WhatsApp Şüphesine Karşı KassApp Uygulamasını Tanıyalım

Merhaba arkadaşlar,
Bir başka vladimirpuding yazısıyla hepinize merhaba.
Öncelikle yazılarımı sosyal medya hesaplarınızda sıklıkla paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Facebook ve Twitter'da yaptığınız bu binlerce paylaşım beni de mutlu ediyor.

Daha önceki yazılarımı henüz okumadıysanız ve yeni gelecek yazılarımı takip etmek istiyorsanız takipte kalın:

http://www.kizlarsoruyor.com/uye/vladimirpuding/benceler

Beğeniniz için teşekkürler. Harika geri dönüşler için de öyle. Beni dinlediğiniz için teşekkürler, sevgiler, saygılar...WhatsApp şüphesine karşı KassApp uygulamasını tanıyalım

Bu gerçeği sevsek de sevmesek de akıllı telefonlarımızın bugünkü hayatımızdaki yerlerini inkar edemeyiz. Bütün gün elimizden düşmeyen bu cihazlar üzerinden sürekli bir iletişim ve paylaşım halindeyiz. Kısacası hep aktif olma ihtiyacı hissediyoruz. Çünkü acelemiz var. 90'larda e-maillerini 4-5 günde bir kontrol eden insanlar bugün 5 dakika geciken bir e-mail için karşı tarafa hemen telefon ediyor ve problemin ne olduğunu soruyor. Sabrımız sıfır!

Herkes çevrimiçi, herkes aktif kullanıcı. Gece saat 4'te WhatsApp'ta çevrimiçi olan sevgiliyse dayak yemişten beter oluyor. Geçen aylarda, gönderilen mesajın okunduğunu belirten o iki mavi tik işaretinin gelmesinden bu yana WhatsApp bambaşka bir havaya bürünmüştü. Şimdiyse saat kaçta girdiğiniz, toplamda ne kadar süre çevrimiçi kaldığınızı gösteren uygulamalar yapıldı. Zira teknolojideki saklanma olanakları giderek arttıkça şüpheciliğimiz ve şeytanlık yapma düşüncelerimiz de bir o kadar arttı ve hepimiz çıldırdık.

Ben size bugün %100 vladimirpuding patentli uygulamamdan bahsediyorum ve bu çıldırmanın boyutlarını farklı bir yere taşıyorum. Bu öyle güzel bir uygulama ki, samimiyetli ilişkilerin güvenini daha da perçinleyecek, yalanlarla dolu ilişkileriyse kökünden baltalayacak. Zira artık hiç kimse bin türlü kaçamak işin en fazla döndüğü yer olan WhatsApp'ta dilediğince at koşturamayacak!

Evet... Size uygulamam KassApp'tan bahsetmek istiyorum.

KassApp uygulaması adından da anlayabileceğiniz üzere satırla çalışan bir programdır. WhatsApp yazılımı yüklü olan akıllı telefonlara yüklenecek olan ikincil bir uygulamadır. WhatsApp ile uyumlu çalışır. Peki uygulamanın özellikleri neler mi?

1- İki telefon arasındaki senkronizasyon ile çalışır.


KassApp uygulaması diğer uygulamaların aksine iki farklı telefonda birbirine bağlı olarak çalışır. Buna KassApp bağı da diyebiliriz. Kısacası sizin telefonunuzda KassApp yüklüyse, sevgilinizin, eşinizin vs. telefonunda da KassApp uygulaması kurulmuş olmalıdır. Eğer ki ikinizden birisi bu uygulamayı kaldırırsa diğer telefondaki KassApp çalışmayacağı için uygulamanın silindiği belli olmaktadır. Uyanık arkadaşlar sürekli sil-yükle yapmasınlar diye bir güvenlik önlemi diyelim.
2- Karşı tarafın WhatsApp'ta kimlerle yazıştığının bilgisini verir.

KassApp uygulamasını açtığınızda karşı cihazdan kimlerle konuşulduğunun bilgisini de elde edersiniz. Örneğin; sevgiliniz Burak dün akşam Melis ile konuşuyor. Sizse Melis diye birini tanımıyorsunuz. Bu durumda "Kimle konuşuyor?" butonuna bastığınızda Melis'in telefon numarası ve sevgilinizle ne kadar süre konuştuğunun sayacı çıkıyor. Hatta olası fotoğraf, video iletimlerinden yola çıkarak herhangi bir veri transferi var mı diye MB cinsinden de sayacı mevcuttur. Bundan itibaren kendisine isterseniz arama yapabilir, isterseniz mesaj yazabilirsiniz. Ya da ana menüye dönerek üçüncü kutucuğu, yani "KassApp havaları"nı tıklayarak markete bağlanabilirsiniz.
3- KassApp Store çözüm önerileri sunar.

Yediğiniz kazıktan emin olduktan sonra KassApp havaları kutusunu tıklayarak KassApp Store sayfasına bağlanabilirsiniz. Karşı tarafa veya kendi sevgiliniz üzerinde kullanmak üzere bu çeşitli intikam malzemelerinden satın alabilirsiniz. Boks eldiveni, halk arasında haydar diye de geçen odun, bilimsel çalışmak ve net sonuç almak isteyenler için plütonyum, ona küçük sürprizler hazırlamak isteyenler için şampuan şişesinde tüy dökücü krem ve boğmayı sevenler için hazırlanmış kaşık ve su seçenekleri mevcuttur. Bütün bankalara 6 ay taksit yapılmakta olup, 50TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
Evet arkadaşlar...
Sizlere %100 VladimirPuding patentli olan KassApp uygulamamı tanıttım. Dilerim ilişkilerde bu tarz yazılımlara bile gerek kalmaksızın güven ortamı sağlanır.
Başka vladimirpuding yazılarında görüşmek dileğiyle.
Daha önceki yazılarımı henüz okumadıysanız ve yeni gelecek yazılarımı takip etmek istiyorsanız profilimi takip edin ve takipte kalın:
http://www.kizlarsoruyor.com/uye/vladimirpuding/benceler

https://www.facebook.com/vladimirpudding

Sevgilerimle,


7|5
89|44
vladimirpuding KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 89

Erkekler Ne Diyor 44

Yükleniyor...