ediyorsa

Burada da sizden aldığı sevgiyi sonsuz hiç bitmeyecekmiş gibi aşırı öz güveni ile rahat rahat küfür/hakaret etmeye başlar. Bu tür insanlardan size fayda gelmez. Sizi onun köpeği olduğunu düşünür ve sizi istediği gibi elinde oynatacağını düşünür. Yol yakınken o tür insanlardan uzak durun derim.

5- Çocukça Konuşmalar

Her erkeğin içinde ölmeyen bir çocuk ruhu vardır. Ama bunu herkese göstermezler. Çocuklaşması size olan sevgisinden dolayıdır. O tür erkeklerden size zarar gelmez, ama siz genellikle bu tür erkeklere değer vermez gider dördüncü maddedeki erkek tiplerine değer verirsiniz.

6- Sansürlü Erotizm Konuşmalar

Yavaştan sizin nabzınızı kontrol ediyordur. Sizden bir adım atmanızı bekliyordur. Çünkü o an erkek size fena yükselmek üzeredir. :D Eğer siz konuyu dağıtmazsanız yani rahatız olduğunuzu belli etmezseniz, erkeğin açmaya çalıştığı konu sürekli erotizm tadında dönmeye devam edecektir. Ha sizin gönlünüz de var ise ona artık bir şey diyemem. :D

Erkeğin Vücut Dili ve Anlamları

1- Erkek eğer kaşları sürekli havaya kalkık ise, size karşı sevgi besliyor demektir. Sevgili değilseniz eğer sizi etkilemeye çalışmak istiyordur.

2- Saçı, başı, gözü ile falan sürekli uğraşıyorsa kesinlikle birine kendini beğendirme çabaları içerisindedir. E haliyle bu kişi de yanında siz olduğunuz için sizi etkilemeye çalışıyordur.

3- Gülücüğü yüzünden hiç eksik olmuyor ise, onu hep güler yüzlü ve sizi dinlemekten keyif aldığını belli etmek için gülümsüyordur. Yaptığınız en tarzım değil espiriye bile katıla katıla kahkaha atabilir. :D

4- Ciddi duruyorsa henüz bir şey hissetmiyor ve ya etkileme gibi bir amacı da yoktur. Normal bir gün normal bir insan ve normal bir arkadaşlık seviyesi içindedir.

5- Bacaklar bolca açık rahat bir şekilde oturuyorsa, bu erkek o an ya da genellikle öz güvenli olduğunu gösterir.

6- Bacaklar kapalı, elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen erkek o an ya da genellikle öz güveni olamayan erkeklerdir. Sizin burada yapmanız gereken şey, erkeğe biraz da olsa öz güven aşılamak.

7- Kulağının üstendeki saç ve enseye gelen saç kısmı ile oynuyorsa;

• Konuşacak bir şeyi kalmadığı için konuşacak konu arıyordur.
• Kafasında bin bir türlü şeytan dönüyordur ve bu büyük ihtimal ile yalan dolan olacaktır.
• Utanmıştır. Yalnız bu sıra da yüzü kızarır ve mimik hareketleri anormalleşmeye başlar.

8- Kaslar belirginleştirmeye çalışıyorsa, göğüs kabartılmış, kol kasları falan şişirmeye çalışıyorsa yine ufak bir etkileme çabaları içerisine girmiş bulunmaktadır.

9- Gözlerini kaçırıyorsa ya utanmıştır ya da yalan söylüyordur. Erkeklerin en bariz vücut dilinden birisi de budur.

10- Erkek gözlerini devirmiş gözünden göz yaşı geliyorsa, gerçekten kalbi kırılmıştır. Çünkü erkekler göz yaşlarını bir başkasının görmesini istemez. O an için de gerçekten duygu seli olmuştur.


Benden şimdilik bu kadarlık, eklemek istediğiniz madde var ise sevinirim. :))


1|1
47|14

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 47

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...