Merhaba Arkadaşlar;

Selam verdikten sonra,direkt benceme geçiyorum..Uyuyan Güzel Türkiye...
Fotoğraftaki kadın gelişmekte olan 'Uyuyan Güzel Türkiye',erkek ise olgunluğa erişmiş,kişisel hak ve isteklerini özgür olduğundan kendi koyduğu kurallar çevresinde elde etmeye çalışan ve 'Uyuyan Güzelde'ellerini gezdiren ABD.

Somut olarak veri;

Artık hepimiz bu tabloyu biliyoruz.Bu harita,2012 yılında 'The Washington Institute For Near East Policy'Temmuz sayısında çıkmıştı.Haritanın altında yazanlar şöyledir,

Türkiye'de Irak'tan daha fazla Amerikan üssü bulunuyor,bir kısmı üs,bir kısmı nükleer silah,bir kısmı dinleme tesisi.İzmir,Balıkesir,Eskişehir,Konya,Adana,Malatya,Erzurum,ABD silah depolarının bulunduğu iller.Türkiyenin %40a yakın noktasında ABD'nin nato ve radar üsleri bulunmakta...CIA güçlü ekipleri çalışıyor.

ABD bizleri tıpkı işgal ettiği Irak gibi pamuklara sarmış.


ABD,oldukça demokrat bir ülke olarak kişi hak ve özgürlüklerini güvence altına aldı ve işgalden geri çekildi,demokrasi bekleyen halk İŞİD ve PKK yüzünden kan ağlıyor.Amerika daima Türkiye ve Irak'ın aziz dostu demokrasi fenerimiz. :) Herşey bir gün bitecek,Ortadoğu'nun petrolü,maden rezerveleri bitince...KORKMAYIN..Tabi Türkiye-Amerikan askeri dayanışması gerekli.

Bu aşamada TSK'da düzenlemeye gidilmeli,yumuşak girişe devam edilmeli,her yönüyle ABD gibi olunmalı değil mi?Sürekli 'zaman,cumhuriyet' gibi gazetelerde 'ekonomik tetikçiler'yazıyor.

'TSK mutlaka özelleştirilmeli ,askerler paralı olmalı'

Yugoslavya nasıl parçalandı araştırmanızı öneririm,Sözde bu ekonomik tetikçiler,asker ve halkın sorunlarını dinliyor ve savunmada, reform istiyor,tabi bu tetikçiler,uluslararası plartformlarda yetkin kişiler olunca dikkate alınıyor.

Bir Örnek,Akın Öngör

Garanti Bankası Genel Müdürü,Amerika Sivil Toplum Örgütü Türkiye Şubesi başkanı,deniz komutanlığında çalışıyor,Amerika Psikoloji Entüstisi başkanlarından biriyle.

Anladınız mı? paramilitary güçler ortaya çıkıyor,ordudan şikayetçi gruplar oluşuyor,gruplara para bastırılıyor,A ülkesinin bütünlüğüne karşı ayrışmış askerler ekonomik tetikçilere çalışıyor,onlarda IMF VE Dünya Bankasına ,ülke savunması böyle kırılır.Yugoslavya kanıtı.

şu an ülkemizde milli savunma bozulmuş durumda,Mit mensupları ve TSKnın halini görmeyen azdır,Zamanında içeri atılan masum kahramanlarımız yakında çıkacaklar ama bir şartla.

TSK serbest kalırsa Abdullah Öcalanda serbest kalacak.

Zaten açıkça Bülent Arınç söyledi

Sözde eşitleme yapılacak,iki tarafta memnun edilecek.Burada siyasi partilerden çok bahsetmeyeceğim,zaten video herşeyi kanıtlıyor,partisel çalışmaları sonra anlatacağım.Örnek yinede

BDP'Lİ bir terörist kadın için söylemiştir,araştırın.

Bebek Katili şimdi nurcu oldu,paralele katıldı.

Ve tabi İKİZ SÖZLEŞMELER;

Burada Abdullah Öcalan ve yancıları Selahattin Demirtaş,Pervin Buldan gibilere tabi ki kötü söz söylenemez,Milletimizi uçuruma sürükleyen bir A partisi yoktur birçok partiler grubu vardır.Ve bu partiler iktidarda oldukları dönemde Bebek katili ve yandaşlarını hukuksal olarak 'ULUSLARARASI' plartformda güvence altına almıştır.

1. Bütün halklar kendi kaderlerini tayin hakkına sahiptir. Bu hak vasıtasıyla halklar kendi siyasal statülerini serbestçe tayin edebilir ve ekonomik, sosyal ve siyasal gelişmelerini serbestçe sürdürebilirler. 2. Bütün halklar, doğal kaynakları ve zenginlikleri üzerinde kendi yararına serbestçe tasarrufta bulunabilir. Bir halk sahip olduğu maddi kaynaklardan hiçbir koşulda yoksun bırakılamaz.

3. Bu sözleşmeye taraf bütün devletler, kendi kaderini tayin hakkının gerçekleştirilmesi için çaba gösterir ve Birleşmiş Milletler şartının hükümlerine uygun olarak bu hakka saygı gösterir. denmektedir.

Üstelik, bu sözleşmeleri onaylayan TBMM’nin daha sonra bu sözleşmelerin içeriğini değiştirme olanağı da yoktur.

Ayrıca, Anayasanın 15. maddesinde; savaş, seferberlik, sıkıyönetim gibi olağanüstü hallerde dahi bu sözleşmelerde yer alan “hakların” kısıtlanamayacağı öngörülmüştür.

İKİZ YASALAR 1966 yılında kabul edilmiş,1976 yılında yürürlüğe girmiş,yıllar boyunca Türkiye'ye sunulmuş fakat 'ULUS DEVLETE TEHDİT OLUŞTURACAĞINDAN' onaylanmamıştır.2000 yılında Ecevit Hükümet'i imzalamış ve 3 yıl meclis onayından geçmeden duran yasaları 2003 yılında Recep Tayyip Erdoğan gelince meclis onayından geçmiş,'Bölünmek yasa olmuştur'.

AKP ve CHP %100 mutabakat ile imzaladı,Ahmet Necdet Sezer onayladı,Mhpden Devlet Bahçeli'de imza atmıştır.

Evet,hortlamış bir Sevr Anlaşması var karşımızda,durum 1.Dünya Savaş'ı Osmanlı Devleti'nin bulunduğu konumdan farksız,tespit için NUTUK'u okuyunuz.Peki bunlar olurken halk ne yapıyor?

Uyuyan Güzel Türkiye Rüyada...

Tüm bu olanları millet görmesin diye yıllardır dünyadaki her ülkeye aynı anda servis edilen dizi,program,yarışmalarla halk beyni uyuşturuluyor özellikle genç nesil benimsediği görüşlerle medyanın aşıladığı 'elit,modernist...'sözde bir kişiliğe bürünüyor.

İşte rüyalar...


Gibi saya saya bitiremeyeceğimiz bir sürü yapım,hepsi Amerika Derin Devlet tarafından yumuşak girişle kültür yozlaşması amacı ile piskolojik savaşla insanların beynini süngere dönüştürme çabası....

KANIT.1997 yılında Amerika gizli bilgiler açıkladı;'CHRISTOPHER SIMPSON' editörlüğünde 9 bilim adamı Amerika'nın toplumları nasıl korkunun hükümdarlığına soktuğunu belgeleyen kitap çıkarttı.'Amerikan İmparatorluk'u ve içinde yazanlar;

Hedef ülkeyi seçeceğiz ve orda Amerika'ya itaatkar birimler ve öncüler yetiştireceğiz,Pentegon,CIA, ve Amerikan Vakıf Kuruluşlar'ı ortak çalışacak ve Türkiye batılı kalıpta itaatkar kuşak yetiştirecek laboratuvar ülkedir.

Türkiye Amerika çıkarları için çalışacak,Politik,ekonomik,ordu istihbarat ve akademik alanlarda elit tabaka yetiştirecek laboratuvarmış. :)

Gel gel devşirmeye gel...

İşte elit tabakaya örnek:


Akp milletvekili-Galip Ensarioğlu,Chp-Rıza Türmen,Hdp-Selahattin Demirtaş,Aysel Tuğluk,Gazeteci Hasan Cemal,Cengiz Çandar,Serdar Akinan,Ahmet Şık,Diyarbakır İnsan Hakları Derneği Raci Bilici,Kocaeli Ünv.Prof. Sevtap yokuş...

AB Kürt Konferansında türk,kürt karışık 'Kürt Baharına EVET'diyen sözde hukukçu,gazetecilerin katıldığı Brüksel Konferansı 5-6 Aralık tarihli,araştırın,Türk Cengiz Çavdar,Türkiye PKK'yı tanımalı diyerek şok etmişti.

Konferansı düzenleyenlerin ismini yazmayacağım,Bu konferanstan sonra Akp hükümeti Mısır,Ürdün,İsrail,Türkiye anlaşmasını imzaladı.

Artık millet bilinçlenmeli,rüyadan uyanmalı,biz evde dizi seyrederken vatan bu hale geldi.

SEKA,TÜPRAŞ,Limanlar...say say bitmez,şimdi demokrasi diye,

Sevr Anlaşmasını mı hortlatmaya çalışıyorlar?

1945-46 yıllarından bugüne Marshall'dan başlayıp günümüze kadar yapılan anlaşmaları ve hükümetleri araştırın...

Benim size tavsiyem,

Nutuk'u dinleyin ve düşünün,günümüzle aynı çünkü...

UYANMA ZAMANI.!!!

ÇÖZÜM:

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. o esaret ve aşağılığı kabul etmez. Fakat onu bir araya toplamak ve kendisine, “Ey millet! sen esaret ve aşağılığı kabul eder misin?” diye sormak lâzımdır. Ben, milletin vereceği cevabı biliyorum. Ben, milletin büyüklüğünü biliyor ve bu sual karşısında, onun, o suali soran çocuklarını canı gibi seveceğini ve alınlarından öpeceğini biliyorum. Ben biliyorum ki bu millet, kendisine bu suali soran çocuklarının, hep o esasa dayanan çare ve hazırlıklarını canla, başla kabul edecektir. Onun için işte ben şimdi bu yoldayım, onun çok sağlam bir yol olduğuna kani olarak...M.Kemal Atatürk.

Emeğe Saygı. :)


5|6
26|62

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 62

 • Araştırılması gereken çok şey varmış sayende bunu anladım

  3|0
  1|1
 • güzelım ülkeyı bu kadar hafife almayın
  hala Abd nın korkulu rüyasıdr YENIDEN bir OSMANLI iMPARATARLUGUNUN kurulması

  2|0
  5|1
  • Ben hafife almam, ben neden yaşandıysa onu gösterdim.

  • Hepsini Göster
  • hocam senin işaret ettiğin nokta güzeldi :)
   hayal dünyası hangisi olmayan ülke neverland miydi peter pan deki o degil mi hayal ülkesi dünyası
   hadi bakalım sidik yarışı diyosun bende iki üni okudum bir gazetecilik bir el sanatları yükselttim bahsi sanırım. okumuş sayılırmıyım ben cahil miyim yoksa hala :)

  • sümüklü aponun şeker resimleriyle de propaganda yapılmaya çalışılmış hem güya bayrakla. kaşlarıda yukarı kaldırmış apo.
   hele ilk resim yok mu o ilk resimdeki kadın türkiye değil. ıraklılar ve kuzey ıraklı kürtlerin durumu

 • şahane olmuş eline sağlık. ancak burada bunu tamamen okumazlar. güzel vatandaşlarım çoktan tesir altına girmiş ona buna özenir olmuş. en marka en pahalı telefon için ağlar giysi için çıldırır. bu dediklerini anlayanlarsa zaten inzivaya çekilmiş.
  kaval sesi tiryakileride makarna kömür karşığı oy satar olmuş. satmazlarsa zaten trafoya kedi girer at girer bir yolu bulunur...

  4|0
  0|0
  • Katılıyorum ama içim yine makarnacı, koyun demeye el vermiyor çünkü kimseyi görüşünden dolayı aşağılamak istemiyorum, empati yapmaya çalışıyorum ama bir yerde de gerçekleri görüp araştıranlar var. Onlar akıl sahibi ve gerçek bilgi peşinde koşuyorlar diyeceğim teşekkür ederim umarım gerçekleri görürler, Çünkü onların oyları yüzünden vatan elden gidiyor, onlar ne yapsın benimsediği değerler zikredilince iyi niyetlerinden vuruluyorlar bu koyunların değil KUZULARIN SESSİZLİĞİ ::) Partiler sağa baksam cellat sola baksam Sihirbaz ortaya baksam ortası yok.

  • Hepsini Göster
  • Anlıyorum tabi herkesin kendi görüşü emek veren o kadar iş başaran Atatürk'e saygı duymayana saygı duymamak gerekir saygısızlık eden saygısızlık görür, ne diyebilirim ki? Şeriat, laiklik oturup bilmeyenler eksiği olanlar benimsedikleri her görüşü araştırmalı biz insanların duyguları var bir yerden sonra karşıdaki yanlışsa dayanamayıp eh yeter be diyoruz bir olur iki olur Mevlana ne demiş? Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmakla aynıdır bu cahil her insan için geçerli benimsedikleri farketmez.

  • Yanlış yazmışım ya cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur.

 • Herkesi kötüle kötüle sonunda atatürk'ü öv ve kitabını oku de :)

  Emin ol buradaki insanların %99 bencenin tamamı okumadı bile. Yani yorumlara cevap yazarak zaman kaybetme.

  Diğer insanlara gelir isek millet akşama kadar eşekler gibi çalışıp eve ekmek götürmeye çalışıyor. İşleri güçleri yok gelip derin devletler ile mi savaşacak :D bu millet zamanın da çok dayak yedi çok susturuldu ve bu millet öğrendi ki kişi öldüğünde herşey bitiyor yani vatan sevgisidir yok toprak aşkıdır hepsinin birer yalan olduğunu öğrendi ve artık uğraşmıyor.

  Yav adam teröristler ile çatışmaya gidip şehit düşüyor adamın haberini 2 dk bile yapmıyor bu a-b-c-d partili medya. Düşün bu kadar aciz bir zamandayız.

  Gerek yok yani anladın mı :) hiç bunlara gerek yok.

  Bu Hayatta sana ne olacak biliyor musun?
  Doğacak büyüyecek öleceksin sen busun işte ve ben herkes sadece buyuz :) oldu bitti gitti.

  teşekkür ederim bence için...

  5|1
  6|0
  • Kimseye derin devlet için savaşın demedim Atatürk'ü övmedim Nutuk günümüz durumunu anlatıyor dedim, tespit için okuyun dedim bunda ne sakınca var hiçbir şey yok, Ayrıca sen benceyi yarım okumuş olabilirsin aşağıda öyle okumayan çok insan var uzun uzun yorumluyorlar yukarısını bu çıkarımı herkes görür artı olarak şehitler üzerinden prim yapman çok kötü çünkü hpkkyı savunuyorsun bunu biliyorum çok takip ettim görüşlerini bilerek çağırdım millet uyumuyor diye ek olarak sonunda MİLLİ MÜDAFAA dedik yani şu partiye bu partiye oy ver demedim ve kötülemeye gelince bu bence kişisellik kaldırmaz çünkü hepsi belge ve kanıt içerir ve yorulup yorulmayacağımı bırak da ben düşüneyim. Halkımız saf değil neden okumasınlar? Okuyorlar.

  • AKP'li yim ben

  • Biliyorum sorularda çok gördüm ama çözüm sürecine onay verdiğinide gördüm hdpkkya oy verdin demiyorum çözüm sürecine destek, başkanlık sistemi bunlar onların düşünceleri aynı kapının bir arka bir ön kolu neyse akplide olsan hdpli de hatta okuyup görüş bildirmişsin saygım var herkes aynı düşünemez benim tavrım okumadan yoruma bu bence yapılan işleri gösteriyor kongre, anlaşma vs ideoloji savunmuyorum kitap önerimi saymam bile bu milletten herkes adını biliyor ve en az bir kere okumuşdur okumayan da varsa olabilir yani ne olacak ki?

 • Teşekkürler güzel yazı olmuş.

  4|0
  1|0
 • Ellerine sağlık.

  1|1
  0|0
 • gördüğüm en kaliteli bence. emek var

  1|0
  0|0
 • Bir Türk genci olarak ne ladar bos kurt Türk tartismasina girmisim simdi anliyorum. Siyaset yapiyorum saniyordum oyle degilmis. Haklisiniz biz yeni nesil yozlastiriliyoruz fakat buna tum buyuklerimiz goz yummis durumda. Neyse yarin evime geri doniyorum gidip hemen nutuk alicagim ve okuyacagim. Sonrasi icin kitap onerini istiyorum

  2|0
  0|0
 • Emeğe saygı, teşekkürler...

  0|0
  0|0
 • Fazla komplo teorilerine takılmışsın.

  0|0
  2|1
 • Tum bencede değil de dizi leré yapılan bölüme yorum yapacağım.
  Size katılıyorum hepsi yabancı yapım yarışma programları çoğunlukla. Diziler in ne olduğu da belli değil tüm dizilerde 1 anne oluyor başka birini seviyor is bu ya adamın da oğlu oluyor o anne nin çocuklarına aşık oluyor.
  Ee tabi bié tane daha vazgecilmezimiz var mutlaka tum kızlar güzel , tüm erkekler de yakışıklı.

  3|0
  0|0
 • Ks tarihi boyunca en iyi konu umarım bir cinsellik sorusu kadar rağbet görür amerikanın stratejisi neredeyse her yerde aynı idi kutuplaştır güç kaybettir kaosa sürükle sonra kurtarıcı olarak sahneye çık ülkenin durumu ortada neyi paylaşamıyoruz anlayamıyorum uyuyan güzel tabiride cuk oturmuş biz baştan kokmuşuz balık misali başımız sağolsun

  5|1
  0|0
 • Nutuk ap a ik ortada , abd dersen filmler le bile kendine hayran birakiyor gencleri, bide erasmus diye bas belasi var bakmiyoruz ki akademisyenlerimize , koy enstitüleri nide kapattiran abd

  4|0
  0|0
 • abdullah tanrıyı yendim diyodu tanrıyı yenince 5 vakit namazı bırakmış heralde. hadi kılıyo varsaydık o zaman devam etseydi de işler bu kadar karışmasaydı. bakma abd de latinler , latinolardan dert yanıyo. hala siyahları öldürüyo. hatta bizim bir ingilizce hocamız vardı. abd de kalmış bir süre giderken siyah bir bayana sarılmış kadın ağlamaklı olmuş beyaz biri bana sarıldı diye.

  0|0
  0|0
  • haçlı savaşları devam ediyo hala ve bu yüzden sürekli saldırcaklar bu bölgeye o yüzden. uluslararası ilişkiler tuhaftır dönekli işlerdir. pkk marksist , leninistiz der sonra gider amerika yardım der. pkk kürtleri müslümanlıktan iyice uzaklaştırma amacında.

  • Hepsini Göster
  • şu dünyada bazen hakkaten şunu istiyorum ne mal ne mülk ne bu ne o. artık yok olmasını istiyorum dünyanın o kadar cıvık , vıcık , yalan , ikiyüzlülük yavşaklık oldu ki. tarihte yaşamış büyük adamlarımızın vasiyetlerinin bu kadar içine edilmesin artık

  • abd dışişleri bakanının ırak işgalinde olduğu iddia edilen kitle imha silahlarının neden bulunamadığına dair kendi makamlarına verdiği cevaplarıda koysaydın. ırak savaşının ne kadar ucuz olduğu görülürdü

 • safız bize değmeyen yılan bin yaşasın deriz elin ogluda gelir böyle bizi ziker işte...
  Bilmiyorumda sonumuz kötü çok cahiliz daha 4-5 ay önce lafı geçti türkiyenin askeri silahları hakkında muhabbet açıldı adam çıkardı cebinden askerde roketle foto çekinmiş onu gösteriyo asdasda yıl 2015 olmuş adamlar roketle duracak öylemi bu kadar mantıksız cahiliz işte az mantıklı ve birlik olsak çok iyi olacak benim sinirlendigim olay bu...

  4|0
  0|0
 • Senin örnek aldigin adam gibi adam bazilarina fazlaca batiyor. Eline koluna saglik guzel olmus ama bunu anlayabilcek kapasite cogu insanda yok

  8|0
  0|0
 • Bencen başarılı fakat ironik
  Keza sonunu bir cellada bağlamışsın
  Çünkü şu anda olduğu gibi
  Atatürk zamanında da;
  Celladına âşıksa bir millet..
  Muatehaktır ona her illet...
  Senin çok eleştirdiğin siyaset zeminini
  Yasama yürütme yargıyı birebir batıdan kopyalayarak Türkiye gibi her değeri başka bir ülkeye uygulamak ve bu adamı ondan spnrakilerin sevdirmeye çalıştırması bu adamın da bir ulus celladı olduğunu gösterir
  İroni şu ki hala celladınıza aşıksınız.

  1|1
  6|0
  • Tabiki ataturke tapmıyorsunuz
   Onun adını kullanıyorsunuz
   Ne kadar Kemalist tanıdıysam alkol içip zina ediyor
   Bu hangi inkilaba giriyor bu hangi ataturk ilkesi
   Damarlarında ki asıl kan demiş
   Damarlarında ki asil alkol anlamışsınız
   İçerek bu ülkeye ne katkınız var hangi ilkesini hayatınıza uyguluyorsunuz
   Dur soyluyeyim özgürlük ve medeniyet
   Ne yapıyorsun peki bara gidiyorsun cluba gidiyorsun
   Bunu Ruslar da yapıyor hepsi Atatürkçü

  • Atatürk şu halinizi görse eyvah ben ne halt etmişim derdi emin ol
   Kemalizme sığınıp nefsinizin isteklerine uyuyorsunuz hata dersek gerici ve yobaz oluyoruz
   Soruyorum sana sen hangi ilkesini vatan uğruna yerine getiriyorsun
   Özgürlük diye edepsizliği aşılamışlar
   Sizi gören yabancı kemalizm buysa kap bir şişe çağır iki kız bizde olak be var der
   @Nedennpeki nedenmiş

  • O kadar yazı yazdım net gitti bir daha da yazamam o kadar şimdi 😒 @Nedennpeki
   Yorumlar için sağol

 • Bir gun gelecek yazdigin bu uzun bence ve cevaplardan dolayi kendine lanet okuyacaksın. Cunku iyi ve ya kotu olarak hicbir ise yaramayacaktir, her Allah in gunu sabahtan aksama kadar tv lerde kahvelerde vb yelerde devlet kurup kurup yıkıyorlar hepsi bos muhabbet, ha hukukcuysan oku gorevinin basina gec hakkiyla surdur geri kalan seylere takilma bu kadar hayatini yasamaya bak.

  1|0
  5|0
 • Kısacası Abd Bizi Zikiyor

  3|2
  4|1
 • paylaşım için teşekkür ederim

  3|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  42

Kızlar Ne Diyor 26

 • www.kizlarsoruyor.com/.../a39268-kuresellesmek-istiyoruz
  Arkadaşlar olaylara daha büyük pencereden de baktım, dünya siyaseti... Gören olursa burdan beklerim...2 bencenin de sahibi benim, kafanız karışmasın.

  0|1
  0|0
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  1|0
  0|0
 • Bahceli demissin kardes. Farzedelimki bir mucize eseri halkin % 47 si bu adami iktidar yapti. Partinin ismi beli cismi beli ideolojisi belli. Hal boyleyken bu adam nasil boldurecek vu vatani? Adama sormazlarmi...

  0|0
  0|0
  • Adamın kişiliği ya da ismi ile ilgisi yok ben uluslarası anlaşmadan bahsediyorum, mesala diyorlar ki birçok bilgisiz insan MHP döneminde neden Apoyu asmadı? Asamazdı AB uyum yasası zaten mhp gelmeden imzalandı ve idam mhp gelmeden kaldırıldı, AB ve ABD güdümüne anlaşma yüzünden dolaylı mhpde girmiş oldu anlaşma yüzünden burada mhp'nin suçu yok ama İKİZ YASALARA imza atan Bahçeli'nin bakanlar kurulunda imzası var, bu anlaşma SEVR gibi aynı ve Selahattin bunun arkasına saklanıyor kaç kez mitinglerde dedi özerklikte bu yüzden ilan edildi buna güvenilerek yani önceki siayasilerin hatalarını gelen temizleyemiyor vagonlar Amerika'ya gidiyor, anlaman zor biliyorum ama Hızlı Uzantılar yaz bu vikipedi de var. Partiler kime hizmet ediyor, içlerinde kimler var görebilirsin @Gizli

 • Bencede herkes yabancılara ozeniyo internette Türkiye çok kotu yabancı ulkelere gidelim falan filan diyolar

  1|0
  0|0
 • çok fazla uğraşmışsn

  0|0
  0|0
 • Zamanında Amerikan Mandasını reddettik çok güzel Avrupayı karşımıza aldık başımızda aklı fikri yerinde ve düşünceleri gerçekçi ve halkçı gerçek milliyetçi adamlar özellikle Mustafa Kemal Atatürk vardı şimdi o reddettiğimiz tüm mandalar yönetimler imparatorluklar yavaş yavaş pastadan dilim alır gibi yiyorlar ülkemizi insanımızı ve eskiden kürt sorunu çok bir şey sorun olmazken şimdi resmen iç savaşa gidiyoruz bir zamanlar Avrupa ve Amerikan'ın büyük Rusya ya yaptığını yapıyorlar içimizde ki farklılıklarla bizi bölüp parça parça sindiriyorlar artık bir bütün olarak yutulamadığımız için önce başımızdakilerin eline bir bıçak verip dilimlere ayırıyorlar bizi sonra bir çok sanki adaleti onlar verecekmiş gibi insanların eline çatalı verip lokma lokma yiyorlar benim inancım bu gidişle insanlara uyanın desek de uyumaya devam edecekler işte benim kuşağımda ki herkes biraz bilinçli olsa ülke ve millet için dese keşke ama bence geleceğimiz orta doğu ülkelerinden saha karanlık duruyor çünkü bizim tek vatanımız var ve o da artık bizim değil kendi ülkemde yabancı hissediyorum bu yüzden kurtarılamaz diyorum ben çünkü insanlar artık hipnoz altında

  1|0
  0|1
 • Güzel olmus begendim...

  2|0
  0|1
 • Bu böyle devam edecek maalesef..

  1|0
  2|1
 • Yaziniz guzel ve anlamli. sadecd elestorel olarak turkiye irak benzetmenize katilmayacagim. bildiginiz gibi irakta asiretler sistemi vardi ve ulkedeki toprak butunlugu sıkıntıliydi. saddam sadece bagdat ve cevresine konuslanmis bir sozde lider goruntusundeydi. askeri birligide techizatida eksik ve eskiydi. dahasi halki bir arada tutan bir vatan idolu yoktu. yani turkiye ile ayni kefeye konulan ulke arasinda farklar oldugunu düşünüyorum

  0|0
  0|0
  • Hanımefendi ben değil onu Amerika yazmış, bakınız alıntı... Onlar bizi küçük gören yazdım, dergide bu yazıyor diye. Dergi derin devlete hizmet ediyor amaç korku yaymak zaten fakat tehdit ettiği ülkeyede giriyor.

  • Hepsini Göster
  • "ABD bizi tipki isgal ettigi irak gibi pamuklara sarmis.
   ABD, oldukça demokrat bir ülke olarak kişi hak ve özgürlüklerini güvence altına aldı ve işgalden geri çekildi, demokrasi bekleyen halk İŞİD ve PKK yüzünden kan ağlıyor. Amerika daima Türkiye ve Irak'ın aziz dostu demokrasi fenerimiz. Herşey bir gün bitecek, Ortadoğu'nun petrolü, maden rezerveleri bitince... KORKMAYIN.. Tabi Türkiye-Amerikan askeri dayanışması gerekli"
   Yazinizdaki kiyaslamayi kasdetmistim.

  • O şablon evet dedim zaten sonra haklı ama öyle. Müttefimiz değil mi? Bunu diyen RTE, her ülkeye demokrasi dağıtmıyor mu? Burada çoğu genç Amerika gibi diyorsa İranda'da öyle, maalesef İranlı 4 arkadaşım oldu 2 tane de Rus ben bu demokrasi bakış açısını Ruslarda görmedim. Duruşları çok sert. Övmüyorum onlarda iyi mi sank. Ortadoğu kana bulanırken limanlaını koruma peşinde...

 • Begendim emegine saglik

  1|0
  0|0
 • Sen ne diyon ya jdlgslgs

  1|0
  2|1
 • Con sacma pkkyi yaratan rusya şu an bizi bitirmek isdyende rusya Abd ne yapsin yuh yani proqramlari bile Abdye bagladiniz

  2|0
  3|1
 • Sonuna kadar okudum.
  Ne de güzel dillendirmis dogrulari diye düşünürken,
  En sonda büyük haini görünce dedim. ki,
  Zikilen beyin sahibi budur işte...

  0|1
  2|0
  • Terbiyesizlik etme ben oraya Atatürk'ün nutkunu oku ve dönemle kıyasla dedim, güzel sözünü koydum karşıdakine zikilen beyin dememek için neden amaç ne? Beraberlik birlik sen de ki din duygusu ben de ki vatan sevgisi olmasa ki ben de dinimi seviyorum bu ülke ülke olur mu? Hitler mi koyacaktım? Stalin mi? Bir dahakine Abraham lincoln koyayım hanımefendi :)

  • Hepsini Göster
  • Sen dengim değilsin.
   Seviyesizsin...
   Ben hayatımda Recepe bir kez bile oy vermedim.
   Vermem de.
   İki gramlik Kit aklin ile bana kimlik bicecegine git de zikilen beynini tamir ettir.
   Israil in ilk Cumhurbaşkanı açık açık diyor bunu.
   Tabi düşünecek beyin olmayinca...
   Cevap vermeyecegim sana.
   Git denginle konuş

  • Ha ha geçen savunuyordun Kadir'i soruda İsrail Başkanını da... Gizli kimliğe gelince saklayacak mısın?
   www.kizlarsoruyor.com/.../q3671074-cumhurbaskanligi-saray-inda-ne-konusuldu-kimlerle-yemek-yenildi bu da belge

 • güzel bence kim bilir daha ne b. klar dönüyor valla ömrümüzü versek binde birini anca öğrenebiliriz

  1|0
  0|0
  • -aaa arkadaşım ben de insan ve millet sevgisi tükenmez o dönenleri dünya gözüylede belgeli kanıtlı yazacağım da dilenci gibi benceye davet ediyorum, çıkarım nedir? Vatandaş birşeyler öğrensin. Her gün geceleri matematik çalışmadığım ve çok sevdiğim için kendimi suçlamakta şehidimi hatırladıkça vatani görev olarak halkı bilinçlendirme arasında gidip geliyorum.

  • bir şey sormak istiyorum amerikan üssü dediniz ya somut verilerle harita var hani ve bazı iller bu illerdeki üsler nerelerde yani şehir çıkışında mı yoksa daha donanımlı bir şekilde herhangi bir yerde teraltında falan mı mesela?

  • Birçok ilde olan bu üsler, illerin tam içinde mesala İncirlik Adananın tam içinde böyle dolu ama bakın sadece üs yok silah deposu, füze, haberleşme hepsi gerisini de bir sürü şehirde ben mi yazayım, googleye yazsanız yeter.

 • Yazdığınız yazıya göre bazı yerlerde aynı görüşte değiliz, fakat kendinizi bilinçli bir genç olarak, araştırarak, okuyarak, merak ederek, şüphe ederek terbiye ettiğiniz için tebrik ederim.

  0|0
  0|0
  • Teşekkür ederim, aynı görüşte olmak önemli değil benim için, ben öğrendiklerimi yazdım, umarım insanlara bir şeyler katmışımdır, ısrarla davet amacım konuşalım herkesde bildiğini bana söylesin birşeyler katalım birbirimize. Olay bu yani. Yoksa ben size duygusal gelebilir ama gençlikten değil insanları çok severim, özellikle siyasi anlamda görüş ayrılığına evet ama kavga ve hakarete tahammülüm yok.

  • Size cevap vericem bekleyin.

 • Aslında goruslerimizin uyuşmadığı noktalar bulunuyor ama emeğine sağlık zevk alarak okuduğum bir bence oldu insanın gorusu ne olursa olsun tarafsız bir şekilde okuması gerekiyor. Yorumu gören herkese sesleniyorum uzun ama çok güzel bir bence okumak 2 dakikanizi alır lütfen okuyun.

  0|0
  0|0
  • Teşekkür ederim, herkesin hissettiği, gördüğü farklıdır tabi ki uyuşmadığımız yerler olabilir bu önemli değil, benim istediğim işte bu benim gibi düşünmüyorsun diye, benim partimi desteklemiyorsun diye sana ne hakaret ederim ne suçlu derim önemli olan milli birlik. :) Farklı düşünsek de oturup konuşmayı bilmeliyiz.

 • Çok uğraşılmış emeğe saygı

  1|0
  0|0
 • O minnacik beyninide şu benceyle harcamasaydin iyiydi nerden girmiş nerden çıkmış Apoya atiyo bide bu insanlara yapilan sanada yapilsaydi sen ne katili olurdun acaba! Karistirma ortalığı boş bencelerinle !

  0|0
  2|0
  • Ha ha bu kişisel görüş içermez kanıt ve belge içerir. HDPKk'lı terörist az yürekli ol da olmayan yüzünü görelim tükürmek için.

 • Yanlışlar var ama neyse:)

  1|1
  1|0
  • Buyur anlat arkadaşım. Nedir yanlış olan?

  • Hepsini Göster
 • Emeğine saygı duyuyorum. Fakat şu konularda sana katılmıyorum. Bu ülkede kadınlar buna uzak değil. En çok ezilen kesim olarak en tepkili kesim kadınlar. Türk insanı araştırmayı sevmese de 7/24 siyasetle yatıp kalkıyor zaten. Ülke sorunlarından dolayı her dakika savaş çıkacak mı diye endişe ede ede birbirimizi yedik. Şu siteye eğlenmek belkide dediğin gibi egomu tatmin etmek için nasılım başlığına yazdım çünkü buraya girme amacım farklı konularda bir şeyler okuyup mutlu olmak saçma sapan açılmış başlıklara gülmek. . İnsanları bilinçlendirmeye çalışmanı takdir ediyorum şevkinide kırmak istemem güzel bir şey, herkes senin gibi araştırma yapsa keşke ama başlıklara kendi başlığını lütfen kopyalama. çünkü dikkat çekici bir giriş yapmış olsan da yazını güzel hazırlasanda okumak isteyen okuyacaktır. Şahsen tek amacım geyik yapmak şu siteye girerek zaten mesleğim itibariyle siyaset görmekten bıkmış bulunuyorum. Kendine iyi bak hep böyle araştır çevrendekilere anlat, beni yanlış anlama.

  0|0
  0|0
  • Ben siyasetten öte sadece gerçek olan anlaşma, kongre vs bunları gösteriyorum ve kadınlara lafım sadece ciddi hiçbir konuda göremem eğer öyle değilse ki azınlık burada çoğunluk dışarda her konuda ilgili kadın var ama bakınız bu ciddi bir konu MİLLET EGEMENLİĞİNİN ayaklar altına alındığı şu an Türkiye'de milli irade bildirgesi ve canlı yerel örgütlenme var siz siyaset bölümünde ya da toplumsal ilişkiler kısmında dolaşıyor musunuz bilmiyorum ama orda hep kavga ayrışma küfür hakaret vs var ve yanlış bilgi bu benim ülke genci olarak görevim anlatmak zaten istemeyen tıklamaz bile ve ne yazık ki bu sitede KADIN,, ERKEK, SEKS benceleri ön planda, Ben kadın, erkek ve sexle ilgili bence yazdım yarım saatte vitrine koyuldu ben küfürlü vitrin benceleri biliyorum saçma ve milletin beyniyle alay eden vitrin soru ve benceleri 300-400 görüş alıyor bu milletimi sevdiğimden hangi rengi seversiniz mavi bu nedir? Bunları gördükçe beyin normal karşılıyor ve sitede böyle soru ve bir kişi kadın hakkında ilgi çekmek

  • Hepsini Göster
  • Neden ülke olarak bu durumdayız? Biz Kemalistlerin akp kakadır kötüdür ya da vb vvb berbattır cahildir diyerek insanları hor görmesi yüzünden. Aynen öyle, İnsanlar birbirini hor görüyor, bu yanlıs bir bilinclendirme methodu bunu anlayamadık mı hala? Bir insana bir şeyi anlatmak istiyorsan ona anlatırken egoistsin falan diyemezsin. Normal hayatını ele al sen bu insana 'kalem bir şey yazmak için kullanılır' desen sen ona böyle bir başlangıç yaptıktan sonra o başlar hayır arkadaşım kalemle yanlışları sileriz, silgiyle yazarız demeye. . Sadece böyle yapma güzel yaklaş. Onun haricinde güzel bir örneksin, umarım insanlara araştırdıklarını gösterebilirsin.

  • Ben kemalist değilim solcuyum bu da yanlış oldu yukarıda bakarsanız partisel ayrışma yapmadım akpli vatandaşa koyun ve makarnacı diyene saygı duy dedim bunu defalarca yaptım- vatandaş biraz bu ego işlerinden kurtul gerçekleri görelim-bu vatandaşa ben de dahilim :) yanlış anlamışsınız.

 • Kızlar Devam
  6
Yükleniyor...