Vizesiz Gidip Gezebileceğiniz 4 Ülke

Japonya

Doğasıyla, mimari yapılarıyla, kültürüyle çok merak ettiğim bir ülke. Resimlerine falan bakınca nedense çok sessiz ve huzur dolu bir yermiş gibi geliyor bana. Sanki doğayla birleşilebilecek bir yermiş gibi. Umarım gitmek nasip olur. :)

Maldivler

Şu denizin maviliğinin güzelliği gidilip de görülmez mi? Maldivler deyince benim aklıma direk balayı geliyor nedense. :) Sahilleri, kumsalları, plajları ve sessizliğiyle sanki cennetten bir köşe gibi. Güneşin doğuşunu ve batışını izlemekte ayrı bir zevktir herhalde. Biri beni götürebilir mi? Annem tek gitmeme izin vermiyor da :P :)

Fas

Fas'ı ben dizilerden izlediğim kadarıyla biliyorum. 2011 yılında Fox'da yayınlanan bir dizi vardı Aşkın Peşinde diye o zamandan beri hayranım bu ülkeye. Mimari yapısı giydikleri kıyafetler beni hep çok cezbetmiştir. Gidip görülesi bir ülke.

Bosna Hersek

Osmanlı eserlerini görebileceğimiz ve harika doğasıyla ülkemize sadece 2 saat uzaklıkta olan Bosna hem zamanlama bakımından hemde giriş çıkışın kolay olması bakımından gezilmesi gereken bir yer.

Vize İstemeyen Diğer Ülkeler


2|0
00
uyuyan-prenses KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?
  • Bu Bence, görüş paylaşımına kapalı!
Yükleniyor...