Kapat

Harcadığınız Zamana Değmeyecek İnsan Tipleri!

Bazı insanların, öyle özellikleri var ki karşısında ki insanın kafalarını yok yere oyalamaktan başka birşey yapmıyorlar. Gözlemlediğim kadarıyla, Erkek/Kadın ayırt etmeden yazıyorum eğer bu tip insanlarla karşı karşıya geliyorsanız daha fazla büyütmeden terkedin orayı.

Özel güçleri kaybolmak olanlar,

Harcadığınız zamana değmeyecek insan tipleri !

Bu tip bir insana fenk gelirseniz,sürekli konuşurken birden bire yok oluverirler. Dahası, hiç birşey olmamış gibi birden bire karşınıza çıkıverirler, ve hiç bir şey olmamış gibi muhabbet ederler. Siz bu durumda ne yapacağınızı biliyorsunuz :)

'Arıyor ama yazmıyor'

Sözlü beceresi olmayan insanlarla mesajlaşırız sürekli, çünkü onlar kendilerini konuşarak ifade edemezler. Eee sizi aramayan bir insanla neden görüşeseniz ki?

Anlatıyor ama dinlemiyor!

En sinir olduğum insan tiplerinden bir tanesi, o uzun uzun anlatır siz dinlersiniz siz anlatmaya başlayınca sanki duvarlara konuşuyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Bizim hayallerimizle, problemlerimizle ilgilenecek insanları hak etmiyor muyuz sizce ?

'Ayyy ben oraya gelemem benim açık alan fobim var'

Bu tür insanlar sizinle kesinlikle, kalabalık ortamlarda bulunmak istemeyecekir. Evden rahatı mı var canım? Dışarıda sürekli birşeyler yiyip,içmek zorunda değiliz. Bu tür insanlardan mümkünse hemen uzaklaşın. Siz uzaklaşmasanızda o sizi bir süre sonra aramayı bırakacaktır.

Sosyal medya bağımlıları, her şeyi sanal ortamda paylaşan insanlar..

Instagram hesabında, kendi fotoğrafından çok yemek resmi, enteresan kız/erkek fotoğrafları, gece klüpleri resimleri paylaşırlar. Bu dörtlüden başka birşey bilmeyen insanlardan ne kadar hızlı kaçarsanız, o kadar çabuk kurtulmuş olursunuz. Bize pek çekici gelmedikleri gibi pek uzun süre kalacak gibi de değiller.

Sevgili olduğunuzu sizden başka bilen yok!

Sizi çevresinden köşe bucak saklayıp, ilişkinizin üzerinden haftalar, aylar geçmesine rağmen henüz aile bireyleriyle tanıştırmıyorsa sürekli bir bahane buluyorsa, henüz sizden kimseye bahsetmemiş ise bu kişinin yegane amacı sizinle güzel vakit geçirmektir. 'Bana yeter' diyorsanız sorun yok..

İyi okumalar, sağlıcakla kalın


1|4
42|24
LaffAnlamazKız KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 24

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 42

Yükleniyor...